2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1936596 بازدید | 85503 پست

همه رو خوندم و لایک کردم

سرکارمم وقتم کمه

ماشاالله به گزارشات

منم دیروز از 7ونیم صبح تا 7 شب کلی کار کردم تو خونه و کارای عقب مونده مو انجام دادم ک بخوام بگم کلی میشه ولی آشپزخونه و مطبخ و سرویسا و پنجره های هال و خرده کارای این دست بودن

اویز لوسترام ، یه طبقه ی بوفه ام ، جاکفشی و کابینتای پشت اپنم و فرش آشپزخونه و دو تا قالیچه های راهرو نصب پرده آشپزخونه و دو تا کشو اتاق خوابم ! پشت در اتاق بچه هام و انبارررررر  هنوزززز موندن ! 

پس من کجا کار کردم آخه ! خخخخ 

شب هم با دخترم نشستم و کلی باهاش درساشو با یه بازی خوب تمرین کردم خیلی براش جذاب بود

براش بازی طراحی کردم ک توی هفت هشت مرحله باید یه سری یادداشت رو در جاهای مختلف خونه پیدا می کردو هر برگه هم توش یه تمرین مشخص کرده بودم از درساش ک انجام بده و بعد از حل و نوشتن اون مشق بره مرحله ی بعد و برگه ی بعدی رو پیدا کنه .

اونقد دوست داشت گیر داد ! برای امروزش هم درست کردم و صبخ قبل اومدن تو خونه جاسازیش کردم ! هههه

بعدشم پسرو فرستادم با باباش حموم .

پنجشنبه رفتم ناخنامو ترمیم کردم ک خیلی رو مخم بود ، چهارشنبه هم خریدای همسر تکمیل شد و کفش خودم ک خیلی حال داد.

امروزم نوبت رنگ مو دارم و دوشنبه اصلاح ابرو

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانومايه سوال پرده ي من خشكش4كيلوعه لباسشوييم 8كيلوبندازم لباسشويي خراب نميشه؟

سوین جان 

من هیچ وقت خودم وزن نکردم

میندازم ماشین با توجه به حجی میگیره و اینکه بعد از آبگیری وزنش شاید دو برابر بشه ، تصمیم میگیرم

ولی پرده های من چون حریر بودنو وزن کم همیشه دو تا سه تا هم شاید انداختم

من فک نمی کنم مشکلی برای پرده ها و ماشینت پیش بیاد

بازم ببین نکنه در کل پرد ه رو ماشینت خراب کنن اگه فک میکنی مشکلی پیش میاد خیس کن و با دست بشور

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
سوین جان  من هیچ وقت خودم وزن نکردم میندازم ماشین با توجه به حجی میگیره و اینکه بعد از آبگیری ...

باشه ممنون عزيزم ببينم حجمش توماشين جابشه ميندازم وگرنه كه نميندازم

2738
به نظ ر  منم اول با پودر صابون تمیزش کن بعد هم با دست بشور ننداز ماشین

چراخراب ميشه؟خيلي بزرگه عزيزم مال مامانميناس مامانم ديسك داره منم تاشب سركارم اين روزاكارم زياده وخونه تكوني خودمم تموم نشده وگرنه بادست ميشستم

سلام من صبح دیر بیدارشدم😐تاظهر نرسیدم کار زیادی انجام بدم.ناهار درست کردم و استکان و لیوانا روتایتی کردم

جا نونی رو شستم

عصر هم ی دور ماشین لباسشوییو روشن کردم‌.کمد دیواریو مرتب کردم.سینک و شستم گازو تمیز کردم

ظرفای بقیه کابینتا رو شستم و خشک کردم و دوباره چیدم

تازه تصف کارای آشپزخونم تموم شده.تا الان داشتم کار میکردم،تنبیه کردم خودمو بخاطر اینکه صبح خوابیدم

ولی واقعا حس خوبی داره خونه تکونی،جدا از استرسی ک دارم!آدم لذت میبره از نتیجه ی کاراش

سلام خسته نباشید دوستان

من این چند روز تراس رو حسابی شستم. راه پله ها تمیز کردم.. دیروزم دستشویی رو حسابی شستم.. 

مونده حموم.. اینه تو پذیرایی  و پنجره اتاق مون.. که امروز انجام میشه.. خونه رو هم حسابی باید جارو بکشم.. و یه عالمه ظرف  دارم که دیشب خیلی خسته بودم بچه ها دیر خوابیدن دیگه جونی نموند که بشورم.. آن شاله همه کارها رو انجام بدم 

خدا جونم همیشه توکلم بر توست😍 شکر به خاطر همه چیز😍

سلام به همه ی دوستای عزیزم.خوبین؟

من خونه تکونیمو تا حدی که شرایطم اجازه داد انجام دادم و بیشترش به کمک همسرم خونه رو به راهه خداروشکر.

همگی خدا قوت خسته نباشین از این همه کار   اومدم یه ابراز ارادت  کنمو برم دوستون دارررم همیشه بهم انرژی میدادین با  گزارشای خوبتون   

سلام به همه ی دوستای عزیزم.خوبین؟ من خونه تکونیمو تا حدی که شرایطم اجازه داد انجام دادم و بیشترش به ...

سلام دلی جون کم پیدا شدی😍

بچه ها من امروز اخرین روز کاریمو رفتم یه پرونده دیگمم کاامل شد و تموم شد، هوراااااا😍😍🌸🌸🌸🌼🌼🌼

فقط یه دونش موند که دیگه موند واسه سال  اینده انشالله.

پرونده محل کارم تو ذهنم بسته شد رفت تا بعد تعطیلات، 

وخونه:

ترکیدس

صب سه شنبه میخوام برم سمت خونه مامانم و تا سوم عید اونجا بمونم.بنابراین باید تا اخرشب دوشنبه هممممه کارا تموم بشه، ینی فرداشب.

تازه میخوام فرداشب واسه همسرم جشن روز مرد داشته باشم،( میخواستم براش پیرهن بگیرم، بعدش دیدم جوراب نداره،قرار شد برم یه جین ۱۲ تایی جوراب براش بگیرم، جوراباش سر یه هفته پاره میشه اخه😂😂).

شام هم میخوام براش بشقاب داغ بزارم،عاشقشه.

حسابی سورپرایز میشه.

یه سنجاق سینه و یه گردنبند واسه روی مانتم میخوام

ارایشگاه باید برم

جین جوراب باید بخرم😂😂

فعلا کارای بیرونم همیناست.

تو خونه هم که یه دنیا کار دارم.

فعلا خستهههه م،بخوابم میام گزارش کارای خونه رو‌میدم

سلام

گزارشم تا الان

از صبح که بیدار شدم بعد صبحانه ظرف  های دیشب و شستم گاز رو پاک کردم..کل خونه بجز اتاق دخترم رو اساسی جارو زدم و همه جا رو دستمال کشیدم.. پنجره اتاق مون رو تمیز کردم.. تخت و گهواره رو تمیز کردم. دو دور لباس شویی روشن شد.. اینه و جا کفشی تمیز شد.. فقط موند حمام و جارو اتاق دخترم. که تا شب انجام میشه.. و البته یه دور دیگه لباس شوئی.. چند تا لباس دستی بشورم... امروز که حسابی کار داشتم نی نی خونه حسابی کم خواب شده بود یه دستم به کار بود یه دستم به اون.. حسابی خسته شدم.. میخوام تا غروب استراحت کنم.. و اینکه نهار هم از دیشب داشتیم دیگه وقت واسه اشپزی نداشتم.. 

خدا جونم همیشه توکلم بر توست😍 شکر به خاطر همه چیز😍
2706