2410
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924529 بازدید | 85188 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا قوت تا کی اینها ادامه داره؟

چی بگم والله الان آبجیم رفت خونه رو یه جمع و جور جزئی کردم چون شب باز خواهرشوهرم قراره بیاد فردا یه کار نیم ساعته توی شهر ما داره.وگرنه عملش دوشنبه است که صبحش باید بستری بشه ولی از الان میاد با دو تا بچه شیطون. نمیدونم چکار کنم نمیتونم که بگم نیاد هرکی باید خودش درک داشته باشه عزیزم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
چی بگم والله الان آبجیم رفت خونه رو یه جمع و جور جزئی کردم چون شب باز خواهرشوهرم قراره بیاد فردا یه ...

دقیقا خود اون شخص باید میزبان رو درک کنه.حالا شما سعی خودتو بکن و نذار خستگی و بهم خوردن روال زندگی عادی ناراختت کنه.میدونم که سخته.ولی شما میتونی.

بازم خدا قوت.

این نیز بگذرد...                                                       
2720
میتونی خرد کنی و فریز کنی واس اسموتی و شیر موز ..یا کیک درس کنی بینش موز بزاری ...یا پنکیک موز واس ص ...

بدون پوست خرد کنم درسته؟

این نیز بگذرد...                                                       
دقیقا خود اون شخص باید میزبان رو درک کنه.حالا شما سعی خودتو بکن و نذار خستگی و بهم خوردن روال زندگی ...

ممنون عزیزم نظر لطف تونه.ان شاءالله که میتونم 

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

دوستانم سلام 

من همونطور که قبلا هم گفتم روزهای زوجم بشدت پرمشغله شدم:

حالا امروز تا این ساعت 

صبح یه سری لباس شستم وپهن کردم 

آماده شدیم باپسرم رفتیم کارگاه مادر و کودک دوازده و نیم برگشتم ناهار م نصفه بود،کاملش کردم.

دوش گرفتم.

ناهار 

پسربزرگمو بردم کلاس و اومدم خونه لباسهای تیره  که شسته شده بود پهن کردم.

زمان باشگاه خودم شد.رفتم 

بعد از باشگاهم رفتم دنبال پسرم و تومدیم خونه 

دوباره دوش

این نیز بگذرد...                                                       
خانوما توحياط خونه پدرم درخت توت قرمز داريم باتوتاش چيكاركنيم ؟به همه هم داديم ولي بازم هست گفتم حيف ...

مربا شربت ...اگ ترشه یکمم الو بگیرین مخلوط لواشک کنین

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2714
بدون پوست خرد کنم درسته؟

هم با پوست میشه هم بدون پوست ...بدون پوست واس استفاده راحتتره چون همونجور یخ میریزی واس اسموتی 

سلوم شبتون بخیرر ...امروز یکم جم و جور کردم ولی حال نداشتم اصن ی سری لباس شستم بعد مامانم زنگید ک با همسایه هاشون میخوان برن پارک عصرونه دلمه بخورن ...منو پسری هم رفتیم باهاشون خیلی خوب بود انرژی گرفتم ...تا برگشتم ساعت 8بود زنگ زدن ک میخوان بیان خونه رو ببینن واس اجاره ...منم تند تند تا 10همه رو مرتب کردم و شوهرمم همه حا رو جارو زد یهویی همه کارا انجام شد😂😂😂اونا اومدن رفتن پیتزا درس کردم ...کلی ظرف کثیف هست ولی پسرم نق میزد اومدم بخوابونمش دبگ میمونه واس صب ظرفا

زهرا جان  پسرت نشانه های جدایی از پوشک رو داره ؟  مثلا فرق خیس و خشک  تمیزی و کثیف ...

ممنونم گوجه جون، اره علایم رو داشت، ۵ روز شروع کردیم، خداروشکر خوب پیش رفتیم،امروزم گذاشتمش مهد،اگه اونجا هم خوب پیش بره دیگه انشالله کم کم براش عادت میشه، دعا کنین به خوبی از پسش بربیاد😘😘

ممنونم گوجه جون، اره علایم رو داشت، ۵ روز شروع کردیم، خداروشکر خوب پیش رفتیم،امروزم گذاشتمش مهد،اگه ...

بسلامتی راحت شدی 

منتظر بودم بیاید از موفقیتتون بگید

این نیز بگذرد...                                                       

سلام دخترا

ما درگیر پروژه ایم😁 

و ذهنمم تماما درگیر مسایل جابجایی خونس، انشالله تا اخر شهریور جابجا میشیم و به ثبات میرسیم، ذهن منم ازاد میشه واقعااااااا الان درگیره.

دیشب پروژه و ورداشتم بردم مهمونی،خداروشکر سرپیس رفت اونجا و مکشلی پیش نیومد😁

امروزم اگه تو مهد همکاری کنه پروژه به یه نقطه قابل قبولی میرسه، استرس دارم واسه مهدش، دعا کنین اونجا هم کارشو خوب انجام بده تا دیگه با پوشک خدافظی کنیم

بچه ها اگه کسی به مسایل حقوقی انتقال سند و قولنامه اشراف داره ممنون میشم پی وی پیام بده، 

یه سند اصلی هست، یه قولنامه از روش زدن و بخشیش رو به یکی فروختن، میخوام میزان اعتبارشو بدونم، چون خودشون دستی پر کردن و محضر یا بنگاه نرفتن

و اما این چند روز

کلللللی. کار کوچیک و بزرگ انجام دادم

یه دامن برش زدن و ۷۰ درصد کارشو انجام دادم، یه کش برای بخشی از پشتش بگیرم و یه روز پاش بشینم تمومه

ظهر اگه بشه برم یه دستگاه بخور بخرم برای صورتم

قبلش از میوه فروشی مسیرم یکم برای خونه خرید کنم.

دیروز رفتیم باغ و کلی البالو جم کردیم، دیشب هسته هاشو گرفتم گذاشتم یخوال با شکر، شب برم بزارم شربتش درست بشه

برنامه امروز بازار پارچه لغو شد، افتاد هفته اینده، ( نزدیک۴ ماهه دلم میخواد برم این بازار پارچه رو، باید یه لیست از پارچه هایی که میخوام رو بنویسم،که اونجا بتونم از خریدم و وقتم بهترین استفاده رو ببرم)

فردا و پس فردا شیفت کاریمه

پنج شمبه شاید بریم مجدد باغ، البالوچینی

کلییییی کار خورده ریز که ذهنمو لبریز کردن و نمیزارن فکرمو جم کتم، باید بشینم براشون برنامه بریزم.

راستی این مدت همسرم به طور جدی ازم خواست کمتر تو خونه کار کنم،گفت تو همش میگی کار دارم، یکم وقتتو خالی کن، باید روی این موضوع جدی فکر کنم، خواهرمم دیروز بهم گفت تو زیادی کار میکنی و سرتو شلوغ کردی، 

یکم تایمتو خالی کن تا انقد همیشه در حال غکر کردن و برنامه چیدن نباشی.

باورتون میشه من گاهی عصر که میخوام بخوابم چشمام روهمه دارن فک میکنم بیدار شدم اول این کارو بکنم

، بعدش اون، همش ذهنم داره برنامه میریزه که وقتم هدر نره

2706