1265
1292

با شوهرم رفتم خونه مادرم . واسش هدیه بردیم .آخه تو کل هفته شوهرم سرکار بود نتونستیم که بریم . 

رفتیم تو کامپیوتر عکس و فیلم سفرهاشون رو ببینیم.

مامانم از دهنش پرید یه سوتی داد. خیلی بد شد .😔😔

شوهرم کلی دعوام  کرد و غر زد . 

حالا نمیدونم باید چیکار کنم . 

من چند سری با خانواده ام رفتم سفر یه روزه ولی به شوهرم نگفته بودم . مادرم لو داد. حواسش نبود .😐 اومدیم خونه خودمون رفته تو قیافه . غر میزنه . که چرا به من نگفتی . 

به مامانم گفت اگه اتفاقی واسه مونا میافتاد من شمارو مقصر میدونستم . مامانم بهش برخورد . خلاصه یه شب شاد ریخت بهم . 😔😔😔😔

پنهونکاری روبذارکنار....

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

چرا پنهون کاری؟ اصلا خوشم نمیاد از این کار چه برای مرد چه برای زن حق با شوهرته چون پنهون کردی و صادق نبودی

یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
1291
1274

حق کاملا با همسرت هست

《در واقع حقیقت فمینیسم،انبوه زنان آشفته و خسته از کاری است که کودکان خود را به مهد کودک سپرده و دنبال شغل کم دستمزدی می شتابند که حتی با آن علاقه هم ندارند》 برگرفته از کتاب "شعار برابری در تابوت صورتی"
1226

رفتی سفر نگفتی به شوهرت؟چه طوری آخه🙄

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
1280