2726
عنوان

ی سوال از اقدامیا

79 بازدید | 10 پست

سلام خوبین شمازود ب زود دکتر میرین یانه دوسه ماه ی بار شوهراتونم میگن برین یانه شوهراتون ناراحت میشه اگه زود ب زود البته وقتی دکترت بگه امروز ک رفتم ی هفته دیکه بیا هفته دیگه ازمایش بده بعد اون بازم بیا شوهراتون چیزی نمیگن شوهر من هی میگه هفته بعد میری الان سه ماهه هی عقب میندازه از ی طرف میخواییم بچه دار شیم از ی طرف بااین عقب انداختنش حرصم میده

عشق نی نی      
من 6 ماه یبار مگه اینکه عفونت یا خارشی چیزی داشته باشم البته بعد سقطم دو بار دکتر رفتم

من ک دکتر میرم میگه برو از بده بعد بیامریم میگه برو فلان کار بکن بغد بیا هی میگن برو بیا بروبیا هم این خودم دیکع بدم میاد زیاد دکتر برم هم این ک شوهرمم میگه الکی چرامیری دکتر

عشق نی نی      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا میگه برو از بده؟

س ماه پیش پری نشدم عوضش ۱۳روز لکه بینی و کمی خونریزی داشتم ی بار رفتم پیش ماماگفت از بده دادم گفت طبیعه بعد رفتم پیش دکتر خودم گفت اصلا طبیغی نیس شاید حامله ای برو باز از بده دادم گفت دوباره بیا همه ازمایشات و سونو تو بیار ی بارم سقط داشتم الان سه ماه گذشته هی شوهرم میگه فردامیریم ی هفته دیگه میریم 

عشق نی نی      

سلام عزیزم من خرداد میخوام اقدام کنم میشه سه ماه دیگه خب از سه ماه قبل ینی شش ماه قبل اقدام رفتم آزمایش خون دادم ک کامل هورمونیو اینا شوهرمم. ک چربی خون داشتو یه رژیمی گرفت. بعد من هیچ مشکلی نداشتم ولی چندین تا قرصو ویتامین گرفتیم جفتمون داریم میخوریم با اینکه مشکلم نداشتیم دوباره رفتم تازه آز خون ک میشه سه ماه مونده ب اقدام چربی بد خونو کلسترولم دیدم لب مرزه ک بغیر ویتامینا ک تا روز اقدام جفتمدن میخوریم قرص گرینتیدین میخوریم جفتمون ک قرصه شامل شوید زیره چای سبز هست ولی شوهرم مشغله کاری زیاد داره وقت نکرده هنوز آز خون بده

سلام عزیزم من خرداد میخوام اقدام کنم میشه سه ماه دیگه خب از سه ماه قبل ینی شش ماه قبل اقدام رفتم آزم ...

بگم دوران مجردیم حداقل ۶ ماه یه بار زنان میرفتم آز خونم میدادم ک الان پروندم هست دکتر روی اونا نظر میده خدا رو شکر با پیگیریامون مشکل ندارم

من مطب میرم پیش یه دکتر زنان الان چند ساله ک خیلی راضی هستم.  اول همیشه میرم بیمارستان دکتر تو دفترچم آز کامل مینویسه بعد جواب آزو ک گرفتم میرم مطب دکترم. آز هورمونی روز سوم پریود و آز ک بگی چکاپ کامل 

بگم دوران مجردیم حداقل ۶ ماه یه بار زنان میرفتم آز خونم میدادم ک الان پروندم هست دکتر روی اونا نظر م ...

شوهر من زیاد از دکتر رفتن خوشش نمیاد باید بزور بگم نوبت بگیر برم از بس گفتم بهش نوبت بگیر دیه هم خسته شدم هم خجالت میکشم

عشق نی نی