2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1934003 بازدید | 85417 پست

این و یادم رفت بگم

حتما یک برنامه تفریحی با خانواده بزارین

بردن بچه ها به پارک یا شهر بازی 

بردن ناهار بیرون از خونه 

رفتن به تاتر یا سینما

موزه

رستوران

دعوت کردن خانواده برای دور هم بودن

خلاصه میشه یه جوری یه روز متفاوت داشت و لذت برد از زندگی

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
برنامه پنج شنبه  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸  و جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ فردا ملحفه ها و رو بالشتی ها رو ب ...

رانای عزیز دقیقا همین برنامه برام نیاز بود هر چی انجام دادم میام گزارش میدم.

فردا کمد دیواریمون نصبش تموم میشه می خوام خیلی دقیق وسایل رو بچینم که کار عیدم محسوب بشه  قوطی بلورها و......که اصلا استفاده نمیکنم میزارم داخل نایلون شفاف مطمین بشم تا یه مدت طولانی تمیز میمونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

های های دخترا 😅😅

گزارش امروز من 

صبح ده بیدار شدم و چایی دم کردم و رفتم سراغ کتابام دوتا امتهان داشتم دیدم وقت تنگه و ساعت چهر امتهانام شروع میشه سریع شروع کردم به تقلب نوشتم لامصب چه قدرم سخته تو ابعاد کوچیک بنویسی اونم ریز خلاصه نوشتم و صبحانه خوردم و دم ظهرم دیدم تو یخچال فقط دوقاشق استانبولی مونده همون واسه نهار خوردم و خونه هم بفهمی نفهمی یه ذره بهم ریخته بودحاضر شدم وتا ساعت ۸همسرجان اومد دنبالم شامم که از خدا خواسته چیزی که نمیشد درست کنم تایمم کم بود😂خلاصه کالباس و نون ومخلفات شد شام ما الانم اومدم تو رختخواب بخوابم با کلی بهم ریختگی عملا کار خونه هیچ کاری نکردم ایشالله این یه امتهانم شنبه بدم و خلاص😅

2728

یه چیز دیگه من یک سال که موهام خیلیییییی کم پشت شده بودو کلی هم شوره های بد میزد موهام خیلیییی بلنده موهام مشکی بود یک ماه پیش مامانم موهامو دکلره کرد و کلی غر زد که برو دکتر پوست واسه کم پشتی و شوره های سرت ولی نمیتونستم بگم از لحاظ مالی مشکل دارم و دکتر پوستم که کلی خرجشه خلاصه بعد از دکلره اومدم خونه و دیدم روغن زیتون و نارگیل دارم دوتاشو باهم مخلوط کردم بیشت روز تمام هر شب موهام و از ریشه تا ساقه به لین دوتا اغشته کردم و بعد دوساعت میرفتم حموم هرشب چه قدرم سخته هرشب روزی سه مرتبه از روزم موهامو صد بار برس میکشیدم که خون تو سرم جریان پیدا کنه و بعدداز یه ماه دیدم موهام دو تا بند انگشت دراومده و شوره هامم ناپدید شده

ستاره جون این نشون میده ذهنت پره  باید کم کم کارهای عقب افتادت و انجام بدی و ذهنت و خالی کنی ...

سلاااام رانا جونم خووبی عزیزم ؟ من موفق نشده بودم بتایپم ولی میخوندمتون  زیر سینکمم تمیز کردم ولی به برنامه ی امروز نه  نرسیدم 

منم این مدلی ام مثل ستاره خانم حال به حال

ولی رانا جووونم واقعا همینجوره که میگیا

یه پا روانشناسی تو دختر 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
ممنون عزیزم از لطفت عزیزی  ایشالله همه به خیر وسلامتی از لحظه لحظه زندگی لذت ببریین

واااای اطلسی منم تبریییک میگم عروووس خانم 

بهترین لحظه ها رو برات آرزو میکنم عزیزم 

خوشبخت باشین همییشه 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
2706