2703
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924532 بازدید | 85188 پست
دوس داشتی بیا  خصوصی برات کامل بگم، اینجا از حوصله تاپیک خارجه😍😍🌼🌼

باشه حتما  . 

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

سلام خانمای گل

من اموز فقط خوابیدم و قرآن خوندم وظرف شستم

انشاا... اخر هفته میخایم بریم مسافرت

باید این دو سه روزه کارامو بکنم.

امشب مامانینام مهمونمن😍

فردا باید لباس دستی بشورم.ماشین لباسشویی رو روشن کنم

لباسایی ک میخام برای سفر رو شروع کنم بردارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از دیروز خونه مامانم بودم..دو تا حیاطاشونو شستم جارو زدم ..نون درس کردم واسشون ...کوهی از ظرف شستم ..دیگ امشب اومدم خونه ...فردا باید خونه رو مرتب کنم یکم بهم ریختس ی جارو هم بزنم گل پسرمو ببرم حموم 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2456

سلام برهمگي 

من پنج شنبه مهمون دارم سه تاخانواده وخودمون كلي كاردارم وبايه گردن ناقص  

افطاروشام ايناس ببينين خوبه ياكم وزياد كنم؟

سوپ جو.پلوزعفروني ومرغ ومخلفات(يكيشون قورمه سبزي دوست نداره وگرنه قورمه سبزي راحت تربود).دلمه برگ مو.حلوا.سبزي وپنير.زولبياوباميه.سالاد.ژله.واحتمالاخاگينه

باشه حتما    .

من با مرکز حفظ مجازی قران دارم پیش میرم، خوذشون هغته ای یبار تماس میگیرن و ازم میپرسن، برنامه میدن، حفظمو تصحیح میکنن و اسفند ماه هم ازمون دارن و گواهی میدن

و اما من

این روزا به شدت در حال دویدنم

شب جمعه مادر همسرم مهمونی دارن ،۱۲۰ نفر، و کلیییییی کار دارن، دیروز عصر رفتیم با بقیه بچه ها خونشونو تمیز کردیم، افطارم همونجا بودیم و اخر شب برگشتیم، پسرم تو حیاط با بچه ها بازی کرده بود و فک میکنم از رو زمین توت خوردن، اخر شب ساعت۳ از دلدرد بیدار شد تا سحر گریه کرد، این شد که امروز زنگ زدم محل کارم گفتم نمیام

و نرفتم

تا ۱۲ خواب بودیم، خیلی بد خوابیدم، الانم چشمام سنگینن. حسابییییی خسته م. دلم میخواد یه روز کامل بخوابم

از ظهر ، یکم خیاطی کردم، چرخم اذیت کرد بیشتر کلافه شدم، عصر کلاس قران دارم و نزدیک۴۰ صفحه عقبم😒😳

امشبم خونه فامیل همسرم برای احیا دعوت شدیم  احتمالا سحری،

خونه مرتبه و کار خاصی نداره، فقط چن تا ظرف تو سینک و یه دور ماشین

دیروز صب کابینت مواد خوراکی رو تمیز کردم، خامشیر و تخم شربتی خیس کردم واسه شربت

کنجد داشتم، بو دادم که پسرک بخوره،( من خودم عاشقشم، پسرک نخورد، خودم یکم خوردم ولی زیاده بازم تلاش میکنم بهش بدم ، اگه خوشش بیاد عالیه،)

همسرم یکم گردو بادوم شکست واسه افطارمون

و کلی کار ریز و درشت انجام میدم

یه لباسمم میخوام روش گلدوزی انجام بدم ببینم چطور درمیاد

برنامه تا افطار:

اگه بشه یکم نماز قضا بخونم

حفظمو تا جایی که بشه پیش ببرم

۶ هم کلاس دارم و بعد بارون تلفنمون قطع شده، باید بزنگم بیان وصلش کنن، از تو کوچه قطع شده

برای مهمونی :

باید برم پیش خواهرم موهامو ببافه

لباس پسرک اتو زده امادس، لباس همسرمم هم امادس، 

لباس خودمو هنوز تصمیم نگرفتم، بید یکم بیشتر روش فکر کنم

سلام برهمگي  من پنج شنبه مهمون دارم سه تاخانواده وخودمون كلي كاردارم وبايه گردن ناقص   &n ...

سلام خوبی عزیزم؟

اتفاقا یک ساعت پیش تو فکرت بودم ی لحظه یاد افطاری ای ک میخواستی بعد از همه بدی افتادم و الان پستتو دیدم.....ینی تله پاتی من تو بهار غوغا میکنه...

2714
سلام برهمگي  من پنج شنبه مهمون دارم سه تاخانواده وخودمون كلي كاردارم وبايه گردن ناقص   &n ...

آفرین کدبانو خیلی هم عالی و کامل اگر تونستی واسه افطار یه شربت خونگیم بذاری عالی میشه ( خاکشیر آبلیمو- تخم شربتی آبلیمو یا با زعفرون گلاب)  فقط کاش بخاطر گردنت از کسی کمک بگیری ک وضعیتت بدتر نشه خدای نکرده، کارات خیلی زیادن ...

موفق باشی

سلام به همه

ما سه روز پیش از مسافرت برگشتیم

بالاخره بارندگی اجازه داد لباسا و لوازمایی ک شسته بودم خشک بشن( سه بار سه دور لباس تو ماشین  شستم بارون زد روش تا امروز ک دیگه موفق شدم)

یمقدار لباس خریدم دیروز  خعیییلی دوسشون دادم ( شومیز دامن روسری ک خودم ستشون کردم با ساپورت )

افطاری رفتیم دیشب

واما امروز: 

ظرف شستم

صبونه دخترم

کابینتا لباسشویی و یخچالو پاک کردم

دوتا پتو با ماشین شستم پهن کردم

دسشوییو با جرمگیر شستم شدیدا برق افتاد و دیوارا و کابینتشو سینکشروهم اساسی با پودر لباسشویی شستم دمپاییاشو با جرگیر سابیدم خلاصه الان خیلی تمیزه فقط حیف ک اب قطع شد نمیشه افتتاحش کرد. خانوم از .خخخخخ

دخترکمم خوابیده تنبل شده از 2 خوابیده  5 کلاس داشت بیدار نشد هنوزم خوابه.... کلاسش از دست رفت

واسه افطارم اش رشته درس کردم البته فعلا در مرحله پخت حبوباته تا مرحله ب مرحله کامل بشه

یکم قلاب بافی کرم ( لیفهای حمومو بروز رسانیکردم  اخرین لیفشو دارم میبافم البته ی دونه ازین لیف بی کسیاهم میخوام ببافم) شربت تخم شربتیم درست میکنم با ابلیمو 

واسه سحرم سبزی پلو با ماهی میذارم و سالاد 

نماز

قران بخونم

رانا جون ی سوال داشتم 

واسه پاک شدن لک  آب از روی شیرآلات جرمگیر یا محلول خاصی توی بازار هست یا ی محلول خونگی میشناسید ک بهم معرفی کنید ؟ با سیف و وایتکس  و پودر لباسشویی( بصورت مجزا) شستم منتها نرفته...

اگر خانومای دیگه هم اطلاع دارید ممنون میشم ....

منم اتاقها رو جارو و مرتب کردم.کلی خرید داشتم با همسرم انجام دادیم واسه افطار کتلت و سالاد و سبزی آماده کردم.همسرم هم شیر موز درست کردن.سحری ام هم آماده است.مرغا و قارچ هایی که خریده بودم هم بسته بندی شد و توی فریزر گذاشتم.امروز تراسم رو هم تمیز کردم.امشب هم که شب احیاست.دعا واسه همدیگه رو فراموش نکنیم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

خانما منم یه سوال داشتم همسرم خیلی به آشپزی علاقه داره واسه همین خیلی غذاها رو خودش درست میکنه.یادم نمیاد آخرین باری که دلمه کوفته لازانیا پیتزا پیراشکی یا سالاد الویه درست کردم کی بوده همه رو خودش درست میکنه.جدیدا دخترم هم اضافه شده و کیک و پن کیک  و سالاد الویه با اونه.نمیدونم این خوبه یا نه آخه خودشون دوست دارن تا میگم میخوام فلان چی درست کنم سریع همه چی رو آماده میکنن.به نظرتون خوبه یا نه؟ آخه مامانم بعضی وقتها سرزنشم میکنه.اینم بگم غذاهام هم خوب میشه و همسرم اکثر جاها تعریفم رو میکنه. 

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
سلام خوبی عزیزم؟ اتفاقا یک ساعت پیش تو فکرت بودم ی لحظه یاد افطاری ای ک میخواستی بعد از همه بدی افت ...

سلام عزيزم ممنون خوبم توخوبي؟مرسي كه به يادم بودي دوست جوني.والله كسي جزخانوادم براي افطاردعوت نكردمنم همه رودعوت نكردم واجبارودعوت كردم

آفرین کدبانو خیلی هم عالی و کامل اگر تونستی واسه افطار یه شربت خونگیم بذاری عالی میشه ( خاکشیر آبلیم ...

اتفاقا ميخواستم شربت خاكشيربا ابليمووگلاب درست كنم بعدش گفتم شايدهمه دوست نداشته باشن براي افطار حالاكه گفتي حتمادرست ميكنم

2706