2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1937059 بازدید | 85516 پست

گزارش های درهم برهم من  

اول از همه بگم از روزی که واسم مهمون اومده اکتیو شدم اون طور 

هرچیزی و بر میدارم میزارم سرجاش 

ملحفه های شسته شده رو رو بالشا و تشکا کشیدم و دوختمشون دوسری لباس انداختم ماشین رو کابینتا و تو سینک برق میزنه به گلهام کود دادم و اب دوتا از گلامم قلمه زدم تو یه گلدون جدید فرم کارورزیم و انجام دادم 😖الانم برم گاز و پاک کنم و بین تمییز کردن کمد دیواری و کشوها یکی و انتخاب کنم

سلام همگی خسته نباشید کدبانوها . همین کارهای به ظاهر پیش پا افتاده چقققدرررر مهم و حیاتی ان ولی اصلا هم بچشم نمیان.

منم از ظهرتاحالا ظرف شستم غذاهای نی نی رو اماده کردم ولی هیچی نمیخوره!

یخچالمو که از برنامه عقب بودم حسابی تمیز کردم ولی هنوز فریزر مونده که نی نی نزاشت حال و آشپزخونه رو جارو کردم

الانم نی نی خابید و همسر هم دیرتر میاد

برم تا بیدارنشده بیفتم به جون فریزر و بعدشم اتاق خواب

راستی ستاره جونی اتاقات خیلی قشنگن ایییول خانم باسلیقه

متاهل جان شمام میخاستی عکس غذابزاری که نزاشتی

بچه ها چقد بد که رانا جان بسختی وارد سایت میشه اینجوری که خیلی بده 

راناجان امروز جات خالی بود توتاپییک

بعداز کارام میام گزارش فقط دعاکنید نی نی بیدارنشه یه کووووووه لباسه که باید تا کنمو جابجا 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه هاااااااااااااااا😣😣😣😣

دیدین گفتم خداکنه نی نی بیدار نشه ه ه ه ه ؟؟؟

همین که من پاشیدم اونم بیدار شد و گریه، از اونورم شوهر زنگید داره میاد برخلاف انتظارم شامم نخورده بود منم که خاطر جمع فک میکردم شام خورده هیچی آماده نکرده بودم سریع بچه بغل یه چیزی آماده کردم و جناب همسر اومدن و شام خوردن و لالا حالا من همچنان بچه داری میکنم ،یک انرژیی داره که نگو رفتم ظرف بشورم اومده چسبیده به پاهام ،تو روروک میزارم چون امروز متاسفانه خیلی گذاشتمش دیگه نمی مونه توش ،میدونم زیادش بده ولی امروز دیگه واقعا بریده بودم تمام کارام مونده بود مجبور شدم.الان دیگه واقعا به نفس نفس افتادم خخخخخ

حالا جالبه ۲۰ دقه هم که شوهرم ببرتش بیرون درسته کلللی کارامو ردیف میکنم ولی به هیچ وجه نمیتونم جای خالی شو تحمل کنم 

چچچچقققققققققققققدرررررر مادر بودن سخخخخخت بوده واقعا 

خوابید 😥

خداکنه بتونم امشب حداقل فریزرمو تمیز کنم ،آخه هیچی دیگه توش نیست خخخ فردا باید خرید کنیم انشاالله 

به اتاق خواب فکرنکنم برسم 

2738
سلام به همگی. خیلی خوشحالم این تایپیکو پیدار کردم دوستان من الان دوماه از زایمانم میگذره و زایمان ...

سلام عزیزم قدم نو رسیدت مبارک 😍

عزیزم اینجا استارتر رانا خانم یه برنامه ی نسبتا سبک کلی میدن برای همه که تازگیا هم شروع کردیم و خلاصشو راناجان زحمت کشیده از اول  تو صفحه ی ۱۱۳۳ توضیح داده پیشنهاد میکنم از اونجا شروع کنی بخونی پست های رانا خانومو .

و اینکه الان هرروز برنامه های جدیدو انجام بده با یک برنامه ی سبک قبلی که نبودی 

ولی استار تر نتونسته امروز بیاد و برنامه بده منم دارم عقب مونده هامو جبران میکنم 

رانا جون امیدوارم حالت خوب باشه ♡♡♡

2706