2737
2739
عنوان

اگه یه هفته....

169 بازدید | 14 پست

اگه یه هفته از همسرتون جدا باشین کجا میرین؟؟؟

به نظرتون اون کجا میره؟😅

خودم هرروز میرم پاتوق مجردیام شهرک اکباتان و ۲۸اپادانا😍دلم خیلی تنگ شده واسه اونجا

شوهرمم فکنم بره شهرستان پیش مامان باباش

⚡یک عدد بی برق...⚡

من میرم مامان بابام 

اونم میره پیش مامان باباش

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميرم شمال با مامان بابام و دوستام 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

من مجردم ولی درگیر کارو درسم....یه هفته بیکار شم میرم کاشان ..تک و تنها هیچکسم وبالم نمی کنم ...یه هتل هست مدل خونه های قدیمی حجره حجرست..اونجا میرم..مزار سهراب سپهری هم میرم..خرید می کنم و شب شعرای کاشان هم شرکت می کنم چون خیلی باحاله.

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
خخ ای کلک چیکار میکردی اونجاااا

😅😅خونمون قبل ازدواجم اونجا بود...با دوستام همش پایین بلوکا میچرخیدیم‌و همش تو کافه بودیم شب ساعت ۸.۹ میرفتیم خونهامون😅

چندماه قبل ازدواجم ازونجا اسباب کشی کردیم و کلا اسباب کشی همانا و دلتنگی و خاطره همانا

⚡یک عدد بی برق...⚡
2738
حوصلت سر نمیره تنها بری؟

راستش همه سفرهام با دوستام بوده...دلم یه هفته تنهایی محض و گردش به مدل خودم میخواد...

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

اولویت اولم اینه که خونه بمونم.

اونم میره خونه مامانم اینا😂

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
😂😂😂چه داماد خوبی به به😍😂😂

عاشق خونه مامانم ایناس سرو تهشو بزنی اونجاس😂

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
منم ببر 😢

باشههههه میزارمت گوشه چمدونم می برمتتت

2706