2410
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924661 بازدید | 85188 پست
سلام ...امروز بیدار ک شدیم صبونه پسرمو دادم یکم باهاش بازی کردم اتاق پسرمو مرتب کردم دارو اضافه ها ر ...

عزیزم شما خیاطی بلدی؟ 

من یه سوال دارم تا استادمو ببینم و ازش بپرسم طاقت ندارم صبر کنم😂

این دامن عکس پایین چقد پارچه میخواد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی عالی خدا قوت مهمونی چی شد میان؟

فدات عزیزی ...نه مهمونی کنسل شد ...

صب پاشدم همه ظرف کثیف ها رو شستم همه جا گردگیری کردم  همه اتاق ها رو جارو زدم ...اشپزخونمم کاملا تمیز کردم گاز و چدن ها رو سیم کشیدم ..بعدش اومدم خونه مادر شوهر  فقط مونده برم خونه ی سری لباس اتو بزنم .و ی روفرشی بندازم لباسشویی ...دیگ کاملا خونه تمیزه حالا باید تو تمیز موندنش تلاش کنم 😝😝😝

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.
2720
عزیزم شما خیاطی بلدی؟  من یه سوال دارم تا استادمو ببینم و ازش بپرسم طاقت ندارم صبر کنم😂 این ...

عزیزم دامن ب اندازه قدی ک میخوای پارچه لازم داره حالا اگ پیلی دار و چین بخوای ب نسبت دو برابر و س برابر میشه ...این دامن ک گزاشتین ی قد دامن لازم از قسمت کمر تا پایین هر قسمتی ک میخوای اگ بلند بخوای ی متر ...و ی قسمت پیش بندی هم داره ...اونم اگ بخوایین بالاتنه معمولا 40تا 50سانت لازم داره 

ممنونم😍😍 من از یادگیری سیر نمیشم، دیشب داشتم به این فکر میکردم که اگه به یه سنی برسم و هر چی میخو ...

چن وقته خیاطی میکنید ؟؟منم از قبل عید رفتم کلاس ی دوره ده روزه ...دوتا مانتو ی شومیز دوختم واس خودم امروزم رفتم پارچه خریدم ی شومیز دامن بدوزم واس مهمونیا ..

2714
نه عزیزم نمیدونستم ربط داره

بله من هم مثل شما بودم از مایش  دی دادم خیلی پایین بود سه ماه با نسخه ‌بعد از اون هر روز یه دونه می خورم حتما چک کنید پایین بودش می تونه خطرناک هم باشه الان خیلی خوب شدم من اصلا نمی تونستم پنج دقیقه سر پا وابسته زود خسته می شدم

2706