2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1933626 بازدید | 85398 پست
سلام دخترا😍😍 چرا انقد کم پیدا شدین، بیاین بنویسین ماهم انگیزه بگیریم بابا من امشب اخرین نوبت ...

عزیزم شما خودت با حرفات بیشتر به ما انگیزه میدی درمورد برنامه ریزی هاتون هم به ما بگین

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رانا جون کدوم پستو گذاشتن؟ من ندیدم

پست نذاشتن عزیزم.پست ها رو لایک کردن.

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
سلام دخترا😍😍 چرا انقد کم پیدا شدین، بیاین بنویسین ماهم انگیزه بگیریم بابا من امشب اخرین نوبت ...

سلام  عزیزم 

ممنونم مطمئنم برنامه عالی می چینی. موفق باشی

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2728
عزیزم شما خودت با حرفات بیشتر به ما انگیزه میدی درمورد برنامه ریزی هاتون هم به ما بگین

نظر لطفته عزیزم😍😍. ولی منم نیاز دارم از شما انگیزه بگیرم،انرژیم تموم نشه

چشم برناممو تکمیلش کنم، بعد میام ازش براتون میگم😊

سلام  عزیزم  ممنونم مطمئنم برنامه عالی می چینی. موفق باشی

ممنون گوجه جون😍😍

امروز کلاس حفظ داشتم،خداروشکر رضایت بخش بود.

بعد کلاسم شروع کردم تمیز کردن خونه، اینه ورودی، بوفه و ساعت رو شیشه پاککن کشیدم.

مبلا رو میز تی وی رو دستمال کشیدم و حال رو جارو زدم، بعدشم یه دمنوش زیره چای سبز واسه خودم دم کردم( واسه لاغری و ضد سرطان)

حال رو جارو زدم.

روبالشتیا و یه پتو رو انداختم ماشین،شست پهن کردم.

اشپزخونه رو دستمال کشیدم، گاز پاک کردم، ظرف شستم، بادمجون گرفته بودم شستم گذاشتم خشک شه بزارم یخچال.

یکم زیره سبز اسیاب کردم برای دمنوش.

طبق برنامه غذاییم کوکو سیب زمینی گذاشتم،

مهمون همسرم شیرموز هستیم😍😍. منتظرم اماده کنه با کیک بیاره بخوریم.

بعد میام گزارش تا اخر شب میدم

فعلا گل گلیا😍😍😘😘

سلام خانمای گل 

من امروز دختری رو بردم مهد 

چند روز استخون درد دارم مخصوصا پاهام فکر می کنم کلسیم بخاطر کمبود ویتامین د جذب نمیشه فردا میرم دکتر ببینم امپولش رو برام می نویسه که سریع تر جذب بشه 

الانم یک قرص د3    50 هزار خوردم و بعد هم مولتی پریناتال 

فردا یه کلاسی هست که خیلی دوست دارم برم ولی احتمالا مهمون برام بیاد و تا جمعه مهمون دارم 

دخترا رو دیروز بردم حموم 

خونه رو باید جاروبرقی بکشم 

یه گردگیری هم می خواد 

سرویس ها رو شستم 

ظرف ها رو بشورم و آشپزخونه رو هم کمی مرتب تر کنم 

شما ویتامین ای میزنید به صورت خیلی چسبناک نمیشه؟؟ 

موفق باشید

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

سلام دوستان.من مدتیه با شما همراهم.دلم می خواد به یه نظم حد متوسط برسم .سه تا فرزند دارم هفت سال و چهار سال پسر و هشت ماه دختر. تا بیست روز دیگه برمی‌گردم سر کار .از لحاظ روحی خیلی ضعیف شدم و دوران پریودی رو نمیتونم مدیریت کنم که بهم نریزد.اگه راه حلی دارید ممنون میشم.

شروع کردم به تهیه بولت ژورنال فعلا فقط اهداف سال رو با اهداف اردیبهشت رو نوشتم. نمیشه برم سروقتش آخه بچه ها میان و قصد همکاری دارند و دیگر هیچ...

سلام دوستان.من مدتیه با شما همراهم.دلم می خواد به یه نظم حد متوسط برسم .سه تا فرزند دارم هفت سال و چ ...

چه جالب .. بچه های منم همسن بچه های شما هستن البته 8 و 4 و 7 ماه ... ماشالله به همتتون که سرکار میرید .. 

خیلی دلتنگ توام .... نمیخوای برگردی ؟؟
سلام دوستان.من مدتیه با شما همراهم.دلم می خواد به یه نظم حد متوسط برسم .سه تا فرزند دارم هفت سال و چ ...

وای عزیزمممم😘😘😘

سه تا بچه.خدا حفظشون کنه، نمیدونم چرا اانقد لذت میبرم از خانواده هایی که بیشتر از دوتا بچه دارن😍😍

انشالله خدا روزیمون کنه😂😂

من از صب ترشی بادمجون درست کردم

خیاطی کردم.

فقط همین

البته کلی خیاطی کردم، سه تا دمکنی درست کردم و پیشبند اشپزخونه.( با حاشیه کنفی تزیینش کردم خیلی خشکل شد) خیلی خوب بود، اولش کار با چرخ برام خیلی سخت بود ،همش نخم پاره میشد، کم کم دستم اومد و خیییییلی بهتر شدم. دارم گرم میکنم واسه اصلیا😍😍

اگه قسمت بشه فردا میرم پیش استاد خیاطیم، انشالللللله😊😊

لایتنرمم خوندم.

حفظمو بخونم بخوابم.

امروز خیییلی خسته شدم،خیاطی خیلی زحمتتت داره ولی لذت بخشه وقتی نتیجه شو میبینی😍😍

وای عزیزمممم😘😘😘 سه تا بچه.خدا حفظشون کنه، نمیدونم چرا اانقد لذت میبرم از خانواده هایی که بیشتر ا ...

ممنون از محبت شما.

باور می کنید توان و انرژی فوق العاده ای دارم بعداز تولد سومی . وقتی شبا به مرور ذهنی روزی که گذشت مشغول میشم با خودم میگم چه کاری انجام شده و خودم خبر ندارم.به تعبیر ی همون برکت وقت و زمان هست که نصیبم شده.

من روی اتلاف وقت خیلی حساس شده و اگه کاری شامل این صفت بشه در ذهنم وضعیت هشدار پیدا می‌کنه و دوباره سراغش نمی‌رم یا با اصلاحات میرم.مثلا تماسهای تلفنی وقت نماز اگه نیم ساعت به اذان باشه و بدونم طولانی میشه جواب نمیدم.

2706