2703
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924417 بازدید | 85188 پست

من اومدم😍😍😘

این دو‌روز خیلی شلوغ پلوغ شد، دیروز تا ظهر سرکار بودم، بعدش اومدم خونه،نیم ساعت خوابیدم، یه صفحه حفظ کردم، بعدش حاضر شدیم رفتیم خونه مادرشوهر، واسه افطار خونه فامیل همسرم دعوت بودیم رفتیم پدر مادر همسرمم برداشتیم رفتیم افطار، بعدشم جلسه قران و ساعت۱۲ برگشتیم، این شد که به هیییییچ کاری نرسیدم، فقط تونستم لباسایی که واسه مهمونی لازم بود رو اتو بزنم و چن تا تیکه از لباسا رو، یکم از حجم کوه اتو کم شد.

امروزم از صب سرکارم،تازه رسیدم، یکم بخوابم( به شدت کمبود خواب دارم این ماه رمضونی). بعدش یکم لباس اتو بزنم، افطار خونه خواهرشوهرم دعوتیم، بعدش جلسه قران خونه یکی از فامیلای همسرم، وقطعا تا پدرمادرشو برسونیم خونشون و برگردیم۱۲ رد شده و باز هم هیچ کاری نمیتونم بکنم.

خیار گرقفتم واسه خیارشور، فقط تونستم بشورمش بزارم یخچال

باید فرنی درست کنم ( اخر هفته خواهرم بچه های مدرسه رو افطار دعوت داره، منم دلم خواست کمک کنم، اگه بشه برای بچه هاش فرنی درست کنم، واسه همین باید یبار درست کنم که حجم دقیق مواد دستم بیاد بدونم واسه افطار اونا چقد باید درست کنم که انداره باشه،)

و یه عااالمه کار خورده ریز دارم،، که انشالله چهارشنبه انجامشون میدم. چهارشنبه بانک هم باید برم. 

سه شنبه عصر کلاس حفظمه، چهارشنبه عصر کلاس زبان

چهارشنبه انشالله مانتومم تکمیل میکنم

خونه یکم نامرتبه ولی واقعا وقت واسه تمیز کردنش ندارم امروز،انشالله فردا عصر مرتبکاری اساسی انجام میدم، الانم دیگه بخوااااابم😍😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من همیشه بصورت خاموش میخوندم واز شما مخصوصا زهرا جون انرژی میگرفتم تصمیم گرفتم خودمم گزارش بدم شاید زرنگ شدم 

صبح ساعت 9بیدار شدم دوش گرفتم قابلمه های غذای سحر را شستم لباسهای روی بند را جمع کردم و تا کردم گذاشتم کشو ظرفهای ماشین ظرفشویی را جمع کردم و گذاشتم سر جاش،کلی لباس دستی شستم افطار خونه یکی از آشناها دعوتیم یک ساعت زمان میبره تا آماده بشم😧

امروزصبونه خوردیم.خونه جمع کردم.ظرف شستم چندتیکه لباس دخترموشستم .بعدناهارحمومش کردم.حوله روشستم.الانم آماده شدیم بریم خونه خواهرشوهر(شام دعوتیم اونجا) که تگرگ شدیدمیباره همراه رعدوبرق وحشتناک منم ازترس قایم شدم میترسم برم بیرون خخخخ

2720

سلام ب دوستای کد بانوم و مهربونم

از کارم بگم

طبق لیستی ک از دیشب تهیه کرده بودم

باشگاه رفتم

دکتر رفتم 

نیاز شد ی سر ب داروخونه برم

اومدم خونه ناهار بار گذاشتم

دستمال کشی کردم 

زیر گلدونا تمیز کردمـ

ملافه و پتو تخت و گذاشتم باد بخوره و انکاردش کردم

اتاقق مرتب کردمـ

نیتم اینه تا اخر هفته بشورمشون فعلا ک پریمـ نمیتونم

ی سری از ذکرامو گفتم

جارو کردم ظروفو شستم

کارایی ک تا شب انجام بدم

سر زدن ب مادرم و انجام دادن کاراهای نظافت اونجا

خوندن قران و اذکار 

مرتب کردن ظاهر و لباس خودم

درست کردن سالاد 

شستن ظروف شام 

مرتب کردن یخچال

تهیه لیست خرید ک همسر باید انجام بده

اگه بتونم خریدم کنم ک‌شاید نرسم میام میگم 

دوستون دارم میدونم ک امروز پر از حال خوب میشه اگه در برابر خستگی عزیزانمون لبخند بزنیم اگه بگیم میفهممت و حق داری این روزا باید حسابی هوای دل عزیزانمو داشته باشیم 

سلام عزیزان 

اول بگم که امروز یکم تنبلی کردن نتم زیاد بود!!!

از کوه لباسهای اتویی یه تپه رو اتو کردم و هنوز یه قله دیگه دارم فتح کنم.

کلاس رفتم،الانم برم دوش بگیرم و افطار آماده کنم.

راستی برای تمیز کردن اتو پیشنهادی نداشتین؟

این نیز بگذرد...                                                       

البته حدود دو ساعت بچه هارو بردم پارک.

راستی پسرمن کلاس اولش تموم شده.

چهارماه تعطیلن.اگر پیشنهادی برای آموزش و بازی تو خونه دارید استقبال میکنم.

خودم میخوام ارزش پولها رو بهش یاد بدم.سعی کنم حروف و کلمات انگلیسی رو بهش یاد بدم.

کلاس شطرنجم ادامه میده.

بقیه روشما بگید

این نیز بگذرد...                                                       
2714

سلام دوستای خوبم

از خدا میخام ک روز خوبی و ب شب رسونده باشید 

فردایی خیلی شادیو براتون بسازه

خب از کارایی ک تا شب باید انجام میشد فقط رفتن ب حونه مادرم افتاد فردا چوم‌بارون نزاشت

کارای فردامو تو ذهنم نوشتم فردا +بهم ریختگی ها و هدفای کوتاه مدتمو سرو سامون بدم

ی سری قول ب خودم داده بودم و نوشته بودم برگردم عقب و بخونم ببینم چقدر موفق بودم فردا روز ارزیابی

فردا ناهار طبق لیست سوپ دارم میخام سوپ رشته درست کنم این دفعه

باشگاه دارم لباس تمیز جایگزین لباس دیروز کنم.

خرید انجام‌ بدم 

قران قران اخ چقد حالم بد میشه نمیرسم بخونم از خودش مدد میخام فردا حتما دو جز بخونم

اگه هوا اجازه داد پتو بشورم نداد ملافه هاشو و روبالشیا

لباسم ی دور با ماشین دارم بشورم ی مقدارم دستی 

فردا میام گزارش کارامو میدم چقد موفق بودم 🙌🙌🙌🙌🙋🙋🙆🙆

انشالله ک هیچی نتونه حال خوشتونه ب هم بزنهـ

رانا جونم ممنونم بابت وقتی که میذارین برا من حرفاتون کاملا صحیحن باید بیشتر با شما صحبت کنم اگر برا ...

خواهش میکنم عزیزم پیغام خصوصی بده

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
سلام من درخواست دوستی دادم میشه قبول کنین

چشم عزیزم

ممنون

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش

سلام خانم گلا

کارای امروزم:جارودستی بکشم

حیاط وسرویس بهداشتیوبشورم.

لباس دختری شسته بشه ولباس قبلیاروبزارم توی کمد

قسط قرعه کشی وصندوق بسیج ببرم بدم

برم خونه بابام

پس من پاشم برم به امیدتمامی کارام

من اومدم😍😍😘 این دو‌روز خیلی شلوغ پلوغ شد، دیروز تا ظهر سرکار بودم، بعدش اومدم خونه،نیم ساعت خ ...

سلام 

زهراجون مانتوتون تکمیل شد عکسشو بذارید ببینیم.من خیلی مشتاقم  

این نیز بگذرد...                                                       
2706