2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1936475 بازدید | 85495 پست
مرسي گلم چراعزيزم سعي كن روحيتوشادنگهداري گلم منم خيلي شوخم وپرانرژي ولي همين يك نفردوسال زندگيموت ...

آخی.منم خیلی ب مسائل منفی فکر کردم و نتیجش شد مریضیهای مختلف و...

خودمم میدونستم اشتباهه ها ولی زودرنج بودم

انشاا... منم شاد و پرانرژی میشم.

آخی.منم خیلی ب مسائل منفی فکر کردم و نتیجش شد مریضیهای مختلف و... خودمم میدونستم اشتباهه ها ولی زود ...

منم ديگه سعي ميكنم فكرنكنم ولي نميشه هميشه حرفش هست يعني هميشه فتنه اي به پاميكنه وشرايط جوري هست كه حداقل چهاربارازدرخونشون ردميشم ويادم ميفته

هميشه همسرم ميگه به چيزاي خوب فكركن ولي يكم سخته

عزيزم انشاالله كنارهم شادوپرانرژي ميشيم

دوستان ببخشين خارج ازتاپيك بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  صبح از خواب بیدار شدم اول اول صبحونه دوقلوها رو دادم بعد رخت خواب ها رو جمع کردم بعد لباسارو انداختم لباسشویی بعد جارو برقی کشیدم روفرشی ها رو مرتب کردم لباسهارو پهن کردم گلدونا رو اب دادم کلی طرف نشسته بود اونارو شستم گهز وسینن وپاک کردم لوبیا سبزامو فریزر کردم ناهار دوقلوها رو دادم دوباره جارو نپتون کشیدم دوباره ظرف شستم اشغالا رو جمع کردم خونه مراب شد الانم اومدم‌خونه مامانم

آفرین  حالا که ورزشکار شدین ،من از قول مربیم یه چیزی بگم،ایشون میگه پیاده روی اصولی که زود هم ...

ممنون عزیزم چه خوب که برامون گفتی

این کار باعث میشه زودتر لاغر بشی یا واسه تناسب اندام خوبه؟

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
2728
زهرا جون عکس لباس خوشگلت رو بذار ببینیم

الان پارچه س هنوز، ولی دوختمش انشالله عکس میذارم. دعا کن این اخر هفته قسمت بشه استادمو ببینم. خییییلی ذوق دوختنشون دارممممممم😂😂😂

خواهرتو گفتی به خودم امیدوار شدم😉 مجرده خواهرت؟ منم هروقت میخوام برم لوازم ارایشی بخرم بلد نیستم ...

نه متاهله، دخترش دو سالشه، یکی از خواهرام کلکسیون لوازم ارایش داره، من و خواهر کوچیکم از این ور بوم افتادیم، من فقط بیرون میرم ضدافتاب میزنم و زینک واسه پشت دستم. قیافمم معمولیه ولی اعتماد به نفسم بالاس فک میکنم همینجوری خوبم😂

نقطه مقابلش لباسمه، به شدت روی اینکه اتو باشه و مرتب باشه و کفشم واکسش کامل باشه حساسم، تعادل ندارم😂😂😂 یکیش از اینور افتادم، یکیش از اونور. دیگه سن و سالی ازم گذشته تغییرم نمیکنم😂😂

ثمین جون من یه نکته بگم

طی چن سال گذشته که از جو درس و دانشگاه اومدم بیرون و بیشتر با دور و بریام ارتباط عمیق پیدا کردم به این نتیجه رسیدم که هر کی بیخیالتره خوشبختتره، سعی کن هیچچچی ناراحتت نکنه و الکی خوشحال باشی، الکی که میگم وااااقعا منظورم الکیه، الکی برا خودت شادی و خوشحالی درست کن، هر وقت هم خواستی به مشکلات فک کنی به این فک کن که تو هر جایگاه و هر شرایط دیگه ای هم باشی باز یه شکل دیگه مشکل. برات پیش میاد، پس منتظر تغیر خاصی که بخواد باعث شه همه مشکلاتت تموم بشه نباش، همینجوری و با همیییین شرایط خوش باش.

به قول خواهرم البته بلانسبت شما😂 : خودتو بزن به اسکل بودن( البته بنا به ادب کلمه مورد نظر یکم تلطیف شد😂) اینی که  چکیده ی تجربه اطرافیانمه

خودتو بزن به بیخیالی و فققققققط سعی کن بهت خوووووش بگذره،همیییین

2738
ممنون عزیزم چه خوب که برامون گفتی این کار باعث میشه زودتر لاغر بشی یا واسه تناسب اندام خوبه؟

کلا ایشون میگفتن اصل پیاده روی که برای تناسب اندام انجام مبشه اینجوریه.

این نیز بگذرد...                                                       
ثمین جون من یه نکته بگم طی چن سال گذشته که از جو درس و دانشگاه اومدم بیرون و بیشتر با دور و بریام ا ...

هرچی بیخیال تر ،شادتر و جوونتر!

اما واقعا نمیشه یه چیزایی رو  ندید گرفت!!

من منتظرم بیاید از اطرافیان تعریف کنید.  

راستی متولد چه سالی هستید؟

این نیز بگذرد...                                                       
CDکارتون یا یه برنامه که دوست داره بذار ببینه.حواسش پرت میشه.

اخه تی وی خوب نیس زیاد ببینه ..دلم نمیخواد همش وابسته تی وی باشه ...در حالت عادی صبا برنامه کودک میبینه ولی بازم وسطش نق میزنه ینی حوصله همونم نداره انگار 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
من دقیقا ۴ ماهه میخوام پارچه بخرم، الانم چون مامان و خواهرام رفتن منم قسمت شد باهاشون برم وگرنه اگه ...

ایشالا وقت کنییی ...من خیلی کارام کند پیش میره ..

راستی ی سوال شخصی 😬😬😬شما چادری هستید؟چون دیدم بیشتر با شومیز و دامن هستید ؟

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2706