2726

خانوما بیاید بگید کدوماتون با نظر من موافقین؟؟

به نظر من تو این دنیا همه چیز پول شده

پول داشته باشی همه بهت احترام میزارن و باهات خوبن اما خدانکنه گرفتار باشی همه از دورو برت میرن.....

بییییییییئییییییییگ لاییییییییییییک

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

من تو خانوادم اوضاع مالیم از خواهرم پایین تره اونو خیلی بیشتر همه دوست دارن داداشام همش با اون خوبن ..نظر اون براشون مهمه ولی به ن گاهی اوقات به زور سلامم میدن  به خواهرم حسادت نمیکنم حقشه انشاالله پدر مادرم و برادرام همیشه خیلی دوستش داشته باشن خدارو شکر اما تو این فکرم چرا مگه من آدم نیستم؟؟؟

راستش باعث شده اعتماد به نفسم شدید بیاد پایین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درسته پول ی چیز دیگست

ولی من مثل تو از خواهرم پایینترم

ی سر سرپول باشوهرم بحث داشتیم

عید ب عید لباس میخریدم

واسه بچم ک تو رشده همش باید دعوا میشد تا لباس میخرید

ولی در کل چون اخلاق من بهتره و تو خیلی از کارا بیشتر کمک حال خونوادمم فک میکنم منو بیشتر میخوان

خواهرم همیشه لباسای گرون تن خودش و دخترش میکنه و روحیش بهتر از منه شادتره...

من آرومم  خیلی روم نمیشه تو جمع صحبت کنم ....

کل خانواده که هیچ فامیل قشنگ جلو خودم میگن خواهرت خیلی خوشگلتر از توه ....

ن واقعا خواهرمو از صمیم قلبم دوست دارم و همیشه پشتش بودم اما اون چون خانواده شوهرش پولدارن همش با اوناست انگار نه انگار خواهرشم دلم بدجوری گرفته😔😔

خواهرم همیشه لباسای گرون تن خودش و دخترش میکنه و روحیش بهتر از منه شادتره... من آرومم  خیلی رو ...

اعتماد به نفست کمه وگرنه اغلب ادما همدیگه رو به خاطر معیارهایی به جز پول دوست دارن 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
درسته من تحصیلاتم از خواهرم بالاتره ولی بازم نظر من برای هیچکدوم از اعضای خانواده مهم نیست 

چون با فکر اینکه من به اندازه خواهرم نمیدونم نظر میدی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
درسته پول ی چیز دیگست ولی من مثل تو از خواهرم پایینترم ی سر سرپول باشوهرم بحث داشتیم عید ب عید لب ...

خبلی خوبه که خانوادت هوای تور بیشتر دارن...

منم تو شرایط بد اقتصادیم  از مادر پدرم انتظار بیشتری دارم ولی اونام انگار منو ول کردن خستم خیلی

2706