2733
2734

سلام خانوما اگه یه دکتر خوب رو میشناسید که توی قزوین  زگیل خودتون یا اقوام رو درمان کرده بهم معرفی کنید

و خدا هست ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میشه توضیح بدی چی شد ک گرفتی و علایم و کلا چجوریه؟؟ب چ علت گرفتی؟؟

من نمیدونم هنوز زگیل دارم یانه چون یه دکتر رفتم تشخیصی برای زگیل نداد و شک دارم که زگیل باشه، اگر هم گرفته باشم نمیدونم از کجا گرفتم همسرم داره یا نه رو نمیدونم، کلا هیچی نمیدونم 😢خیلی ناراحت و سرگردانم

و خدا هست ....
2728

✅درمان #زگیل آلت تناسلی😍😍😍😍

1⃣یک دانه جو را دور زگیل بچرخانید و زیر ناودان دفن کنید که اگر سبز شد، زگیل برطرف می شود.

2⃣چوب نخود را روی آتش بگذذارید که گداخته شود. وقتی سر این چوب گداخته شد، آن را روی زگیل بگذارید. زگیل می شوزد و از بین می رود.

3⃣شیره انجیر: وقتی انجیر را از درخت می کنند، قطره ای سفید رنگ از آن خارج می شود. این شیره سفید رنگ برای درمان زگیل مفید است.

اگر زگیل داخل واژن باشد، شیره سفید رنگ انجیر را به داخل واژن تزریق کنید.

4⃣ خرفه: اگر خرفه را مرتب روی زگیل بمالید، زگیل برطرف می شود. اگر زگیل داخل بدن قرار دارد، آب خرفه استفاده کنید. وجود زگیل در واژن، مانع ازدواج نخواهد بود. زگیل مسری نیست.

😐😐😐@darmaneslami

گناه یعنی خداحافظ مهدی
من نمیدونم هنوز زگیل دارم یانه چون یه دکتر رفتم تشخیصی برای زگیل نداد و شک دارم که زگیل باشه، اگر هم ...

عزیزم اولین کارت رفتن ب ی دکتر زنان خوب باشه ....اون تشخیص میده نگرانم نباش اصلااااا دوست من گرفتو دو ماهه کاملا خوب خوب شدو دیگ ام برنگشت

عزیزم اولین کارت رفتن ب ی دکتر زنان خوب باشه ....اون تشخیص میده نگرانم نباش اصلااااا دوست من گرفتو د ...

برای همین دنبال دکتر خوب میگردم، دوستتون کجا رفت، چه ازمایشاتی انجام داد میدونین؟

و خدا هست ....
2738
برای همین دنبال دکتر خوب میگردم، دوستتون کجا رفت، چه ازمایشاتی انجام داد میدونین؟

ن عزیزم دکترشو نمیدونم ...فقط بهم گفت اطراف معقدش جوشای ریز ریز و سیاه و برامده زده رفته دکتر و گفته زگیل ...ی امپولایی میده دکتر ک زگیلو فریز میکنه اگ اونا رو دیر بزنی حتی دو روز کارت و روند درمانت خراب میشه ‌‌...دوستم تهران رفته دکتر و تهران دکترای بهتری داره بیا اینجا برو دکتر برو بیمارستاناش بپرس کدوم دکتر بهتره از معالجین ....خدارو شکر راه درمان داره فقط عجله کن

✅درمان #زگیل آلت تناسلی😍😍😍😍 1⃣یک دانه جو را دور زگیل بچرخانید و زیر ناودان دفن کنید که اگ ...

سلام لطفا اگر امکان داره درخواست دوستی منو قبول کنید نیاز به مشاوره در باره این پست دارم .

2706