2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1936798 بازدید | 85512 پست
سلام خانما دیروز واسه من که روز خسته کننده ای بود.اول برج بود و من کلی خرید داشتم تازه تولد پسرمم هس ...

تولد پسر نازنیت مبارک عزیزم😍😍😍😍

خدا ثوت امیدوارم همه چی خوب پیشرفته باشه و خستگیت در رفته باشه

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
سلام برهمگي گزارش ديروزمن رفتم دكتر(سرخوردگي مهره گردن دارم   ) بعدش رفتيم خريدبعدشم امپول ...

مراقب خودت باش عزیزم

امیدوارم زودتر خوب بشی گلم

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه راناجون باخودم گفتم زانوی بغل بگیرم که چی بشه.اینجوری سرم گرم میشه که همینجوی هم شد مرسی راناجون ...

آفرین بهترین کار و کردی

تولد پسر نازنیت مبارک عزیزم😍😍😍😍 خدا ثوت امیدوارم همه چی خوب پیشرفته باشه و خستگیت در رفته باشه

ممنون عزیزم.

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
2731
سلام رانا جون ،ممنون ؛بله خداروشکر بهترم، پیام شما رو خوندم که حالم رو پرسیدین عالی شدم  😘

خدا رو شکر که بهتر شدی

مراقب خودت باش عزیزم

من دیروز نشستم مانتوم رو تموم کردم، بعدشم جلسه قران و کارای روتین خونه امروزم از صب رفتم بانک خواه ...

خدا قوت زهرا جون 

ماشالله هم هنرمندی هم کدبانو 

من عاشق اینم که یک خیاط کنارم باشه اما خودم حوصله نمیکنم ولی خیلی دوستش دارم موفق باشی

رانای عزیزخداروشکرکه خوب شدی.راستش من امرو اصلاحوصله خونه موندن نداشتم اگه قبلنابود همینجوری شایدمیر ...

آفرین

خوشحالم به این نتیجه رسیدی که قبل از بیرون رفتن خونه حداقل به بک حد قابل قبول برسه

سلام دوست جونا من اومدم با یه گزارش پر و پیمون😊 امروز یک ساعت زودتر اومدیم خونه 5 شنبه بود چون ناه ...

عااالی آفرین نوشخند جان

گزارشت هم عالی مررررسی

2738
من که امشب بعد از رفتن مهمونام دوباره روال تمیز کاری شب قبل رو انجام دادم.فقط مونده جمع کردن ظرفای م ...

خوشجال شدم این پستت و دیدم

خدا رو شکر همه چیز به خوبی پیشرفته

وسایل و هم که جمع کردی دیگه رااااحت

سلام ...امروز بیدار ک شدیم صبونه پسرمو دادم یکم باهاش بازی کردم اتاق پسرمو مرتب کردم دارو اضافه ها ر ...

خیلی عالی

خدا قوت

مهمونی چی شد میان؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1826204/اوناییکه-منتظر-نی-نی-هستین-امشب-این-کار-رو-انجام-ب ...

😍😍😍😍🤗🤗🤗

سلام عزیزان خوبین؟

طاعاتتون قبول درگاه حق

گزارش امروزم تا الان

صبحانه آماده کردم و خوردیم و جمع کردیم

خونه رو جمع و جور کردم

لحاف و رو بالشتی ها رو ریختم توی ماشین

لباسها رو تا الان دو سری ریختم توی ماشین 

اسباب بازیهای دخترم و ریختم توی سرکه و مایه ظرفشویی ضد عفونی بشه

کارهایی که باید انجام بشه

عروسکهای پولیشیش دخترم  و باید ضدعفونی کنم

صورتم و اپیلدی کنم و ابروهام و مرتب کنم

جارو و دستمال بکشم

لباسهای اداره رو اتو کنم

دستشویی و بشورم

دوش بگیرم

و شب هم شام دعوتیم باید لباسامون و آماده کنم

برای هفته آینده برنامه بنویسم

برم شروع کنم کلی کار دارم

سلام عزیزان خوبین؟ طاعاتتون قبول درگاه حق گزارش امروزم تا الان صبحانه آماده کردم و خوردیم و جمع ک ...

سلام 

از شما هم قبول باشه 

چه قدر خوبه می تونید ابروهاتون رو مرتب کنید 

من اصلا بلد نیستم 

ابروهام خیلی خالی شده و یک کم اشتباه خرابش می کنه گاهی فرصت نمی کنم برم ارایشگاه یا ارایشگر نیست خیلی پیش میاد که نامرتب باشه و این یکی از دغدغه های منه   

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

دوستان 

تو شب های قدر خیلی برام دعا کنید 

من هم برای همتون دعا می کنم 

ان شاءالله بهترین ها برای هممون برای خانواده هامون برای مردممون برای کشورمون رقم بخوره   

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
خدا قوت زهرا جون  ماشالله هم هنرمندی هم کدبانو  من عاشق اینم که یک خیاط کنارم باشه اما خ ...

ممنونم😍😍

من از یادگیری سیر نمیشم، دیشب داشتم به این فکر میکردم که اگه به یه سنی برسم و هر چی میخوام بلد باشم و دیگه چیزی نباشه که دلم بخواد یاد بگیرم، بعدش چکار کنم؟ فک کنم افسرده بشم😂

من از صب:

دستور گرانبهای سوپ خواهرمو گرفتم و سوپمو گذاشتم،( خواهرم سوپش بین فامیل و اشنا معروفههههه، انقد که وقتی خونشون میرم اگه پیش غذا سوپ باشه، فقط دلم میخواد سوپ بخورم و غذا نخورم،) امروز دستورشو گذاشتم ولی چون باید از صب میذاشتم و من ظهر گذاشتم به ایده ال نمیرسه ولی سعی خودمو کردم.

کلاس زبانم برگزار شد، 

رفتم خرازی یکم وسیله خریدم، اگه عصر نخوابیدم شومیز خواهرمو تموم میکنم( به مرحله پرو برسه)

یه ماشبن لباس شستم، باید پهن بشه

حال رو گردگیری و جارو زدم

اشپزخونه و اتاق رو نیز گردیریکردم و جارو کشیدم

ظرفا رو شستم

نهار پسر رو دادم

خونه کاملا مرتبه، فقط سوپم یکم سررفت گازم کثیف شد بعدا باید تمیز کنم

اگه بشه بخوابم عصر چون شب مراسم احیا دعوتیم و سحری هم همونجا دعوتیم، ینی بعد سحر میایم خونه و باید خیلییی بیدار بمونیم،ینی حداقل تا ۵ باید بیدار باشم.

این روزای اخر ماه رمضون خیلی شلوغه، به برنامه هام نمیرسم،انشالله بعد تعطیلا عید فطر میشینم ی برنامه ریزی واسه اموزشام انجام میدم

2706