2733
2734
عنوان

سیاست رفتار با مادرشوهر

546 بازدید | 20 پست

بچه ها من در برابر مادرشوهرم کم میارم .یه جذبه ای داره تو رفتارهاش ک حتی بچه هاشم ازش میترسن و حساب میبرن .هر موقع میبینمش یا زنگ میزنه نمیتونم درست صحبت کنم خیلی وقت ها هول میشم و کارهامو تازه براش توجیه میکنم .کلا باید جاهایی ک میرم و ...‌ رو نگم وگرنه باعث میشه حسادت کنه و توخونش بهم محل نزاره . بخاطر همین بیشتر دوس دارم ازش دور باشم تا راحت باشم.دورم ک باشم غر میزنه موندم چ رفتاری بکنم تا جسورتر باشم .راهنماییم کنید .لطفا اگر کسی میخاد مسخره یا شوخی کنه نظر نده 

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من‌‌‌‌والا‌‌ دیروز‌ ناهار‌ دعوت کردم‌‌مادر‌شوهرو‌ خواهر‌ شوهرمو‌      نیومدن‌ ‌ غذام‌‌موند‌‌ دستم‌‌    همش‌ از حسادته‌‌  دیگه‌ نمیخام‌‌محل‌‌ بزارم‌ چون‌ فایده‌ نداره‌

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2738

اگه خونه ات ازش دوره سعی کن دیر به دیر بری خونه اشون اما احترامشو نگه دار. لازم هم نیست همه چیز رو براش توضیح بدی و خودتو توجیح کنی

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

اونم یه بانو ه مثل شما

اونم چیز خاصی نداره فقط خودش رو ادم جسوری نشون میده

منم ی مدت هر روز صبح هم به مامانم هم به مادرهمسرم زنگ میزدم.یکی دوبار دیدم گلایه مندشدن که چرا دیروز زنگ نزدی.از ماها خبر نمیگیری .نیستین.درصورتی که مثلا پریود بودم و تا چند روز تو عذاب به هیچ کس نمیتونستم زنگ بزنم.کم کم تماس هام رو به چند روز یکبار و حتی درصورت داشتن کار واجبی تماس میگیرم.گلایه هاشم جمع کرد

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

اگه من باشم اول سعی میکنم کمتر پیشش برم بیام و باهاش کاملا سنگین برخورد کنم(البته نه جوری ک ازم ناراحت بشه)وقتی پیشش هستم کمتر حرف بزنم 

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
من‌‌‌‌والا‌‌ دیروز‌ ناهار‌ دعوت کردم‌‌مادر‌شوهرو‌ خواهر‌ شوهرمو‌      نیومدن‌ ‌ غذام‌ ...

برا منم یبار اینجوری کردن پارسال همین موقع ها.حسابشونو گذاشتم کف دستشون.اونقدر خجالت زده شون کردم الان تنشون میلرزه

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹

نه زیاد برو نه کم

دردل نکن اما از زمین و اسمون و در و دیوار حرف بزن و در مقابلش سکوت نکن که فک کنن خودت را میگیری 

خودت باش و لازم نیست جز به شوهرت به بقیه بگی کجا میری

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ

همش عروس بزرگشه تو سرم میزنه ک اون بهتره .میره و میاد قبلا هرجا میرفت میبردم و ... .عروسشم عکس منه هر جا بره میاد پزشو میده ب این ولی مادرشوهر براش مهم نیست ولی من اگه جایی برم‌ بفهمه  قاطی میکنه 

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 
برا منم یبار اینجوری کردن پارسال همین موقع ها.حسابشونو گذاشتم کف دستشون.اونقدر خجالت زده شون کردم ال ...

ولی ‌خوب‌ شد‌‌‌ذاتشونو‌‌شوهرم‌‌‌‌‌   شناخت‌‌‌‌‌     من‌ خوبیمو‌  نشون‌  دادم‌‌            بخدا‌۱۰‌بار‌‌  زنگ‌‌ زدم‌  آخر  گفتن   خونه‌ تکونی‌ داریم‌‌  در حالی که  میدونستم‌  بهونس‌

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2706