1177
648

سلام رفقا پدر شوهرم داره کابینت میزنه برای خونمون 

منم تازه عروسم میخام جهاز ببرم دوس دارم خاص باشه خونه 

کابینت هایگلاس  بنظرتون چ رنگی شیک میشه??? 

مات هم داره براق هم داره

من نظرم رو سفید یه دسته ولی خب رنگهایی مث کرمی و گل‌بهی و اینام داره ملیح و نازه و اکلیلی 

اکلیلیه خیلی شیک ن ک دهاتی 

😂😂😂😂

اونایی  ک تازه زدن کابینت چ مدل‌هایی زدید???? اجاق صفه ای بهتره یا معمولی???? 

خلاصه کلا درباره دیزاین آشپزخونه ی نظر بدید خواهشا بووووس😘😘😘

🌎دُنیا بِدون شِنیدَن دٖوستـِت دارَم هاتٰ،جٰایِ تَرسٓناکیهٰ💎

اکلیلی حالت مخملی 

سفید با خطوط برجسته 

سفید ساده

نباتی رنگ طرحدار لاکی خیلی طرح داره گیج شدم همسرم هم میگه هرچی خودت دوس داری 🤨

های گلاس سفید شک نکن خوشکله...چون واحد من و جاریم همینه..البته ما تاحش رو نقره یی زدیم

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

خوب دوست گلم از جایی که بنده کارم دکوراسیون داخلی پیشنهاد میکنم هایگلاس نکن چون لک میمونه فقط کارت دستمال کشیدنه ام دی اف راحت تره و خیلی تمیز کردنش راحته ما به مشتریامون همینو میگیم 

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
1156

ما سفید مشکی زدیم همه کف کردن...راسی ادم متشخص هیچ وقت نمیگه دهاتی😥 یه فردی ک خیلی عقده داره این طور حرف میزنه ن شما دوست عزیز 😘

فضای رابطه دو نفره تان یک محیط کاملا خصوصی است نیاید همه اش را عمومی نکنید آدم هایی که درکشان از رابطه تنها قربان صدقه رفتن و عشقم و عزیزم است آنهایی که منتظرند تا از طرف مقابلشان نازکتر از گل بشنوند بعد تند و تند پست ها و تصاویر پروفایلی که میگوید آی مردم من از زندگی خسته ام فلانی به من گفت بالای چشمانت ابرو کمی خود داری و صبر را یاد بگیرید تصویر پروفایل شما را کسانی که حتی فکرش را نمیکنید میبینند افرادی که منتظر فرصتند تا وارد حریمتان شوند پس دلخوری های پیش آمده در محیط خصوصی تان را در بوق و کرنا نکنید 
8
فقط همین میدونم که قدر پدرشوهرت بدون 

پدر شوهرم بنده خدا خیلی دوس داره منو و البته خب پسرشو 

همین کاراش ب ما حال میده ولی باعت دلخوری میشه جاریم همین امروز دعوا  راه انداخت ک اگه بخام تعریف کنم ی تاپیک جدا میخاد😂😂

بالا رو هایگلاس سفید بزن پایین رو چوبی مال ما محشر شده یه سالم نیست زدیم

میشه عکس بدی عزیزم? 

های گلاس سفید شک نکن خوشکله...چون واحد من و جاریم همینه..البته ما تاحش رو نقره یی زدیم

میشه عکس بدی دوست عزیز? 

1179
خوب دوست گلم از جایی که بنده کارم دکوراسیون داخلی پیشنهاد میکنم هایگلاس نکن چون لک میمونه فقط کارت د ...

کاملا موافقم ..کابینتم ام دی اف زدم چندماه یه بار تمیزکردن میخواد کمد دیواری هایگلاس پدرمو ذرآورده

کابینت ما مشکی و کرمیه گاز صفحه ای هم داره قشنگه😊

فَاصبِر اِنَّ وَعدَ اللهِ حق وَ لا یَستَخِفَنَّکَ الَّذینَ لا یوقِنون                      مَتی اَحارُ فیک یا مولای یا صاحب الزمان❤❤❤❤
من میخوام کابینت بزنم.سفید مات دستگیره هاشم سرامیکی گل گلی

شما سفید مات جایی دیدی? قشنگ در اومده? 

1183