2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1933868 بازدید | 85416 پست

**** برنامه خانه تکانی سه شنبه ۱۳۹7/۱۱/30  *****

امروز ادامه اتاق خواب کودک یا مهمان و انجام میدیم

تمیز کردن دیوارها

من با سرکه و پودر ماشین و کمی شیشه پاک کن مخلوط تمیز میکنم بعد دستمال نمدار میکشم و بعد خشک

تی کشیدن و تمیز کردن

کف اتاق اگر لک های سیاه هست یا وسط سرامیک ها سیاه شده از جرم گیر استفاده کنید بریزید روی سیاهی ها ۵ دقیقه صبر کنید بعد با دستمال بکشید دستکش فراموش نشه

تمیز کردن لوستر

لوستر و در صورت امکان اجزاش و باز کنید زیر شیر آب با مایع طرفشویی بشوریو خشک کنید وصل کنید

اگر نمیشه بازش کرد خاموشش کنید اسپری شیشه پاک کن اسپری کنید و با دستمال خشک کنید حسابی تمیز میشن

لک گیری فرش

اگر جایی از فرش لک داره دستکش دست کنید و با اسفنج و مایع لکه بر فرش تمیزش کنید

کلید و پریزها رو هم تمیز کنید

امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه

امروز اتاق کودک یا مهمان باید تمام شود

* * * فردا میریم سراغ آشپزخونه اونجا زیاد کار داریم * * *

#‍ خانه_تکانی 

خانه_# تکانی _98 

خونه# _تکونی

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خسته نباشی منم عاش شیرینی پزیم کلی هم تا حالا ارد حروم کردم ولی کیکم خوب در نمیاد خیاطی رو که خیلی ...

ممنووووووون عزیز دلم😍

یکی از اشناها خیاطیش عالیه گفته برم پیشش یاد بگیرم.ولی مسئله اینه با وجود پسرک کوچولو وقتی برام نمیمونه،یکم بزرگتر بشه انشالله حتما میرم،کارش خیلییی تمیزه

من از برنامه روز قرار بود اتو تمیز کنم که کلا یادم رفت.ا

امروز بعید میدونم براش وقت داشته باشم انشالله پنج شنبه.

کلاس زبانمم از شنبه شروع میشه و هنوز هییییچ گونه امادگی براش ندارم. 

دیشب فیشای جعبه لایتنرمو کامل کردم و الان یه هفته س که دارم بباهاش کار میکنم،عاشقشم از سال اول دبیرستان باهاش اشنا شدم و همیشه دوسش داشتم😍😍😍

اخ اخ یکی از دوست جونیا ازم پرسیده بود چطور درست کردم،کلا یادم رفته بود،😶😟

انادش تو کتاب فروشیا و لوازم تحریرا هست ولی پلاستیکیه و خیلی بی رروح

من یه جعبه مستطیلی خشکل داشتم با کاغذ کشی رنگی هم تقسیم بندیاشو درست کردم، برگه اچار گرفتم و فیش براش درست کردم.

خیلی خشکل شد،چون خشکله انگیزه شد برام هر شب حتتتتما میشینم باهاش کار میکنم،کلا ۱۰ مین ببشتر وقتمو نمیگیره

2728

دختراااااا گفتم ۴ تا گلدون خریدم،نمیدونین وقتی نگاشون میکنم چه انرژییییی بهم میدن. توصیه میکنم بهتون حتما گلدون طبیعی هر چند کوچولو تو خونه داشته باشین، من تنها تزیینی خونم گلدونه، فک کنم الان حدودا ۲۰ تا دارم ، عاااااشقشونم.

امروز کلاس حفظ دارم، شب باید بریم خونه مادرشوهر.

عصر میخوام بخوابم

ظهر بعد کارم شاید با خواهرم  برم شلوار خونه ای بخرم از برای خودم😍😍

دیروز از صب تا ظهر کارای اداریمو انجام دادم، تموم نشد ولی تا حد زیادی پیش رفت، استارتش مال ۸ ماه پیشه،۴ تا مورده. اگه خدا کمک کنه و این اخر سال حداقل ۲ تاش به پایان برسه واققققعا خوشحال میشم.هوراااا😊😊😄😄

فردا خونه مادرشوهرمم وقت خوبیه برای تمرین خطم، دیروز تایمی که منتظر اژانس بودم،رفتم تو خیابون قدم زدم دوتا خودکار مشکی و قرمز گرفتم که مشقامو رنگی رنگی بنویسم. یه جورابم که قبلا ۳ میخریدم، دیروز خریدم۸😕😕

همه چی خوبه فقط یه چیزی که این روزا ذهنمو ازار میده اینه: یکی از همکارام رفت مرخصی زایمان یه جایگزین بجاش اومده، قرار بود این هفته خودش برگرده و جایگزین بره، ولی جایگزین جا خوش کرده و اون طفلی هم مونده بین زمین و هوا، منم هیچ کاری از دستم برنمیاد غیر اینکه با جایگزین سرسنگین باشم.امیدوارم خودش وجدانش بیدار بشه و بره تا همکارم برگرده سرکارش😕😕😢

عزیزی زهراجونی

آفرین به این ذهن قوی ومنظمت

خیلی دسته بندی خوب و برنامه ریزی ذهنیت عالیه

البته مطمئینم می نویسی

موفق باشی بیشتر از گذشته

انگیزه دهنده ی خوب تاپیک موووونی

عزیزی زهراجونی آفرین به این ذهن قوی ومنظمت خیلی دسته بندی خوب و برنامه ریزی ذهنیت عالیه البته مطم ...

ممنووووون اتنا جونیییی😍😍😍

کلاس عصرم عالی برگزار شد استادم ازم راضی. بود.۹ اسفند ازمون دارم،دعا کنین با نمره خوب قبول شم.

خونه مرتب کردم،دمنوش اویشن و کاکوتی درست کردم( دارم سرما میخورم)

شام قراره کشک بادمجون باشه.بادمجوناش سرخ شدن منتظر مرحله بعدن.

لباسا رو فقط باید تا بزنم بزارم کمد

شارژرمو تو محل کارم جا گذاشتم😶😶😢تا بکشنبه اونجا نمیرم دیگه.تا یه شنبه باید با بی شارژری سر کنم😕

برنامه خانه تکانی روز چهارشنبه  01/12/1397

روز  همگی بخیر

دوستهای گلم از امروز میریم سراغ آشپزخونه

از بالاترین نقطه شروع میکنیم سقف و لوستر و بالای کابینتها

اگر سقف رنگ هست و قابل تمیز کردن تمیزش کنید اگر گچ هست دست نزنین که کثافت میشه

بعد کاشی های بالای کابینتها

بالای کابینتها را اگر همسر انجام میدهند که چه بهتر اگر نه کف آشپزخونه رو کامل فرش بندازیدجوری که سر نخوره و بعد از نردبان مناسب استفاده کنید که نخواید سه متر کش و قوس پیدا کنید و بعد با چند منظوره و دستمال حسابی تمیزش کنید.

بعد که دیوارهای بالای کابینتها تمام شد روی سقف کابینتها رو تمیز کنید و بعد از تمیز کردن روزنامه بندازید تا تمیز بمونن

میتونید از کف پوش و یا حتی پلاستیک یا سفره بلا استفاده استفاده کنید اندازه بزنید و برش بزنید و روی سقف کابینتها بندازید دفعه بعد میبینید چقدر راحتتر تمیز میشن

و بعد لوستر آشپزخونه رو باز کنید تمیز کنید و وصل کنید

اگر براتون سخت بود بدون باز کردن با شیشه پاک کن و دستمال تمیزش کنید

*** دوستان یکی از پرکارترین قسمتهای خونه تکونی آشپزخونه هست اگر همراه با برنامه پیش بیاید زمان زیادی ازتون نمیگیره و خسته هم نمیشین

پس لطفا سعی کنید هر طور شده فردا برنامه رو اجرا کنید

اگر جایی مونده فعلا کنار بزارید ****

گزارش فراموش نشه

ممنووووون اتنا جونیییی😍😍😍 کلاس عصرم عالی برگزار شد استادم ازم راضی. بود.۹ اسفند ازمون دارم،دع ...

مرسی زهرایی

خیلی خوبه مصمم داری پیش میری

منکه همچنان در حسرت اون کلاس زبانه موندم !

تایمم واقعا اجازه نمیده بیرون کلاس برم مخصوصا که باز از هفتع ی آینده رسما کلاسای دانشگاهمم شروع میشه

من خودم اتاق خوابم یه قسمتش مونده

اتاق بچه هام باید همسر وقت کنه فرششو بکشیم بیرون و تغییر دکور بدیم و یه تغییراتی ام توی کمد دخترم بدم 

می خوام طبقاتشو و کمد آویز لباسشو جابجا کنم . منتظر این بودم ک دیشب همسر کارای آولیه شو کرد و امروز نصب میکنه 

و بعدش کارای تمیز کاریشو انجام بدم 

منتظر همون تغییراته بودم 

البته اونم یه سریشو پیش بردم البته یه سری لباساشونو جمع کردم بدم بره اسباب بازی شونم

دیشبم خونه مادرشوهرم رفتیم و کلی ام سبزی و اسفناج  گرفتم ک با کمک شون اونجا پاک کردم خدا خیرشون بده

امروزم درگیر کلاس دخترم  و احتمالا خریدای خودم بشم ، فردا و پس فردا خودمو به برنامه می رسونم

من مریضم سرما خوردم. همسرم برام سوپ گذاشته بود دیشب و الان هههههههرررررچی ظرف دارم تو سینکه و کثیفن، ...

عزيزم دمنوش اينابخورزودترخوب بشي.خونه روتميزكني حالتم يكم بهترميشه.به همسرتون بايدميگفتين ظرفاروبشوره كه فكرتون راحتترباشه

2706