2726

بعضی وقتا عجیب دلهره میگیرم و اعتماد به نفسم نابود میشه

بعضی وقتا فوران میکنه

نمیدونم چمه!!! 

و اگر خداوند اراده خیری درباره تو داشته باشد، هیچکس قادر نیست مانع فضل او گردد! (سوره یونس آیه 107)

من داشتم تا قبل از بیست و یکی دوسالگی بعدش ک وارد اجتماع شدم دانشگاهو معلم شدمو ارتباط با ادما باعث شد خود ب خود درست بشه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من داشتم تا قبل از بیست و یکی دوسالگی بعدش ک وارد اجتماع شدم دانشگاهو معلم شدمو ارتباط با ادما باعث ...

خیلی خوبه تبریک 

من دانشگاه رفتم ی مدت سر کار رفتم ...مادر شدم اما همچنان از نبودن اعتماد به نفس تو خودم رنج میبرم😔

اره من خیلی بی اعتماد بنفسم خیلی دوست داشتم اعتماد بنفس دلشته باشم اما با وحود اینکه بقول اطرافیان ...

واقعا منم همینطور ...من تو خانوادمون فقط اینجوریم بقیه خواهرم و برادرم خیلی اعتماد به نفس بالایی دارن

خیلی خوبه تبریک  من دانشگاه رفتم ی مدت سر کار رفتم ...مادر شدم اما همچنان از نبودن اعتماد به ن ...

باید کارت یه حجوری باشه عزیزم ک با مردم زیاد در تعامل باشی . من ازین رو ب اون رو شدم . خودمم باورم نمیشه . اصلا تو جع حرف نمیزدمو میترسیدم از ادما . 

حالا باید بیان منو از برق بکشن🙊😁😜

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
چرا عزیزم مگه قیافت چشه؟؟؟ به قیافه نیست که آخه خیلیا قیافه خیلی خوبی ندارن اما اعتماد به نفس بالای ...

بینیم خیلی بزرگه😂ولی الان دارم رو خودم کار میکنم بیشتر میرم بیرون سعی میکنم بیشتر حرف بزنم بهترم شدم تاثیر داشته

وااای چه خوب تبریک من چرا نمیتونم آخه خیلی تلاش کردم کتاب خوندم اما همچنان هم خیلی خجالتی هم خیلی اع ...

برای اینک اعتماد بنفست بیشتر بشه از کارای کوچیک شرو کن مثلا وقتی راه میری سرتو بالا بگیر و سرعتت رو تو راه رفتن کمی بیشتر کن

انقد گامت استوار و محکم باشه رو زمین ک حس قدرت کنی تو افضل مخلوقاتی 

بینیم خیلی بزرگه😂ولی الان دارم رو خودم کار میکنم بیشتر میرم بیرون سعی میکنم بیشتر حرف بزنم بهترم شد ...

بینی و قزافه واقعا مهم نیست

بعضی بازیگران سینما رو ببین اصلا قیافه خیلی بری دارن ولی موفق شدن تو حیطه کارشون درخشیدن

2706