2726

سلام رفقا پدر شوهرم داره کابینت میزنه برای خونمون 

منم تازه عروسم میخام جهاز ببرم دوس دارم خاص باشه خونه 

کابینت هایگلاس  بنظرتون چ رنگی شیک میشه??? 

مات هم داره براق هم داره

من نظرم رو سفید یه دسته ولی خب رنگهایی مث کرمی و گل‌بهی و اینام داره ملیح و نازه و اکلیلی 

اکلیلیه خیلی شیک ن ک دهاتی 

😂😂😂😂

اونایی  ک تازه زدن کابینت چ مدل‌هایی زدید???? اجاق صفه ای بهتره یا معمولی???? 

خلاصه کلا درباره دیزاین آشپزخونه ی نظر بدید خواهشا بووووس😘😘😘

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

اکلیلی حالت مخملی 

سفید با خطوط برجسته 

سفید ساده

نباتی رنگ طرحدار لاکی خیلی طرح داره گیج شدم همسرم هم میگه هرچی خودت دوس داری 🤨

های گلاس سفید شک نکن خوشکله...چون واحد من و جاریم همینه..البته ما تاحش رو نقره یی زدیم

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب دوست گلم از جایی که بنده کارم دکوراسیون داخلی پیشنهاد میکنم هایگلاس نکن چون لک میمونه فقط کارت دستمال کشیدنه ام دی اف راحت تره و خیلی تمیز کردنش راحته ما به مشتریامون همینو میگیم 

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی

ما سفید مشکی زدیم همه کف کردن...راسی ادم متشخص هیچ وقت نمیگه دهاتی😥 یه فردی ک خیلی عقده داره این طور حرف میزنه ن شما دوست عزیز 😘

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
فقط همین میدونم که قدر پدرشوهرت بدون 

پدر شوهرم بنده خدا خیلی دوس داره منو و البته خب پسرشو 

همین کاراش ب ما حال میده ولی باعت دلخوری میشه جاریم همین امروز دعوا  راه انداخت ک اگه بخام تعریف کنم ی تاپیک جدا میخاد😂😂

های گلاس سفید شک نکن خوشکله...چون واحد من و جاریم همینه..البته ما تاحش رو نقره یی زدیم

میشه عکس بدی دوست عزیز? 

2706