2726
عنوان

سوالات کنکور از کجا بیارم

716 بازدید | 12 پست

کسی میدونه از کجا باید گیر بیارم توی سایت همکلاسی فقط سال ۹۷ رو داشت با پاسخ تشریحی ولی بقیه سال ها رو جوابشو نداشت حتما میخام پاسخ تشریحی داشته باشه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کتابهای جامع دارن

عزیزم کتاب جامع نمیخام بخرم  

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728
عزیزم کتاب جامع نمیخام بخرم  

پس نمیدونم مشاور پسر من کتابهای جامع رو معرفی کرد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
جزوه هاشمی رو بگیر خیلی خوبه دعا کنین ی روزی منم بتونم درس بخونم.. 

از کجا بگیرم اهان اونا که سوال امتحانی میدن؟

از کجا بگیرم اهان اونا که سوال امتحانی میدن؟

میتونم سوال بپرسم راهنماییم کنی لطفا

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
میتونم سوال بپرسم راهنماییم کنی لطفا

اره عزیزم 

کتاب فروشی ها بری دارن دیگه بگی دفترچه سوالات مثلا ۴ سال اخیرو میخوام پاسخم دارن اکثرا انتشارات مخت ...

مرسی😍😘

اره عزیزم 

گلم ممنون میشم راهنمایی کنی

من میخوام تغییر رشته بدم و پزشکی بخونم،

چی بخونم؟از کجا شروع کنم؟امکان قبول شدن هس؟

کلا راجب کنکور پزشکی لطف کنی توضیح بدی،خدا خیرت بده

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
گلم ممنون میشم راهنمایی کنی من میخوام تغییر رشته بدم و پزشکی بخونم، چی بخونم؟از کجا شروع کنم؟امکان ...

ببین عزیزم الان ۴ ماه مونده به کنکور من میگم اگه کولاک بخونی اگه ترمز بریده بخونی اگه فقط بخونی و بخوابی و بخوری و کار اضافی نکنی میشه حتما میشه توکلت به خدا باشه خودش هواتو داره اول برا اینکه بدونی چیکار کنی برو بودجه بندی سوالات کنکور های سال قبل رو دانلود کن توی ت ل گ ر ا م کانال konkor _persia  فکر کنم داشته باشه میتونی از اونجا دانلودش کنی بعد بشین ببین کدوم مباحث اسون تره کدوم مباحث تست خیز تره بیشتر ازش سوال میاد تو کنکور توی بودجه بندی مشخص‌کرده بعد برنامه نویسی کن حتما یه برنامه برا خودت بنویس چون وقت یه خرده کمه شاید نتونی کل حجمو ببندی و مجبور بشی بعضی فصل هارو حذف کنی ولی نگران نباش اگه پنجاه درصد مطالب هم بخونی کامل و مسلط باشی و بتونی همه اون پنجاه درصدو تو کنکور جواب بدی رتبه میاری برا پزشکی ولی عمومی هارو باید بالاتر بزنی مثلا سعی کن ۶۰ تا ۷۰ درصد مطالبو مسلط باشی حتما ببین وقتی میگم مسلط یعنی هر تست کنکوری اومد بتونی جواب بدی خوندن ناقص نباشه سرسری نباشه روش کامل تسلط داشته باشی و اگه‌منبع هنوز تهیه نکردی برو دسته دوم بخر و سعی کن از منبع های ساده تر شروع کنی اگه ازجو تجربی دوری البته 

چن تا نکته برا حال و هوای درس خوندن 

اول اینکه سعی کن با لذت درس بخونی وقتی میخونی از اینکه داری برا هدفت میجنگی کیف کن و به خودت انگیزه بده 

دوم اگه فکر منفی اومد تو ذهنت اگه اوایلش کارت سخت بود تا بخوای بیفتی رو غلتک به خود بگو من همه زورمو میزنم یا میشه یا بدتر از این نمیشه و بدون خدا داره میبینه تلاش تورو و یه جایی جوابتو میده

سوم هدف معنوی تعیین کن برا خودت تا توکارت برکت بیاد

چهارم به نتیجه کار نداشته باش هی فکر نکن پزشک میشم نمیشم و ... تو توی چهار ماه سرتو بنداز پایین فقط کار خودتو بکن به خودت متهد باش به بزنامه ریزیت متهعد باش مطمان باش نتیجه شو خدا درست میکنه هر چی خیرته میاره برات ...

از فصل های اسون شروع کن حتما 

کنال دکتر افشارو عضو شو ویس هاشو گوش بده خیلی بهت کمک میکنه