2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1934092 بازدید | 85422 پست
عاشقتم یعنی پستاتو که میخونم پامیشم تند تند کارامو میکنم چقققدر تنبلم من اخه    

ای جونم نگو اینجوری،تنبل نیستی

ادم‌وقتی زمانش ازاد باشه و کمبود وقت نداشته باشه، با فراغ بال عمل میکنه،همین  .

بیا از گزارشت بگو ماهم انرژی بگیریم

من دیروز سرکار نرفته بودم خونه رو‌حسابی تمیز کردم

فقط برنامه هایی که واسه شب گذاشته بودم کلا کنسل شد چون رفتیم خونه خواهرشوهرم و ۱۲ اومدیم فقط خوابیدیم

نه ارابشگاه رفتم،نه خیاطی.

امروزم عصر که بیدار شدیم با پسر شیر و کیک خوردیم،بعدش رفتیم حموم هم لباس دستی شستیم،هم پسر کوچولورو.

شام ماکارونی درست میکنم که نهار فردامونم باشه.

بعد از دو‌ماه که نی نی دوستم به دنیا اومده بالخره فردا میخوام برم دیدنش.

خیلی دیر شد ولی بالخره هماهنگ شد.خداروشکر.

ظرفا رو بشورم

حفظمم بخونم.

امشب هیچ کار دیگه ای ندارم.

منم فردا کلی کار باید انجام بدم چن روز مریض بودم و خونه نبودم ان شاا... ک میتونم به کارام برسم🤗🤗

خدا بد نده ثمین جون،انشالله که زودی خوب بشی.

منتظر گزارشات هستیم خانووووم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بد نده ثمین جون،انشالله که زودی خوب بشی. منتظر گزارشات هستیم خانووووم    

بهترم عزیزم

اگه بخوام مریضیا و ضعفامو بگم ی طومار میشه

مثل کمخونی کم کاری تیروئید و...

بزاهمین زود خسته و بیحال میشم

پستتو ک خوندم انگیزه شد واسم ک بیشتر کارکنم☺

من صبحها ساعت ۷ونیم بیدار میشم تا ۸ونیم و ۹ ولی انقد بیحال و کسلم ک باز میرم میخوابم😐امروزم همینطورشد

بعد یه دوستام زنگید حدودا ۱ ساعت حرف زد!بعدم تند تند کارای ناهارو انجام دادم

بعدش دوتا تیکه لباس شستم،اتاقو یکم مرتب کردم

ظرف شستم فیلم دیدم رفتم باشگاه عصر

اومدم خونه یکساعت استراحت کردم،گردگیری کردم باز ظرف شستم وقتی هم شوهرم اومد رفتیم فروشگاه خرید کردیم

کار زیادی انجام ندادم ولی حس و حالم خوب بود با کارای خونه

البته خیلی هم وقتمو صرف گوشی و تلگرامو نی نی سایت میکنم.این خیلی بده ک وقتمو هدر میدم

2728

سلام دوستای گلممم

منم اشپزخونه ریختم بیرون گلیمشو ک دوتا بود شستم

رو فرشی و شستم مبلا با شامپو فرش شستم جاروی تمیزی ب حال کشیدم حسابی هاااا😰 کلی سرامیکارو طی کشیدمم هم حالو هم اشپز خونه لباسا رو شستم دستمال کشی کردم کل خونه رو هم حال هم اشپز خونه تمیز شد مونده کمد اتاق خاب ک جا چوب لباسی کمد شکسته شد اخه از این موقتیا بودحالا میخا براش میله بخرم ک همسرم امروز و فردا میکنه 

😤😤😤😤امروزم ک استراحت کردم صب حسابی بعد ناهار درست کردم شد سه ک همسرم اومد تند تند ناهار خورد منو برد کلاس کلاسم تا پنج طول کشید شامم از ناهار مونده بود کاری نداشتم امروز جز شستن دو تا بشقاب مزه داد 

اینم  اسکندر مامان😅

تبریک تبریک تبریک

ای جون دلم عشقم😍😍😍😍😍😘😘😘😘

ببوسش 

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش

سلام مهربونا

بلخشید این مدت حالم خیلی خیلی بد بود و دوست نداشتم انرژی منفی بیارم اینجا 

دوست عزیزم و از دست دادم اونم با یک سرماخوردگی ساده😂😂😂😂😂😂

بدترین روزها رو گذروندم هنوز حالم بد بود که یک مشکل خانوادگی بزرگ برام پیش اومد البته نه بین من و همسرم اما خوب خیلی آزارم داد و میده 

فعلا با کمک روانشناس دارم سرپا میشم

زباد دل و دماغ ندارم برای نوشتن 

مرسی که هستین ممنون از تک تکتون❤❤❤❤❤❤❤

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
سلام مهربونا بلخشید این مدت حالم خیلی خیلی بد بود و دوست نداشتم انرژی منفی بیارم اینجا  دوست ...

واقعا متاسفم رانا جون  .از صمیم قلب برای روحش ارزوی ارامش و مغفرت میکنم.

باز هم موضوع اشتباهات پزشکی بود؟

امیدوارم خدا به نگاه به دلت بندازه و پر از ارامش بشه

سلام مهربونا بلخشید این مدت حالم خیلی خیلی بد بود و دوست نداشتم انرژی منفی بیارم اینجا  دوست ...

راناجان متاسفم.جات خالی بود این مدت عزیزم.امیدوارم زودتر این بحران تمام شه و به روزای خوب و روتین برگردین  

تبریک تبریک تبریک ای جون دلم عشقم😍😍😍😍😍😘😘😘😘 ببوسش 

اخخخخخخخخخخ جووووووووون رانا اومد کجایی تو اخه دختر   

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

عزیز دلم امید وارم حالت سریع بهتر بشه خودتو دریاب بانو تو یه زن قوی و با اعتماد بنفس هستی انشالله خدا کمکت میکنه و مشکلت به زودی زود حل میشه و روزهای خوبی میاد

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
من دیشب این تایپیک دیدم.عالیهههههههههههههه.اما کاش یک گروه تل گر ام ی هم داشتید

من تل ندارم 😑😑😑

سسسسسلاااااااام به همه ی خانومای با سلیقه  

من اومدم با یه برنامه شلوغ و پلوغ و پر از کاراهای مفید 

امروز اول صبح شروع کردم کشوهای دخترمو مرتب کردن عروسکاشو مرتب کردم اتاقش  کالسکه و رو روئکو جمع کردم گذاشتم انباری

بعدش گردگیری کردم 

و اومدیم پایین خونه مادر شوهر دخترمو برد حموم اخه خودم مبترسم حمومش کنم هنوز  

بعد ناهار خوردیم و همینجا خوابیدیم

بعده خواب رفتم بالا ظرفامو شستم گاز و سینکو وایتکسی کردم حال و مرتب کردم

مادر شوهرم زنگ زد بیا بچه بیدار شده شیر میخواد اومدم پایین

شیرش دادم الانم دارم میخوابونمش تا دوباره برم بالا 

لباس دارم بشورم کلی اتاق خواب کثیفه و نامرتب یه جارو و T اساسی هم باید بزنم بعلاوه گردگیری کانتر پله هامو تازه نرده زدیم کلی خورده اهن ریخته اونورو که باید بشورم خیلی خطرناکه

شامم باید درست کنم میام میگم چه کارایی کردم و کدوماش مونده البته امیدوارم هیچ کدوم نمونه

اینم بگم خیلی کم پیش میاد بچمو بیارم پایین ولی الان خونه هامون افتضاح بود اااا مجبوووور شدم شوهرم اصن همکاری نمیکنه حتی نگهش نمیداره من برم تا حموم

2706