2726
عنوان

مامانا به دادم برسین

485 بازدید | 23 پست
دیروز واکسن ۶ ماهگی دخترمو زدم، خیلی بی قرار ی کرد، از بعد از ظهر هم تب شدید کرد تا الان، قطره استامینوفن هم نمیخوره، هر چی خورده بالا میاره، شیاف میزدم، الان شیاف نمیذاره بزنم، حالا چه کار کنم؟؟ خیلی پاشویش میکنم، ولی فقط چند دقیقه خنک میشه قطره استامینوفن خارجی هم تلخه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم بچت 6ماهشه یعنی چی نمیذاره شیاف بذارم یه دقیقه پاش و بگیر و بذار اینجوری خدایی نکرده تشنج میشه هااا
نصف جذابیت دخترا به خاطر ترسو بودنشونه ...دختری که با دمپایی سوسک بکشه به درد زندگی نمیخوره!
2728
پسرمنم خیلی واکسن 6 ماهگیش اذیتش کرد ولی قطره استامینوفن رو میخورد
**حراج سارافون باکلاه دخترانه مارک نکست زیر قیمت مغازه با ارسال رایگان** http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1159223&postID=45555944
ایپو نده به بچه. سنگینه براش. اگه استامینوفن رو بالا آورد بعد که بالا آورد، دوباره بریز ته حلقش.1 قاشق آب جوشیده سرد شده بریز ته حلقش. بازم نشد، حتما شیافو بزن.
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
سلام ارامین جان سوالت رو برو به ادرسی که تو امضام گذاشتم بپرس دکتراش 24 ساعته انلاینن و سریع به سوالاتتون پاسخ میدن دکترای متخصص و فوق تخصص داره تو زمینه های: زنان و نازائی پوست و مو متخصص کودکان و نوزادان دکتر عمومی دکتر چشم پزشک دندان پزشک متخصص تغذیه روانشانس بالینی و... بعد از ثبت نام در این سایت از سمت راست بخش تنظیمات منوی پرسش از پزشک رو انتخاب کنید و سوال خود رو از دکتر مربوطه بپرسین.
من شـــکوفایی گلـــهای امیـــدم را در رویـــاهـــا میبــینم، و نــــدایی کـــه بــــه مـــن می گـــوید : " گـــرچــه شــب تاریــک اســـت دل قـــوی دار ســـــحر نــــــزدیـــــــک اســـــــت. "
2706