2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1936964 بازدید | 85515 پست

منم امروز کلی کار تمیزکاری داشتم که انجام دادم ماسک صورت هم گذاشتم پسرم رو هم بردم بیرون کمی دوچرخه سواری کنه.کار مفید امروزم خوندن چند صفحه از یک کتاب بود که چند ماه پیش خریده بودم ولی هنوز لای کتاب رو باز نکرده بودم که به لطف شما دوستان و انرژی زهراجون مصمم شدم که استارت کتاب رو بزنم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
منم امروز کلی کار تمیزکاری داشتم که انجام دادم ماسک صورت هم گذاشتم پسرم رو هم بردم بیرون کمی دوچرخه ...

چه خوووب، کتاااب😍😍 افررررین

من قبل عید یه کتاب از کتابخونه گرفتم،حتی وقت نشد برم تمدیدش کنم، یه ماهه بود، کلی جریمه شدم و حتی یه صفحه شم  نخوندم😒😒😶

من امشب بعد مدت مدیدی که تصمیم داشتم لازانیا درست کنم، بالخره شاخ غول رو شکستم و درست کردم، نمیدونم را من از روشن کردن فر برای خودم غول ساختم، ( خییییلی تو ذهنم کار سنگینی  این کار کردن با فر،نمیدونم‌چرا،😒).

فیش برای لایتنرم اماده کردم

مقداری مرو ر کردم

زیره اسیاب کردم

اشپزخونه و حال مرتبه( یه کشو اشپزخونه رو سبد تقشیم گذاشتم مرتب شد)

فقط اتاق مونده، هوا همچنان سرذه و نمیشه لباس زمستونیا رو جم کرد،واسه همین نمیتونم اتاق رو اونطور که دوست دارم مرتب کنم، مجبورم فعلا گذری تمیزش کنم 

تا ببینیم چی میشه.

برای فردا:

صب: مرتب کردن اساسی اتاق

عصر: انشالله برم ادامه کلاس خیاطی

نهارم ماهی میذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی یه برنامه از بازار دانلود کردم ۳۰ روز ورزش، انیمیشن داره اموزششو میده و بعدم بهت وقت میده انجام بدی، علاوه بر اون الارم داره که یادت بندازه وقت ورزشه، خیلی بامزس، ادم رو به هر شکلی هست مجبور میکنه ورزش کنی، من دو روز هست باهشا ورزش میکنم،کلاااا ۱۰ مین هم نمیشه. اگه واسه ورزش تنبلیتون میشه حتما دانلودش کنین ،من خیلی باهاش حال کردم😁😁

2731
راستی یه برنامه از بازار دانلود کردم ۳۰ روز ورزش، انیمیشن داره اموزششو میده و بعدم بهت وقت میده انجا ...

مرسی عزیزم.لطف کن اسمشو بگو چون منم توی ورزش خیلی تنبلم.البته وزنم نرماله ولی ورزش رو خیلی دوست دارم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
راستی یه برنامه از بازار دانلود کردم ۳۰ روز ورزش، انیمیشن داره اموزششو میده و بعدم بهت وقت میده انجا ...

اسم برنامه چی هست؟

از دریا آموختم غرق کنم کسی را که از حدش گذشت......!!

من آمده ام من من آآآ مده امممم

سلام برهمگي جونم براتون بگه كه ديروز ساعت 5جاري جون زنگ زدن كه شب ساعت8ميايم خونتون منم گفتم شام بياين وازاونجايي كه چندروزه درست وحساب خونه نبودم ويه اتاق هم به اتاقام اضافه كرده بوديم ازبيرون براي همين سرووضع خونه خيلي مرتب نبود ازسركاررفتم خريدساعت6رسيدم خونه يعني مثل جت كارميكردماااا(اينجورمواقع همسرم ميگه بايددوربين نصب كنم توخونه بعدنگاه كنيم كه باچه سرعتي كارميكني خخخ)گازروپاك كردم 

لباسايي كه خشك شده بودنوتاكردم گذاشتم سرجاش (كلييي بود)اتاقومرتب كردم نپتون كشيدم وهمه جارودستمال كشيدم

اتاقي كه جديدا اضافه شده بود رومرتب كردم 

پذيرايي رو نپتون كشيدم تميزبودا ولي كشيدم كه خيالم راحت باشه تمام سراميكارو دستمال كشيدم وهمه جاروگردگيري كردم

سرويس بهداشتيوشستم

ژله درست كردم

سوپ جودرست كردم

خورش مرغ وبرنج درست كردم(سرخ كردنيا پدرمودراورد ازاونجايي كه من غذازياددرست ميكنم كلي موندم سرگاز)سبزي پاك كردم .نون آب زدم.ظرفارواماده كردم.ميوه هاروشستم گذاشتم خشك شدويه كوه ظرف شستم تمام.تاهمسرمو ومهمونا اومدن.بعدشامم نشستن تا1ونيم فيلم ديدن نذاشتم ظرفاروبشورن والان كه درخدمت شمام هم بي خوابم هم خسته وهم يه كوه ظرف نشسته توخونه.اوف يه كتاب شد

من آمده ام من من آآآ مده امممم سلام برهمگي جونم براتون بگه كه ديروز ساعت 5جاري جون زنگ زدن كه شب سا ...

یعنی ساعت 6-8 که مهمونات اومدن این همه کارو کردی؟!!!!!!!!!!!!! مگه میشه؟؟

2738
بلههه.من وقتي مهمون مياد خيلي سرعتم ميره بالا عوضش شب ديگه ازپادرد نميتونم بخوابم    

آخه درست کردن ژله مثلا زمان میبره

سوپ جو باید چند ساعتی روی اجاق بمونه تا جا بیفته 

غذاهای دیگه همینطور...

من اصلا نمیتونم تصور کنم

من که مهمون دارم روز قبلش تمیزکاریهای خونه را انجام میدم

صبحش یک سری از کارها 

از سر ظهر شامم را بار میذارم

بعد از ظهر هم وسایل شام را آماده میکنم

بعدش کاملا له و لورده میشم و منتظر مهمونام تا بیان ...

آخه درست کردن ژله مثلا زمان میبره سوپ جو باید چند ساعتی روی اجاق بمونه تا جا بیفته  غذاهای دی ...

منم اگه وقت داشته باشم اونطوري ام دقيقا مثل شما.من جو وهويج ونخودفرنگي اماده دارم تويخچال كه دقيقا تودوساعت كاملا لعاب ميندازه.ژله هم چون وقتم كم بود توظرفاي تك نفره ويك رنگ درست كردم .بقيه هم كه وقت زيادي نميخواد.من خودم وقت داشته باشم باارامش كارميكنم ولي وقت نداشته باشم موتورم كارميفته عوضش خيلي خسته ميشم.عزيزم من كاراموپس وپيش نوشتم اول كاراي غذاهامو كردم بعداون يكيارو

من آمده ام من من آآآ مده امممم سلام برهمگي جونم براتون بگه كه ديروز ساعت 5جاري جون زنگ زدن كه شب سا ...

ماشالا بهت عزیزم

منم سرکارم تا ظهر ولی وقتی میام خونه تا شب کار میکنم 

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
ماشالا بهت عزیزم منم سرکارم تا ظهر ولی وقتی میام خونه تا شب کار میکنم  

مرسي عزيزم .من خيلي تنبلي ميكنم ولي امان ازروزي كه مهمون بخوادبياد فقط بدوبدو كارميكنم البته خونم كثيف نميشه ها ولي دوست دارم هرروز گردگيري كنم وگازوپاك كنم كه نميشه  

2706