2703
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924375 بازدید | 85188 پست
سلااام  به تک تک  دوستای عزیزم  خدا قوت بهمگی  دوستان عموی عزیزم خیلی مریضه ...

سلام رومینای گلم خوبی عشقممم؟

الهی که به حق همین لحظات اذان حالشون خوب شه و شفا پیدا کنن.

الهی هیچکسی تو بستر بیماری نباشه

سلام دلی جون کم پیدا شدی😍 بچه ها من امروز اخرین روز کاریمو رفتم یه پرونده دیگمم کاامل شد و تموم ...

فدات شم همش در حال استراحتم من. و وای فای هم که مضر هست واسه نی نی کم میام تو نت کلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مجدد

من همه کار ام تموم شد به لطف این تایپیک

حمام رو شستم

دو دور ماشین لباس شوئی روشن شد

اتاق دخترم جارو شد

همه کار ام تموم شد دیگه

از نفر جان.. زهرا ی عزیز.. اتتا جان.. ثمین و سوین عزیز ممنون که با برنامه ها و گزارش هاتون منم فعال کردید.. عیدتون پیشاپیش مبارک.. سال خوبی برای همه دوستان این تایپیک آرزو  دارم 

خدا جونم همیشه توکلم بر توست😍 شکر به خاطر همه چیز😍
سلااام  به تک تک  دوستای عزیزم  خدا قوت بهمگی  دوستان عموی عزیزم خیلی مریضه ...

رومینا گلی انشالله خیلی خیلی زود بیای خبر سلامتی کامل عمو جونتو بهمون بدی،الهی امین.😇🌼🌼

فاطی جون خیلی عالیه که کارات تموم شد،خوشششش بحالت😍

من از عصر یه عاااالمه کار انجام دادم.

عصر بیدار شدم اشپزخونه رو مذتب کردم دستمال کشیدم،گازو تمیز کردم، حال رو مرتب کردم، مبلا رو گردگیری کردم، میخواستم جارو بکشم که خواهرم اومذ دنبالم باز رفتیم خرید( ینی من در بدترین و پرکارترین شرایط ممکن هم که باشم یکی پیشنهاد بیرون رفتن بهم بده استقبال میکنم😂).

رفتم یه تیشرت واسه پسرک خریدم، یه بدلیجاتی رفتم دلی از عزا دراوردم( نمیدونم چرا انقد به بدلیجات جینگولی علاقه دارم😍😍یه دستبند، یه گردنبند واسه روی مانتو عیدم، یه جفت گوشواره خریدم،عاشق همشون شدم😘).

یه پودر صابون خریدم،فیروز پیدا نکردم،میامی گرفتم،اصلااا خوب نبود، همش گوله شده بود وسط لباسا، برعکس فیروز که کامل تو اب حل میشد و به خورد همه لباسا میرفت. 

کاپشن بابای خونه و پسرک رو انداختم تو پودر صابون،الانم تو ماشینه منتظرم کارش تموم بشه پهن کنم بخوابم.

همه جا رو جارو زدم. لباس دستی شستم،پسرک رو شستم. الانم دیگه باتریم تموم شده فک نکنم بتونم تا اتمام کار ماشین زنده بمونم.

هنوز یکم کار مونده

جین جورابمو نگرفتم😂

فردا صب باید برم ارایشگاه

لباسا رو تا بزنم

لباسا رو اتو بزنم

ظرفای شام مونده بشورم

یخچال و فریزر رو یه ذره مرتب کنم

یه چن تا کار خورده ریز دیگه هم هست.

شبتون بخیر گل گلیااااا😘😘

2720
رومینا گلی انشالله خیلی خیلی زود بیای خبر سلامتی کامل عمو جونتو بهمون بدی،الهی امین.😇🌼🌼 فاطی ...

مرسی زهراجونم 

خیلی دعا کنید خاهش میکنم مخصوصا اگه شما حرم رفتی

موفق باااشی عزیزم 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 

سلام برهمگي 

دوستان گلم خسته نباشين خوشحالم كاراي همگي يكي يكي داره تموم ميشه.سال نوهم پيشاپيش مبارك انشاالله سال پروخيروبركت وسرشارازشادي باشه براي همتون.

منم دوتا كشوخودم مونده فقط باروي اجاق گاز ودستمال كشيدن به پريزا ودرا وشستن حموم كه ديگه امروز پرونده اش بسته ميشه .

عصري بايدبرم ارايشگاه

هفت سين بخرم

روميزي ميزخاطره بخرم كلي گشتم ولي رنگ موردنظروپيدانميكنم

ماهي بخريم

فيلماي عروسيمونوبگيرم براي روزمردهمسرموسورپرايزكنم(هزينشم به عنوان كادوخودم ميدم)

مانتووشلواروكيفم مونده اگه نتونم بخرم مانتو ازتهران يامشهدميخرم

تي شرت خريدم يكيش ايراد داشت بايدتعويضش كنيم

وسايل سفرآماده كنم

من امروز از صب بیدار شدم رفتم خونه خواهرم یکم کمکش خونه تکونی، بعدشم رفتم فروشگاه روبه روی خونشون یه جین جوراب واسه امشب گرفتم.😂

بعدشم بالخره رفتم ارایشگاه( بازم اونجوری که دوس داشتم درنیاورد، دیگه دارم مطمئن میشم که خودم لاید برم دوره ببینم حداقل ابرو رو یاد بگیرم).

بعدشم نهار برامون گذلشت خواهرم اومدیم خونه خوردیم و الانم میخوام بخوابم( پسرم سرما خورده،دیشب تا۴ بیدار بود نق میزد، صبم از ۸ بیدار شده، حسابی خوابم میاد)

بعدش بیدار شم باید لباسا رو جم کنم، اتو بزنم، وسایل و لباسای که واسه عید لازم دارم جم بندی کنم بزارم چمدون( میخوام برم پیش مامانم عید انشالله😍😍)

کارای نهایی خونه رو انجام بدم و شب هم یه جشن کوچولو برای همسرم

فعلا فقط کادوشو گرفتم؛شامی که دوس داره درست میکنم، و بسته به تایمی که میاد شاید براش یه سورپرایزم درنظر گرفتم ،با شمع و جوراباش قلب درست کنم😂😂😂.

برم خونه مامانم اونجا ارامش بیشتری هست، کارای قبل عیدمم که انشالله تمومه، میتونم با خیال راحت بشینم واسه بعد عید برنامه بریزم و ذهنمو از این همه تصمیم کوچیک و بزرگ خالی کنم

2714
https://www.ninisite.com/discussion/topic/1017524/با-هدفگذاری-و-برنامه-ریزی-زندگی-خود-و-فرزندتان-را- ...

عزیزم این تاپیک دوباره فعال شده میتونی یه سر بزنی

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

سلام بچه ها عیدتون مبارک

من دیشب برگشتم خونمون، از صب دارم تمیزکاری میکنم،الانم بخوابم ، عصر میخوابم بریم خونه مادرشوهر و بقیه انشالله.

باید بشینم به برنامه ریزی برای سال جدید داشته باشم

ممنون عزیزم یکم سرم خلوت بشه، بعد بشینم یه برنامه برای سال جدید بنویسم میام زودی اونجا😍😍

سلام عزیزم سال نوتون مبارک چند روزه مدام سر میزنم ببینم کی میاین اینجا.حتما برنامه تون رو بگین ما هم انگیزه بگیریم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

سلام به همگی 

امیدوارم سال خوبی رو شروع کرده باشید

منم از دیروزه روز کاریم شروع شده

منم دلم میخواد وقت کنم بشینم برای سال جدید برنامه ریزی کنم ولی فعلنه درگیر دید وبازدید عید هستیم هنوز

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
2706