2410
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924379 بازدید | 85188 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها خوبین

من این چند روز یکم بهم رسخته بود اوضام.خداروشکر امروز یکم شرایط بهتر شد،( من جنبه کار بیرون ندارم،خیلی حساسم که همه چی عالی باشه،  همینم باعث میشه وقتی مشکلانی از این دست پیش میاد بهم بریزم. ولی تموم شد خداروشکر، اون خانمی که گفتم جایگزین بود قاطعانه گفت تا انتهای سال بیشتر نمیاد و من نگرانیم یرطرف شد،)

ذهنم به شدت شلوغه، باید خالیش کنم، پنج شنبه ازمون دارم، بعد از ازمونم میشینم یه برنامه ریزی درست انجام میدم، تا اون موقه فکر ازمون ذهنمو پر کرده نمیتونم درست برنامه ریزی کنم)

استارت کلاس زبانمو زدم،از سه روز در هفته به دو روز در هفته کاهش پیدا کرد، شنبه و یکشنبه برگزار شد.

خیلی براش امادگی نداشتم ولی انشالله اخر هفته یه جمع بندی راجبش انجام میدم، باید یکم مطالعه جانبیمو بیشتر کنم. فقط تایم کلاس برای پیشرفت کافی نیست

خطمم که هییییچیییی😢

کفش پسر و جوراب همسر موند از خرید عید

از کارای خونه برای عید فقط شامپو فرش موند و یکم خورده ریز

2456

سلام بر همه 

دیروزو من 80 درصد کارامو انجام دادم و کل بعد

از ظهرو تو سایت سنجش بودم و دفترچه کنکورو ....

وی خبر خوب بدم ک همسر جان با ادامه تحصیلم موافقت فرمودن و من امروز واسه ثبت نام کنکور اقدام میکنم انشاا....

کارهای صب تا حالا

صبونه هممون 

دخترکرو بیدار کردم و همه باهم رفتیم دانشکده قبلیم و معدلم رو گرفتم واسه ثبت نام امروز احتیاج دارم 

اامروز نما کار داریم   میان وعده دادم بهشون با چای 

واسه نهار مرغ درستیدم الان دیگه امادس

طرفای نهارو اماده کردم. ب همراه ترشی و سالاد 

سفره رو شستم و امادس

میمونه سس ک ماست ندارم و همسرجان زحمتشو میکشه میخره

پله های دو طبقه رو جارو دستی کشیدم 

بالاخره غول رختخوابو شکستم و مرتبشون کردن

ططبقه پایینو سطی مرتب کردم ک واسه نهار همسر و اقای نماکار اماده باشه

مرع شستم واسه فریز کردن اما هنوز نزاشتمشون تو 

لوازمای کلاس دختری رو هم اماده کردم

پذیراییو حسابی مرتب کردم اما احتیاج ب ی جاروی پرو پیمون داره

ساعت 4 کلاس زبان خودم و نقاشی دخترکمه کلاس زبانشون دیگه تعطیل شد تا بعد از عید

بعد کلاس هم کلی ظرف دارم واسه شستن و سرویسو حسابی بشورم

دیشب 4خوابیدم و 8 بیدار شدم و همینک کشان کشان ب سوی اتاق خواب رهسپار میشوم تا موعد نهار اهل منزل برسد   قوایی تازه کنم ..

تا دیداری نو بدرود عزیزان ..

سلام بر همه  دیروزو من 80 درصد کارامو انجام دادم و کل بعد  از ظهرو تو سایت سنجش بودم و د ...

خسته نباشي عزيزم.چه خوب كه ميتونين ادامه تحصيل بدين من وقتي ميشنوم كسي ادامه تحصيل ميده خوشحال ميشم.راستي براي من سواله كه چرا اسم نفرنفرنفرگذاشتين كاربريتونو؟كتاب سينوهه روخوندين؟توسينوهه اسم يه خانوم بود يعني خيلي خيلي خيلي زيبا.ببخشين بي ربط بود

خسته نباشيييييييييييييييييييييييي

ممنووووووووون سوین جونم😍😍

من لین سه چهار رز به شدت کمبود خواب داشتم، این شد که از سرکار اومدم خونه،نهار خوردم،نماز خوندیم و خوابیدم تا الاااان، پسرم بیدار شده میگه عاااالمه خوابیدیم😁😁

برای شام بادمجون گوجه درست میکنم، نهار فردا مرغ بزارم، ظهر انقد خسته بودم و حواسپرت،کیف پسر کوچولو‌رو تو مهد جا گذاشتم.

فردا بیکارم، صب با همکارم قرار استخر گذاشتم اگه خواب نمونه😁. قراره ۸ تا ۱۰ صب بریم،اون تنبل خانم همش خواب میمونه😂😂

فردا ظهر محل کار همسرم جشن هست قرار ما نیز برویم

فردا عصرمم کلاس حفظ دارم.

برنامه تا اخر شب:

ماست درست کنم.

با پسرک شیر و کیک بخوریم( دوسال و سه ماهشه ولی زیاد شیر نمیخوره)

شام گوجه بادمجون

نهار فردا مرغ بزارم

حفظمو بخونم

ظرف بشورم

خونه رو‌مرتب کنم

فعلا همینا😀😀

2714

مرسی سوین عزیرم، خودمم خیییییلی خوشحالم فقط امیدوارم بتونم خودمو برسونم چون تصمیمم واسه سال بعد بود اما دیشب خیلی یهویی و غیرمنتظره همسرم موافقتشو اعلام کرد و الان هم با پیگیری خودشون ثبت نام رو انجام دادیم و بسیار خرسندم..

نه خواهش میکنم عزیزم. بله سالها پیش خوندمش خیلی برام جذاب بود. درسته اولین معشوقه  سینوهه نفر نفر نفر بسسسسسسسیار زیبا ک فک میکنم اسمش نفر تی تی بود و این لقبش بود

تازه از کلاس اومدیم قبل کلاس سرویسو شستم

خیلی داغونم اما کلی ظرف دارم بتونم میشورم وگرنه میمونه واسه فردا 

لیست خرید بدم همسری    ک فرداهم نهار مفصل باید باشه و میان وعدهها

واسه شام امشبم از غذا و سالادظهر مونده .ی ذره خودمو لوس کنم شاید 

همسری قبول کنه همونو بخوره

انشاا. ..فردا  استارت خونه تکونیو با اتاق دخترم بزنم

ی مقدار برنامه هام تغییر کردن قصد داشتم لباسای عید خودمو دخترمو امسال خودم بدوزم اما دیگه کامل باید بذارمشون کنار و از شنبه انشاا... منابع کنکورو بگیرم و شروع کنم خیلی وقت ندارم

اگه امکان داره واسم دعاکنید ممنون میشم. 

ممنووووووووون سوین جونم😍😍 من لین سه چهار رز به شدت کمبود خواب داشتم، این شد که از سرکار اومدم ...

سلام زهرای عزیز

شما زمانی ک صبح های خیلی زود استخر یا برنامه های دیگتونو انجام میدید پسرتونو جایی میذارید یا همون مهد؟ با توجه ب اینکه خیلی کوچیکن سختش نیست تو اون ساعت بیدار شه؟! 

بعد اینکه ببخشید در مورد شغلتون سوال داشتم بنظرم تایم کاریتون کمه ک ب برنامه های جانبیتون خیلی خوب و زیاد میرسید ! شغلتون دولتی نیست؟ ینی در رابزه با رشته و تحصیلاتتتونه؟ و اینکه رشتتون چی بوده و  تا چ مقطعی پیش رفتید؟ اینارو واسه ایجاد نظم  ذهنی خودم بابت برنامه های آیندم پرسیدم ، البته شما اگه مایل بودیدتوضیح بدید عزیرم شاید انگیره ای بشه واسه من یا دیگران. مرسی

***سلام خانومای گل گلی ***

روزتون مبارک دوستام عزیزان

سلامت و شاد سایه تون مستدام ، بهروز و مانا باشید 

خدای مهربون بزرگتراتونو براتون سلامت نگه داره و مامانای گلتون فقط براتون بخندند. 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

برنامه خانه تکانی

07/12/1397

سه شنبه

*** امروز باید ۵۰ درصد آشپزخونه تمام شده باشه ***

**یعنی کابینتهای بالا و پرده و پشت پنجره و دیوارهای بین کابینتها

*پرده ها رو قبلا گفتم توی پودر صابون و پودر لباسشویی کمی وایتکس خیس کنید بزارید بمونه حداقل نیم ساعت

دو تا سه بار این کار و انجام بدین هر وقت آب سیاهی کمی داشت و با دیگه نداشت داخل ماشین لباسشویی بندازین و بشورین و در آخر هم نرم کننده

حتما اتو کنید این که میگن مرطوب بندازین من قبول ندارم 

*پشت پنجره ها همیشه خیلی کثیف میشه با چند منظوره اسپری کنید و تمیز کنید اگر جرم گرفته بود کمی جرم گیر بریزید چند دقیقه صبر کنید و تمیزش کنید

*دیواره بین کابینتها با چند متظوره اسپری کنید و بعد با ابر جادویی یا دستمال و شیشه پاک کن تمیزش کنید

*ظروف و از کابینت بیرون بیارین بشورین و خشک کنید و هر ۶ تا ۶ تا از ظروف مهمانتون و سلفون بپیچید اگر سلفون ندارین نایلون بکشید که روز مهمانی احتیاج به چک کردن دوباره نداشته باشین

لطفا گزارش کاراتونو بزنید ممنونم عشقاااا

خونه_تکونی#

برنامه-و-راهکاربرای-مدیریت-کارهای-خونه_تکونی#

من یه کابینت مطبخم قده شیش تا کابینت کار داشت . کلی ام ازش ظرف یه بار مصرف ریختم بیرون و کلی شیشه ی خالی  ! موندم کجاش جا شدن ! و تعجبم منکه عمرا یه بار مصرف نگه نمیدارم باز اینا از کجا اومدن ! 

ولی حسابی تمیز شدن .

عصرم دخترمو کلاس بردم.

فقط اینکه دیشبم بعد کلاسام کادوهای مادرا رو خریدم ولی اینقد حالم ناخوش بود نبردم بدم شون . 

موند امروز

2706