2703
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924360 بازدید | 85188 پست

سلام برهمه گزارش ديروزمن

خونه مامانم بودم هال واشپزخونه رو حسابي مرتب كردم وجاروكشيدم

اجاق گازوپاك كردم

شام درست كردم

حلوادرست كردم

سبزي كوهي پاك كردم

امروزم كلي كاردارم ولي حوصله كاركردن ندارم  اميدوارم حالم بهتربشه بتونم به كارام برسم.لطفابرام دعاكنين دوست جونيا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تولدگل پسرتون مباااارك

ممنون عزیزم 

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
عزیزم دامن ب اندازه قدی ک میخوای پارچه لازم داره حالا اگ پیلی دار و چین بخوای ب نسبت دو برابر و س بر ...

ممنون😍، فک کنم پس کافی باشه، ۱ متر و ۴۰ هست تقریبا.

امیدوارم بشه

2720
چن وقته خیاطی میکنید ؟؟منم از قبل عید رفتم کلاس ی دوره ده روزه ...دوتا مانتو ی شومیز دوختم واس خودم ...

من بعد عید سه جلسه. رفتم، فعلا یه مدل مانتو و شمیز یاد گرفتم، 

یه شومیز واسه خودم دوختم، یه دونه واسه خواهرم، 

چرخم جادکمه نمیزنه، باید ببرم پیش استادم جادکمه بزنه، دیگه تمومه.

و یه پارچه دارم مبخوام یه شومیز دیگه واسه خودم بدوزم.

خواهرم از دوختم خوشش اومد، گفت تمیزه😍😘

مرحله بعد که احتمالا بشه اخر هفته، میرم پیش استادم دامن رو اموزش بده بهم، 

هنوز چادر و شلوار هم باید اموزش بده.

وقتم کمه خیلی لاکپشتی دارم جلو میرم😂

بالخره شومیز خواهرم تموم شد، امروز اومد پوشید خداروشکر براش تنگ نبود،نگران بودم، خیالم راحت شد،

تا شب:

حال رو جم کنم

لباسا رو تا بزنم

ظرف بشورم

واسه سحر ماکارونی بزارم، شایدم لوبیا پلو

لباس دستی بشورم

پسرک ر‌و حموم ببرم

یکم مرور کنم

من بعد عید سه جلسه. رفتم، فعلا یه مدل مانتو و شمیز یاد گرفتم،  یه شومیز واسه خودم دوختم، یه دو ...

خیلی عالیههه ...منم جمعه رفتم پارچه خریدم باید شروع کنم ب دوخت 😬😬😬طرح خوشگل داشتی بزار واسم 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2714

کار های امروزم تا الان ...

صب پاشدم صبونه گل پسر رو دادم ..بعد ظرفهای ک دیروز شسته بودم رو چیدم سر جاشون.  .داداشمم میخواست بیاد خونم نهار گزاشتم واس گل پسری و داداشم ..داداشم ک اومد با پسرم بازی کرد منم از فرصت استفاده کردم همه لباسای اتو لازم رو اتو زدم ...روفرشی رو شستم پهن کردم ..نهارشون و دادم ظرفا رو شستم ..اسکاج هامو گزاشتم ضد عفونی بشن ..خرده های قند رو ک از قبل جمع کرده بودم رو گزاستم با اب و گلاب و زعفرون شهد درست کردم واس شربت چون دیگ هوا گرمه مصرف شربتمون بالاس ..الانم اومدم یکم دراز بکشم ..

ی برنامه باید بزارم کلسیم و اهن رو هر شب بخورم چون خیلی کلسیمم پایینه و استخون درد دارم ...ولی تو دارو خوردن خیلی تنبلم 

..احتمالا مامانم اینا واس افطار بیان ..باید ی چیزی درس کنم واس افطار 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
خیلی عالیههه ...منم جمعه رفتم پارچه خریدم باید شروع کنم ب دوخت 😬😬😬طرح خوشگل داشتی بزار واسم 

منم اگه بشه باید برم خرید پارچه، 

من فعلا عاشق اون دامنپیش بندی شدم که گذاشتم صفحه قبل. پارچه شومیزی که دارم روشن خط دار هست که به طوسی میکشه، میدوزمش و میخوام برم یه کرپ سورمه ای هم برای دامنش بگیرم، واسه تابستون بپوشمش،

یه طرح دیگم دیدم همینوطر دامن و شومیز و سارافن هست، اگه بتونم پارچه مناسبش پیدا کنم،انشالله برای تابستون،اونم میدوزم.

دلم دختر خواست براش پیرهن گل گلی خشکل بدوزم😍😍😍

خواهرم یه دختر کوچولو داره تو این مدت سه تا پیرهن براش دوخته، هنوز عکسشو برام نفرستاده، بدجور دلم میخواد با اون پیرهنا ببینمش😘😘😘😍😍😍

شما هم طرح جدید دیدی ،و البته ساده بزار فیض ببریم

😘😘

من از ظهر:

خونه رو جم کردم، جارو نپتون کشیدم، بعدشم جارو نپتون رو اساسی تمیز کردم وشستم،گذاشتم خشک بشه.

و لباس دستی شستم

یه کار عقب مونده انجام دادم

دم خدا گرم، این ماه رمضونی ، تقریبا یه روز درمیون عصرا بارون میاد😍😍😍من عااااشق بارونم

سینکو خالی کردم

الان خونه دسته گله

فقط باید همسرم بیاد لباسای اونم بندازم ماشین و ماشین رو روشن کنم

سوپم رو گازه

کم کم باید چای دم کنم و سفره افطار پهن کنم

خیارشورمم ریختم تو دبه، باید برم سبزی بگیرم براش، و سیر توش بریزم( تحربه های قبلی ناموفق بود،ولی من از رو نمیرم، بازم درست میکنم تا خوب دربیاد،)

یه لباسم یکم برام گشاد بود، ساسون گرفتم اندازه شد

یکم اتو زدم که هنوزم مونده

برنامه امشب:

بقیه لباسا رو اتو بزنم

سفره افطارو اماده کنم

لوبیا پلو بزارم واسه سحر

حفظمو مرور کنم 

خیارشورمو تکمیل کنم، ماشین روشن کنم

ظرفای افطار رو بشورم

مرورمو انجام بدم

و لایتنرمو بخونم انشاللللله( همش طفلی مظلوم واقع میشه و میمونه)

سلام  از شما هم قبول باشه  چه قدر خوبه می تونید ابروهاتون رو مرتب کنید  من اصلا بل ...

منم به اصل ابرو دست نمیزنم تا آرایشگاه برم اما اطرافش که ربطی به اصل ابرو نداره رو بر میدارم ظاهرش بهن ریخته نباشه

منم ابروهام نسبت به قبل خیلی کم شده و توخالی

خانم ابروکار آرایشگاه هم‌چند تا محلول معرفی کرد زدم دریغ از یک تار مو 🤣🤣🤣🤣

فهمید جواب نمیده گفت بیا برات هاشور بزنم و ‌.... نرفتم دوست ندارم هاسور هم شویدا بهترن😂😂😂😂 اعتماد به سقفم

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
دوستان  تو شب های قدر خیلی برام دعا کنید  من هم برای همتون دعا می کنم  ان شاءالله ...

ممنون

انشالله

التماس دعاااتا

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
ممنونم😍😍 من از یادگیری سیر نمیشم، دیشب داشتم به این فکر میکردم که اگه به یه سنی برسم و هر چی میخو ...

خوبی زهرا جون 

کدبانو

خیالت راااااحت هر چی هم یاد بگیری بازم هست 🤣🤣🤣

جدیدا رزین اومده دوست دارم خیلی کارهلی خشکلی درست میکنن

من عااااشق نقاشیم چند تا تابلو هم کشیدم رنگ روغن

شمع سازی کار کردم

خوشنویسی با خودکار

طراحی لباس نخوندم اما لباس های مجلسیمون و خودم طراحی کار میکنم با زبان اشاره و قر و بدبختی به خیاط میفهمونم چی می خوام😂😂😂

خواهرم میگه حتما برو تخصصی یاد بگیر 

یه جورایی بی هنرم الان همه اینا برای قبل هست 

چی هست این سوپ که از صبح میزارین اگر راضی هستین دستورش و بزارین

خوشبحالتون که امروزکارکردین من که تاحالا فقط خونه رویکم جم کردم وبه دخترم غذادادم وظرفای سحری روشستم ...

اشکال نداره منم الان می خوام شروع کنم

از دیشب دندون درد وحشتناک داشتم امروز رفتم دکتر الانم یک طرف صورتم سه برابر طرف دیگه هست حالا تجسمم نکنید بخندیدا😂😂😂😂😂

قرار شد سه روز آنتی بیوتیک بخورم عصب کشی کنه 

خیلی درد داره؟؟؟ تجربه ای داره کسی؟؟؟

2706