2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1933671 بازدید | 85407 پست
من مریضم سرما خوردم. همسرم برام سوپ گذاشته بود دیشب و الان هههههههرررررچی ظرف دارم تو سینکه و کثیفن، ...

خانومی لباس گرم بپوش وقتی کار میکنی حسابی گرم شی و بدن و سرماخوردگیت بهتر شه

الانم یه آهنگ شاد بزار و برو و به امیدخدا کاراتو یکم انجام بده و بیا همینجا بگو

ایشالا بهتر بشی یکم خونت مرتب شد بعد استراحت کن . 

اگرم واقعا حسابی سرماخوردی ک استراحت کن امروزو  از فردا ایشالا پاشو برای کارات

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
خانومی لباس گرم بپوش وقتی کار میکنی حسابی گرم شی و بدن و سرماخوردگیت بهتر شه الانم یه آهنگ شاد ب ...

اتنا جون من گزارشاتو کامل و منظم میخونم ولی چون مشغلم زیاد گزارش نمیدم واقعا ازت ممنونم امیدوارم همیشه سلامت باشی در مورد اشپزخانه من همیشه اول داخل کابینتها و یخچال رو تمیز میکنم در اخر سراغ لوستر و تمیزی کاشیها و روی کابینتها میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من سرما خوردددددددم😒😒

امروز قرار بود بریم خونه مادرشوهر،منتها دیشب همسرم دید سرما خوردم، تلفنی هم با مامانم حرف زده بود،واسه همین گفت امروز نریم خونه مامانش بمونیم خونه،منم خوشحال که همش بخوابم، یهو از محل کارم زنگیدن که یه جلسه فوری هست، باز بلند شدم پسرکو گذاشتم مهد و خودم اومدم سرکار،تا ظهر اینجام،نهارم ندارم😟😟

داشتم میومدم نزدیک خونه سبزی فروشی سبزیای تازه اورده بود وسوسه شدم برگشتنی بگیرم😶😶

ولی چون سرما خوردم غک نمیکنم بتونم پاکش کنم پس نمیگیرم😛😶

این اخر هفته میخوام روزی حفظ و زبان و خطم کار کنم، همشونو به یه نقطه قابل قبول برسونمم.

از شنبه شروع زبانمه،بااااید براش اماده بشم

اتنا جوووونم مهم اینه از وقتت بهترین استفاده رو داشته باشی، وقتی تمام وقتت پره و همشم کارهای مفید پس دیگه نگران زبانت نباش، همین که به فگرش هستی بالخره استارتش یه جایی میخوره،منم اصلا شرابط کلاس خیاطی رو ندارم ولی مطمئنم همین روزا یه شرایطی برام پیش میاد که اونم شروع کنم،فقط مهم اینه گوشه ذهنت باشه و منتظر فرصت باشی😍😍

2728
دوستای گلم چرا مثه بقیه روزا نیستین ؟! بابا گزارش خونه تکونی ندید ، گزارش روزمره تون رو بگید خب

سلامممم عزیزانم 

خخخخخخخخخخخخ 

خب کسی روش نمیشه گزارش کار روتین بده 

من برنامه ی امروزو ندیده بودم 

کابینت خوراکی هامو خالی کردم البته مورد داشت 

نمیشد ولش کرد 

یه چیزی توش خراب شده بود و پسر هم که همش همونجاست 

اینه که توفیق اجباری شد

یخچالمم طبقاتش شسته و چیده شده 

اما برنامه ی امروز شمارم  انجام میدم حتما 

مرسی از زحماتت عزیزم

راستی زهرا جونم عاااشقتم ،دلم برات تنگ شده بوودا 

ما میخونیمت و ازت انرژی میگیریم کدبانو 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
سلام دوستان من کارهای عیدمو از کجا شروع کنم؟☹☹

سلام عزیزم

دقیقا صفحه قبل برنامه امروزه ، که شروع آشپزخونه هست 

با شروع آشپزخونه شما هم همراهی کن

در این بین 

هر روز یه مقدار کم ا فضای اتاق خواب و اتاق کودک یا مهمان رو هم تمیز کن مثلا روزی یه کمد یا جندتا کشو

نتونستی هم فعلنه از  همین امروز ببعدو رو با ما پیش بیا بعدش ک حدودا تا اواسط اسفند تموم میشه چند روزی مانده ی کارهای اتاق ها رو انجام بده

ن عزیزم بزار من ذخیره میکنم ک انشاا... هروقت بر تنبلیم غلبه کردم شروع کنم😘😘😔

منتظرتیم هاااااا 

همین امروز با آشپزخونه غلبه کن ، بدو بینم

سلامممم عزیزانم  خخخخخخخخخخخخ  خب کسی روش نمیشه گزارش کار روتین بده  من برنامه ی ا ...

تو که عشقی خانومی

چرا روتون نشه ؟

من خودمم عقبم میبنی ک هر بار میگم ولی هستم همچنان بمونه بدتر میشه سخت تر میشه 

تو ک عالی بودی ، بازم  عصر بقیه شو پیش ببر گلم

سلام عزیزم دقیقا صفحه قبل برنامه امروزه ، که شروع آشپزخونه هست  با شروع آشپزخونه شما هم هم ...

سلام،آخه کار خونه هر کس با کس دیگه متفاوته مثلا من باید تمام تمام دیوارهای خونه رو با اب+وایتکس+یکم ریکادستمال تنظیف بکشم اول بعد خیس بعد خشک خب شاید یکی این کارو نخواد بکنه، چجوری با هم پیش بریم ؟؟؟

سلام دوستان من کارهای عیدمو از کجا شروع کنم؟☹☹

سلام عزیزم از اشپزخونه 

برو صفحه ی قبل برنامه رو آتنا جان گذاشتن 

منم تازه استارت زدم 

البته دوستان اینجا اتاقاشون تمومه ها  اما  ما  آشپزخونه رو که تاره استارت زدنو   باهاشون همراه میشیم  بعد میریم اتاقا

تو که عشقی خانومی چرا روتون نشه ؟ من خودمم عقبم میبنی ک هر بار میگم ولی هستم همچنان بمونه بدتر ...

اوکی عزیزم سعی مو میکنمممممم فداااات آتنای عزیزم

همگی مووفق باشین خانوووماااا 

زهراجونم بهتر باشی ی ی ی عزیزم 

2706