2410
2716
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1921441 بازدید | 85158 پست
بسلامتی راحت شدی  منتظر بودم بیاید از موفقیتتون بگید

هنوز اولشه فعلا که خوب پیش رفتیم،دعا کنین روندش خوب باشه، نمیدونم چرا انقد براش استرس دارم

البته استرسمو فقط اینجا دارم میگم، جلو خودش و بقیه سعی میکنم نهایت بیخیالی باشم، تا بچه فک نکنه کار سختیه و برای انجامش امکان داره به شکست بخوره.

ممنون که به فکرش بودین😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم گوجه جون، اره علایم رو داشت، ۵ روز شروع کردیم، خداروشکر خوب پیش رفتیم،امروزم گذاشتمش مهد،اگه ...

خدا رو شکر 

ان شاء الله این دوره هم با موفقیت طی میشه   

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

گزارش من:

از عصر تا الان

ظرفا رو شستم، سینکو خالی کردم

گازو پاک کردم

اشپزخونه رو جم کردم،دستنال کشیدم،

میوه و خیار گوجه و یب زمینی خریده بودم شستم گذلشتم خشک شد، چیدم تو سبد یخچال

شام سوپ درست کردم

اتاق رو جم کردم 

حال رو گردکیری کردم و جارو کشیدم

یه دور لباس ریختم ماشین پهن کردم

رفتم حیاط رو مرتب کردم و جارو کشیدم

با پسرک رفتیم حموم ، کفشام شستم، یه کم لباس دستی شستم، قسمتهای شستنی کالسکه شم جدا کردم گذاشتم تو اب و پودر صابون فردا میشورم.

همسرم اومد مرغ خریده بود نشستم تیکه کردم شستم گذاشتم فریزر،

و مهمترین فعالیت امروز،نقاط حادثه دیده طی پروژه پوشک رو پاکسازی کردیم، یکی از این نقاط روی مبل بود،که مجبور شدیم مبل رو کلا ببریم تو حیاط و بشوریم.

خونه دیگه کار خاصی نداره فردا عصر تولد دعوتیم، اگه بتونم قبلش یه جم بندی کنم خونه رو، کاملا همه جا مرتب میشه

بعدش دیگه میخوام بشینم یه برنامه نظافت هفتگی و حتی ماهانه بنویسم که هر روز انقد کار نکنم، امیدوارم بتونم طاقت بیارم و طبق برنامه پیش برم.

فردا صب سرکارم، نهارمونم گذاشتم. عصر یه استراحت میکنم و یه جمع بندی کارای خونه بعدم تولد.

فرداشب یا اگه بشه اخر امشب یکار ده دقیقه ای با لبتابم دارم باید بشینم انجامش بدم.

یکم کارای روتین رو به مرحله قابل قبول برسونم بعدش باید تخلیه ذهن دلشته باشم، بازم رسیدم به مرحله فوران افکارم

2720

سلام بچها منم از فردا میخوام باهتون باشم 

منم دوتا بچه دارم و به کارام نمیرسم مگه کنار شما هدایت شم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
گزارش من: از عصر تا الان ظرفا رو شستم، سینکو خالی کردم گازو پاک کردم اشپزخونه رو جم کردم،دستنال ...

زهرا جون ماشالله به شما که پر انرژی  و کدبانو هستید ..حالا برای اینکه زکات کدبانوییتون رو بدید یکمی هم به من که دوتا بچه کوچیک دارم و درعین حال شاغل هم هستم و ساعت کاریم زیاده و به هیچ کاری نمیرسم کمک کن و چندتا از برنامه هایی که برای وضعیت ما واقعا جواب میده رو بگو ..البته من اغلب میام و از نظرات و در خلال ارائه گزارشاتتون از خیلی نکات شما و دوستان استفاده میکنم

ولی خب واقعا نمیدونم چرا نمیتونم مثل شماها همه کارها رو انجام بدم

سلام ..کارهای امروزم ...صب صبونه پسری رو دادم ی ذره خرده ریز از کارای شب قبل مونده بود انجام دادم نهار درس کردم با پسرم بازی کردم ظرف ها شسته شد ..اشپزخونه رو دستمال کشیدم. .هنه حا مرتب شد یکم با پسرم خوابیدیم بعد رفتیم خونه مامان همسر ی دوساعت اونجا بودیم بعد اومدیم خونه شام خوردیم میوه خریدیم مرتب کردم تو یخچال .طالبی بستنی درس کردم خوردیم ظرفا رو شستم ..همه چی تکمیله فردا میرم خونه مامانم 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2714

سلام دوستان 

من دیروز سردرد داشتم با این حال به خیلی از کارام رسیدم.

مرتب کردن اتاق خودمون و پسرها 

جمع آوری لباسها 

شستن ظرفها و تمیزکردن سینک 

شام که رویدادهای هفته داشتیم 

یه سری دیگه لباس شستم 

یکم زیادی تو نت بودم!!

برای اولین بار آلوورا گرفتم و به صورتم زدم ،بعدش گلاب و رو غن نارگیل هم زدم.

بعد چند وقت موهامو سشوار کشیدم  

با پسرها یکم بازی کردم.

وکلی کار خرده ریز.

اما 

به پاک کردن گازم نرسیدم 

برنامه خیاطی و گلدوزیم هم خیلی توش وقفه افتاده از خودم ناراضیم!  

این نیز بگذرد...                                                       

سلام دوستان خسته نباشین،خدا قوت  بهمتون.منم چن وق پیش تو همی تایپک شرکت کرده بودم،حالا ک خونه نامرتبمو دیدم،از خودم بوده اومد،یاد تایپک رانا جون افتادم گفتم ی سر بهتون بزنم،عشق میکنم وقتی  کارای روزمرتون رو با عشق ایجا تایپ میگنید،خیلی بخودم جرات میدم،امااااا.....      

یخورده بیش از حد تنبلم و دوتا پسرای شلوغممم تنبلیمو دوبرابر کرده،ازتون عاجزانه تقاضا دارم ی انرژی مثبتی بم بدین ک منم بتونم،مث شما واس کارا سرحال باشم،

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
 سلام دوستان خسته نباشین،خدا قوت  بهمتون.منم چن وق پیش تو همی تایپک شرکت کرده بودم،حالا ...

سلام الی خانم 

بسم ا... شروع کن.

خوش اومدی.پسرات چندسالشونه؟

این نیز بگذرد...                                                       
سلام الی خانم  بسم ا... شروع کن. خوش اومدی.پسرات چندسالشونه؟

ممنونم عزیزم.2و 12

بخدا زلزله 14ریشترین.منم بخام خونه رو مرتب کنم،تا تموم بشم بیام واس استراحت میبینم همه اوجاهایی رو ک مرتب. کردم از قبلشم نامرتبش کردن    

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
2706