2410
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924476 بازدید | 85188 پست
هرچی بیخیال تر ،شادتر و جوونتر! اما واقعا نمیشه یه چیزایی رو  ندید گرفت!! من منتظرم بیاید از ...

یکیداز فامیلمون هممممیشه لبش خندونه و داره شوخی میکنه، همه عاشقشن. ولی من از نزدیک در جریان زندگیش هستم ینی کلکسیون مشکلات هست، همسری که کار نمیکنه، پسری که عقده و درامد ناچیز داره، خودش یه مریضی داره که هر چه زودتر بباید عمل کنه، دوتا پسر با فاصله یه سال داره که جفتشون هنوز خییییلی کوچیکن.ی

از هر جنبه به زندگیش نگاه کنی یه مشکل میبینی، ینی شاید اگه یکی دیگه جاش بود واقعا کم میاورد، ولی زده به در بیخیالی( البته کلا بیخیال هست، ولی بیخیالتر شده) از شرایطش داره درست استفاده میکنه، چن وقت پیش رفتم خونشون ینی به معنای واقعی کلمه سگ میزد گربه میرقصید، انقد بگم که گردو خریده بودن چن وقت پیش ،هر جای خونه که فک کنی گردو بود، میخواستی بشینی باید جا باز میکردی، خودش از سرکار اومده بود، داشت کیک درست میکرد بشینه با دوتا کوچولوهاش کیک بخوره و ما اتفاقی رفته بودیم اونجا کلی گفت و خندید و اصلاااااا هم معذب نشد،هر چند زندگیش اصلا طبق چارچبهای من نبود،ولی من از ارامشی که توی اون طوفان برای خودش درست کرده بود لذذذذذذذت بردم، ( ظاهر امر رو درست نکرده بود که بخاطر ما خودشومثلا شاد نشون بده، واقعااااا برای خودش داشت زندگی میکرد و لذت میبرد)

من کیییییییف کردم این ادمو دیدم، ینی برام شده ارزو که بتونم تو لحظه مثل اون از زندگیم لذت ببرم( اینم بگم ادم بی مسئولیتی نیست، تقریبا میشه گفت همه بار زنذگیش رو دوششه و سعی میکنه حتی به اطرافیانم کمک کنه)

این ادم برای من شده الگو، فارغ از مسائل اطرافش سعی میکنه از زندگیش استفاده کنه

نقطه مقابلش یکی دیگه از افراد فامیل، مشکلات داره ولی شدید نیست،مشکلاتی هست که تو زندگی همه پیدا میشه، همممممممیشه تاکید میکنم همییییشه افسرده و عصبی هست بخاطر همون یه دونه مشکلش، انقد اون مشکل رو برای خودش بزرگ کرده که ارژو به دلم موند یبار خوشحال ببینمش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان عذر میخوام برای مسایل بی ربط مطرح شده،ولی چیزیه که خودم خییییییلی بهش فک کردم و بعد کلی فکر تو ذهنم ابعادش بازتر و روشنتر شده، هر چند سخته هنوز تو زندگیم عملیش کنم و ازش استفاده کنم ولی گفتم شاید تجربه عینی من به دردشون بخوره.

من یه هفته ای هست دارم همممممش به خودم یاداوری میکنم که فقققققط بخند و شاد باش ، هر اتفاقی قرار باشه بیفته میفته، چه تو منتظرش باشی چه نباشی چه براش غصه بخوری و حرص بزنی چه غصه نخوری، در حد ۵ درصد پیشرفت داشتم ولی تماااااام سعیمو میکنم بیشتر پیشرفت کنم و از زندگیم بیشتر لذت ببرم

2456
ایشالا وقت کنییی ...من خیلی کارام کند پیش میره .. راستی ی سوال شخصی 😬😬😬شما چادری هستید؟چون دیدم ...

اره عزیزم چادری و باحجابم، و عاااااشق شومیز دامن جوراب شلواری، اصلا هیییییچ ست لباس دیگه ای چشممو پر نمیکنه جز این😘😘😘

تو پستای قبلیمم نوشتم . فک کنم اطرافیانم از دیدن من با این ست خسته شده باشن ولی خودم بهش وفادار موندم و هیچ چیز دیگه ای تو کتم نمیره😂😍

و اما امروز:

صب سرکار رفتم و ظهر یه کار اداری عقب مونده رو انجام دادم، اومدیم خونه نهار و نماز و خواب، بعدشم ۱۰ صفحه حفظم و کلاسم برگزار شد

ینی من اخر شانسم، دو دقیقه بعد شروع کلاسم( کلاسم تلفنی هست) گوشیم یهو خاموش شد و رفت رو بهینه سازی برنامه و حدود نیم ساعت خاموش بود، خیلی حرصم داد ولی بعد طبق قولی که به خودم داده بودم بیخیالش شدم و نشستم با پسرم پویا نگا کردیم تا بالخره جناب تلفن روشن شد و بعد نیم ساعت به استادم زنگ زدم، خدا خیرش بده تایم کارش تموم شده بود ولی بخاطر من اضافه وایساد.

الانم خونه در حد نیم ساعت باسد مرتب بشه بعدش یه چن تا کار کوچولو‌دارم انجام بدم وبعدش بریم خونه مادرشوهر دیدن دختر جاری جان😘😘

اره عزیزم چادری و باحجابم، و عاااااشق شومیز دامن جوراب شلواری، اصلا هیییییچ ست لباس دیگه ای چشممو پر ...

لایک داری.👌👌👍👍مث من. منم فقط شومیز و دامن یکم زیر زانو و جوراب شلواری میپوشم. چون لاغرم خیلی بهم هم میاد. هروقت هرکی دید گفت چ خوشکله کجا خریدی و ... همه جا تیپم تکه. چون الان معمولا دامن نمیپوشن. 😁😁😁

همش هم مجبورم دامنامو خودم بدوزم . چون دامن دلخواهم هیچ جا پیدا نمیشه. دامن پرپری، دامن فون، دامن ۶ ترک، کلوش، پله پله. گاهی هم شومیزامو خودم میدوزم. 😊😊😊 یه کانال بزنم دامنامو حراج کنم. چقد دامن دارم. 😁

بالاخره یه نکته مثبت تو خودم پیدا کردم. جدا از تنبلی تو کار خونه یه هنرایی هم مث اینکه دارم. 😉

لایک داری.👌👌👍👍مث من. منم فقط شومیز و دامن یکم زیر زانو و جوراب شلواری میپوشم. چون لاغرم خیلی بهم ...

آفرین بانو 

عکس دامن پرپریتو بذار ببینیم  

این نیز بگذرد...                                                       
2714
اره عزیزم چادری و باحجابم، و عاااااشق شومیز دامن جوراب شلواری، اصلا هیییییچ ست لباس دیگه ای چشممو پر ...

منم عاشق دامن هستم.ولی بیشتر تو خونه خودمون میپوشم.مهمونی بیشتر شومیز و شلوار.چون زیر چادر سخته.کلا همسرمم با دامن خیلی موافق نیست.اما چیزی که خیلی دوست دارم پیراهنه.یعنی عشق منه.

این نیز بگذرد...                                                       
من دی ۶۸ هستم،چن ماه دیگه سیییییی سالم میشه😁😁😁

زنده باشی.

من همیشه فکرمیکردم دهه سی دیگه خیلی جاافتاده و سنگین میشم اما اشتباه میکردم.تازه انگار جوانی رو میفهمی!

این نیز بگذرد...                                                       

منم بگم که امروز از صبح چندتا کار روتین هرروز رو انجام دادم.شومیزم رو یه قسمتش رو پیش بردم اما از دست پسرا جمع کردم و باز نصفه موند.

کابینت ادویه و حبوبات و دارو گیاهی ها رو مرتب و تمیز کردم.کلی انرژی گرفتم.

کانتر و اپن رو تمیز کردم.

میخواستم جارو کنم که نکردم.

شام هم منزل مادرشوهر دعوتیم.

یه ته چین کوچولو درست کردم امیدوارم خوب بشه.

این نیز بگذرد...                                                       
منم عاشق دامن هستم.ولی بیشتر تو خونه خودمون میپوشم.مهمونی بیشتر شومیز و شلوار.چون زیر چادر سخته.کلا ...

من توجهی به حرف همسری نمیکنم. چندین بار ایراد گرفته از لباسم. دوس داره آزاد تر بپوشم.میگه خیلی سخت میگیری. ولی من دوس ندارم. آخرین بار هم رک بهش گفتم من بابقیه فرق میکنم. من خودمم.😊😊😊

الانم پوشیده لباس میپوشم ولی خوش تیپ. تفاوت سنی مون ۲ ساله ولی خیلی بیشتر نشون میده. مث اینکه من خواهر کوچیکش باشم. کسی که برا اولین بار ما رو میبینه شک میکنه که ما زن و شوهر باشیم.😁

تعریف از خود نباشه ولی سعی کردم همیشه براش تازه باشم.

وای مردم از تعریف از خودم. یکی جلومو بگیره.😂😂

برم اسپند دود کنم.

منم عاشق دامن هستم.ولی بیشتر تو خونه خودمون میپوشم.مهمونی بیشتر شومیز و شلوار.چون زیر چادر سخته.کلا ...

منم تو خونه بیشتر دامن میپوشم زیز چادر خیلی سختمه تازه با ی بچه تو بغل 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
زنده باشی. من همیشه فکرمیکردم دهه سی دیگه خیلی جاافتاده و سنگین میشم اما اشتباه میکردم.تازه انگار ج ...

قربونت

اره منم یکی دو سال به شدت احساس میکنم بااااید هممممه کار بکنم، فک کنم بحران سی برام یکم زود شروع شده بود، الان خذاروشکر به ثبات رسیدم از اون بحران رد شدم

2706