2703
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924779 بازدید | 85188 پست
من از ظهر: خونه رو جم کردم، جارو نپتون کشیدم، بعدشم جارو نپتون رو اساسی تمیز کردم وشستم،گذاشتم خشک ...

واس خیار شور ترخون حتما بریز ...یکم سرکه قاطی کن ...نخود  خام چنتا بریز ...اگ برگ انجیر هم داری بریز اینا با عث میشه ترد و خوشمزه بشه 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
منم به اصل ابرو دست نمیزنم تا آرایشگاه برم اما اطرافش که ربطی به اصل ابرو نداره رو بر میدارم ظاهرش ب ...

روغن مورد خیلی عالیه اگ بتونید گیر بیارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعد از ظهر پیراشکی درس کردم و اش رشته مامانم اینا واس افطار اومدن ...پسرم ی گلدونو خالی کرد رو فرش 😟😟😟فردا سرو سامون بدمش و گلدونش رو عوض کنم ...همه ظرفای افطار رو شستم ...یکم خونه بهم ریختس ولی  پسرم  بهونه میگرف رفتیم یکم تو کوچه قدم زدیم حالا خوابوندمش چشاش خیلی قرمزه چن وقته ی بار بردم چشم پزشکی گف حساسیته پماد داد ولی تغییری نکرده فردا ی نوبت بگیرم ببرمش جای دیگ ...شوهرمم خسته بود گف بیاین خاموشی بزنیم دیگ بقیه کارام موند واس فردا 

2456
وای پس همه کارهات میمونه مثلا توی اینستا بیشتر کدوم پیج میری؟ با خودت عهد ببند توی سرچ گوشی نری چو ...

وااای اره رانا جان.همه کارام میمونه.همش قسمت سرچم.کلا از کار وزندگی افتادم

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞

سلام به گدبانوهای عزیزگزارش امروزمنامروزصبح تاظهرم توی بهداری ودرمونگاه گذشت(دخترم کم وزنه)ساعت۱۲خوابیدیم تا۲بعدازظه.بعدش

ظرف شستم

خونه روجم کردم

جاروبرقی کشیدم

دخترموحموم کردم وخوابوندمش

سوپ گذاشتم براش 

توی یخچالودستمال کشیدم

لباس شستم.دستشویی وحیاط شستم

خودمم حموم کردم

شامم خونه مادرشوهرم دعوت شدیم

2714

سلام به همه ی خانمای کدبانو و پرانرژی

من برای امشب شاید افطار مهمون داشته باشم

برای همین باید حتما خونمو تمیز کنم

جارو گردگیری،تمیز کردن کابینتا

پاک کردن اینه ها و شیشه ها و..

و درست کردن افطار و سحری

تو این شبهای قدر التماس دعا دارم

منم به اصل ابرو دست نمیزنم تا آرایشگاه برم اما اطرافش که ربطی به اصل ابرو نداره رو بر میدارم ظاهرش ب ...

منم شنیدم خرگوشک خوبه خریدم از دیروز گذاشتم جلوی آینه

میرم وضو بگیرم بزنم حالا یه مدت ببینم تاثیر داره 

اتفاقا ارایشگر به منم گفت ولی منم قبول نکردم فعلا 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
منم اگه بشه باید برم خرید پارچه،  من فعلا عاشق اون دامنپیش بندی شدم که گذاشتم صفحه قبل. پارچه ...

خدا جونم 

به حق این سحر به زهراجون دختر بده سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی الهی آمین  

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
خوبی زهرا جون  کدبانو خیالت راااااحت هر چی هم یاد بگیری بازم هست 🤣🤣🤣 جدیدا رزین اومده دوس ...

ماشاءالله همتون کلی هنرمندید 

من تو این تاپیک حس میکنم خیلی عقبم   

سلام 

از همگی قبول باشه 

خدا قوت 

منم سرگرم کارهای روتین هستم این چند روز فرصت نکردم گزارش بنویسم 

بخاطر شب بیداری تا سحر خوابم کلا بهم ریخته روزها تا ظهر خوابم با بچه ها 

دادن ناهار و درست کردن افطار 

بازی کردن با دخترام 

1-2 ساعت انجام کارهای خونه (نظافت و گردگیری و لباس شویی و اتو و غیره)

شستن ظرفها 

نماز و دعا و غیره 

وب گردی 

درست کردن سحری 

کارهای هر روزه است 

باید برم کاموا بخرم چند تا لیف و دستگیره لازم دارم 

یه مقدار خرید هم دارم نمیدونم کی فرصت انجام پیدا کنم 

ان شاء الله بعد ماه مبارک برنامه مرتب تری باید بنویسم 

عقب موندم   

خدا جونم  به حق این سحر به زهراجون دختر بده سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی الهی آمین   ...

ممنوننننننن اول صبح کلی انرژی مثبت گرفتم از کامنتت گل گلی😘😘😘😍😍😍

انشالله ممنونم از دعای قشنگت

درضمن شما خودت یه پا هنرمندی، با بچه زیر یه سال داری شمع کار میکنی ینی توانمندیت بالاست خداروشکر😘🌼

الان هر روز ویتامین دی می خورین؟؟؟ چراااااا؟؟؟ ویتانسن دی ماه اول هفته ای یکعدد بعد از یک ماه ماهی ...

مرسی 

من هر سال آزمایش  می دم  دکتر چک می کنه و خودش گفت من قطع کردهبودم داشت باز میومد پایین گفت هر روز هزار میلی بخورم 

2706