2726

سلام دوستان خوبم.شایدچیزی که بخوام بگم طولانی،وازنظرشما الکی باشه.ولی جای من نیستیدکه بدونیدچه عذابی میکشم.

دوستان من قبلااینجوری نبودم.ولی الان حدودیکسال هست دخترعمون ازدواج کرده رفته انگلیس.بعدازاون من دیگه به زندگیم امیدوارنیستم.میگم اون توی لندن هست و خوشمیگذرونه بعدمااینجا ازصبح تاشب توخونه.حتی باهمسرمم سردشدم.همش زندگیم روبااون مقایسه میکنم.واقعاخسته شدم الان یکساله این حال منه.کمکم کنید.راهکاربدید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هرکسی زندگی خودشو داره قرار نیست که همه مثل هم باشن

این زندگی رو خودت انتخاب کردی پس. خوش بگذرون. چرا بخاطر چیزای الکی خودتو و همسرتو اذیت کنی

فقط بیخیال باش دنیا ارزششو نداره

2728

مشاوره شیر خوار گاه امنه برو دولتیه  و بسیار کمکت میکنه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

گذشته ازاون من کلا زندگیم روبا کسانی که سطح زندگیشون ازماباراتره مقایسه میکنم.فک میکنم مردم دیگه مشکل ندارن.چه میدونم میگم شوهرفلانی دکتره.چراشوهرمن نیس.چرادخترعموم خارجه واونادیگه خارج هستن حتمامشکل ندارن.ازهمین فکرای منفی و الکی که جزعذاب چیزدیگه ندارن برام

گذشته ازاون من کلا زندگیم روبا کسانی که سطح زندگیشون ازماباراتره مقایسه میکنم.فک میکنم مردم دیگه مشک ...

وا من ک اصلا ب زندگی مردم فکر نمیکنم همش خداشکر نیکنم چ ت سختی چ ت رفاه 

رهـا جونم خوشا ب بخت بلندم ک تورو دارم

هیچوقت خودتوبا هیچچچکس مقایسه نکن.شاید خیلیا هستن که آرزوی زندگی شمارو دارن.به فکراین باش که هرروز زندگیت بهترازدیروزباشه

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2706