2737
2734

این یک تاپیک تکراریست/

سلام، وقت همگی بخیر

امیدوارم که حال دلتون به بدی این روزهای سرسخت و سنگلاخ نباشه، بخشنده و شاد باشه عین بارون و برف بی منت خدا

اگه اجازه بدین یه خواهش کوچیک داشتم از همتون، از تک تکتون، از دارا و ندار

من سالهاست اینجا عضوم و بر اساس یه قاعده کلی، میدونم که این روزها تو جامعه ی نی نی سایت کم کم تاپیک عکس  بازی خرید های جورواجور شروع میشه. از مانتو و کفش و طلا و لباس بگیر تا فرش و مبل و تلوزیون ...

اما امسال با سالهای دیگه فرق میکنه، خیلی هم فرق میکنه؛

امسال خیلی ها، شب عیدی به نون شبشون محتاجن، چه برسه به لباس و کفش نو؛ حتی برای بچه هاشون؛

امسال خیلی از پدر و مادرهای همسن و سال من شما ته دلشون پر از شرمندگی ان؛

امسال ...

خواهش من فقط همین یه جمله ی کوتاهه:

سعی کنیم تو این روزها، کمتر تاپیک خرید و عکس بازی از خریدهامون بزنیم

به احترام پدرمادرهایی که تو این سایت با دیدن عکس یه لباس نو، دلشون پر بکشه که ای کاش میتونستن خودشون و عزیزانشون رو با این لباسا بدرقه ی سفره هفت سین امسال کنن.

ممنونم

http://ehda.ir/
http://www.mahak-charity.org/main/fa

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام حرفتون کاملا منطقی بود ای کاش اعضای سایت این بار تو این مورد همدل باشند 

چه مردادی شود بهمن کنار تو.....من از غوغای ابر وآسمان میفهمم اینجایی  امیدوارم امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون باشه 
2738

برا اونایی که ندارن ولی دنبال دیدن شادی دیگران تا دلشون شاد شه چه پیشنهادی دارین، ببخشید ولی کسی کسی رو مجبور نکرده که حتما وارد فلان تاپیک باید بشی و ببینی، من از تاپیکی خوشم نیاد نمیرم نگاه نمیکنم چه خبره، اینم بگم من خودم ندارم بخرم ولی دوست دارم خرید بقیه روببینم بدونم بازار چه خبره، از تاپیک های که منو یاد بدبختام بندازه بدم میاد مثل همین نداریم بخوریم، چرا گرونه ، من نمیام اینجا روضه گوش کنم،میام حس حالم برای زندگی بهتر بشه ،هرچند باید بگردی دوتا تاپیک انرژی مثبت پیدا کنی

حرف حقی که 

کاش رعایت هم بشه 

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
2706