2726
عنوان

خانمای وارد به خرید وبازار

96 بازدید | 8 پست

سلام می‌دونم اکثر خانمها وارد به خرید هستن ولی می‌خوام بدونم از این پاکت‌های کوچک کادو کجا میتونم قیمت مناسب گیر بیارم الان عکس میزارم در ضمن من تهرانم ومحدوده صادقیه با بچه کوچیک نمیتونم راه دور برم ... ویه چیز دیگه اینکه جوراب مردانه جنس خوب و همین طور قیمت خوب چون تقریبا دو جین می‌خوام از کجا بخرم آدرس لطفا  

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میخوای روز مرد کادو بدی 😂😂

نه برای عیدی میخوام

2728

از این پاکتها برو پانزده خرداد جوراب هم داره قیمتش هم از همه جا کمتر

میتونی دقیق آدرس بدی کجای بازار برم

میتونی دقیق آدرس بدی کجای بازار برم

جوراب برو راسته لباس زیر تو بازار سر پوشیده که به سمت پایین بری دست چپ یه راهرو هست لباس زیر زیادی اونجا هست خودت میفهمی برای پاکت هم از بازار سرپوشیده طلا فروشها که رد بشی بعد از اون مسجد جلو خیابون میتونی چندتامغازه ببینی که اینا رو میفروشن