2733
2734
عنوان

مانتو بارداری واسه عید تو تهران

195 بازدید | 24 پست

خانوما کسی میتونه منو راهنمایی کنه ، تو تهران یه فروشگاهی میشناسین که مانتو بارداری فانتزی داشته باشه??

🌼خدایا🌸 نی نی مو به خودت سپردم❤لطفا برای سلامتی نی نی یه صلوات بفرستین 🌼😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای من رفتم مفتح انقدر همه چیز زشت بود به نظرم

و گرون الکی

یعنی اصلن قیمتا و کارا به هم نمیومد

منم مانتو میخوام، یکی دو دست لباس مهمونی پوشیده هم‌ میخوام

عید با مادر شوهرم اینا میریم باغشون اطراف تهران

من همیشه تو جمع خانواده همسرم رسمی و مهمونی طوری لباس میپوشم باید حداقل دو دست اینجوریم بخرم، ولی هم استراحت هم هستم نمیتونم برم بگردم

چه گیری کردیم آخه ما حامله هااااا

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
وای من رفتم مفتح انقدر همه چیز زشت بود به نظرم و گرون الکی یعنی اصلن قیمتا و کارا به هم نمیومد من ...

مانتو پانچ  بگیر 

لباس دیگه  هم حتما نیاز نیس بارداری باشه  یه شومیز حریر  ازینایی که جلوشون چین چینیه  سایز بزرگ بگیر

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      
وای من رفتم مفتح انقدر همه چیز زشت بود به نظرم و گرون الکی یعنی اصلن قیمتا و کارا به هم نمیومد من ...

تو بهار یه مغازه هست خیلی جالبه لباس پوشیده هاش من گرفتم راضیم ، قیمتشم بد نبود دیگه الان همه چی گرون شده 

2738
مانتو پانچ  بگیر  لباس دیگه  هم حتما نیاز نیس بارداری باشه  یه شومیز حریر   ...

حالا تو هفته دیگه یه روز میخوام با خواهرم برم بازار

خدا کمکم کنه بعد از دو ماه خوابیدن میخوام برم

الان یه هفته است لک بینیم قطع شده

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
تو بهار یه مغازه هست خیلی جالبه لباس پوشیده هاش من گرفتم راضیم ، قیمتشم بد نبود دیگه الان همه چی گرو ...

کجای بهار؟!

آدرس دقیقتر میتونی بدی؟!

مانتو پانچ  بگیر  لباس دیگه  هم حتما نیاز نیس بارداری باشه  یه شومیز حریر   ...

منم پانچ ميخوام ازینا که کلاه داره و کمر خیلی فانتزیه ، ولی نمیدونم کجا پیدا کنم ، تو پیج یه مغازه ای دیده بودم که الان تموم شده

کجای بهار؟! آدرس دقیقتر میتونی بدی؟!

دروازه دولت ، بهار جنوبی ، برج بهار ، زیر همکف ، واحد نود 

این آدرسو از پیج اینستا برداشتم برات 

تو بهار یه مغازه هست خیلی جالبه لباس پوشیده هاش من گرفتم راضیم ، قیمتشم بد نبود دیگه الان همه چی گرو ...

قبول دارم گرون شده، ولی مفتح هم زشت بود هم گرون بعد همه شکل هم مثلن از این سارافون لی که صد ساله همه میپوشن داشت، من چیزی که تن همه است دوست ندارم، مثلن یه چیزی مد میشه همه میپوشن متنفرم 

راستش من اغلب سالی یکبار میرم ترکیه خرید میکنم، از اینجا کمتر خرید میکنم، چیزایی که میپوشم تازه یه سال بعد اینجا مد میشه، خیلی سختمه از اینجا چیز خریدن، به نظرم همه چیز دمده میاد😔😔

حالا تو هفته دیگه یه روز میخوام با خواهرم برم بازار خدا کمکم کنه بعد از دو ماه خوابیدن میخوام برم ...

تو لازم به گشتن نیست برو همون مغازه ای که گفتم راحت بشین به فروشنده اش بگو عکس لباسارو تو گوشی نشون بده چون تو تن خودشونو نشون میدن ، نگاه کن انتخاب کن پرو کن 

الان دیگه ماها نمیتونیم خیابون به خیابون بگردیم که 

دروازه دولت ، بهار جنوبی ، برج بهار ، زیر همکف ، واحد نود  این آدرسو از پیج اینستا برداشتم برا ...

ااا پیجشو میگی برم ببینم لباساشو

واسه مانتو بارداری تو اینستا پیج داوین ببین چیزای خوشگلی داره

بزار الان لینکشو برات میزارم

2706