2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1934039 بازدید | 85417 پست
سلام
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوست جونیا.... منم امروز کلی کار نکرده دارم... هنوز رتختواب ها پهنه...از وقتی پسرم اومده تخت جمع شده به دلیل کمبود جا ومنه بی چاره اسیر رختخواب پهن کردن و جمع کردن شدم یک عالمه ظرف تو ظرف شویی... چند تا تیکه لباس که ایلیا دیشب گلاب به روتون روش شیر برگردونده.. گاز کثیف... پذیرایی نا مرتب.. ناهار هم نداریم... با اجازتون هم ساعت 3 وقت ارایشگاه دارم که حدودا 5 ساعت تو ارایشگاه الافم.. جارو برقی.. گرد گیری اشپز خونه و اتاق و اتاق خواب.. و از همه جالب تر این که فردا مهمون دارم
پسر قشنگم 7 اردیبهشت اومد بغلم..خدایا برای همه چیز شکرت..وبلاگ ایلیای مامانی http://-iliya-.niniweblog.com/
2728
ﻣﻨﻢ ﻫﺴﺘﻤﻤﻤﻤﻢ ﺍﺗﺎﻗﻢ ﺳﮓ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﮔﺮﺑﻪ ﻣﯿﺮﻗﺼﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﻮﻧﺮﻭ ﮔﺮﺩﮔﯿﺮﯼ ﮐﻨﻢ ﻭ ﺟﺎﺭﻭﺑﺮﻗﯽ ﺑﮑﺸﻢ ﺳﺮﺍﻣﯿﮑﺎﺭﻭ ﺗﯽ ﺑﮑﺸﻢ ﻟﺒﺎﺳﺎﯼ ﺩﺧﻤﻠﯽ ﺭﻭ ﺑﻨﺪﺍﺯﻡ ﺗﻮ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻟﺒﺎﺳﺎﯼ ﺧﻮﺩﻣﻮﻧﻮ ﺑﺸﻮﺭﻡ ﺷﺐ ﻫﻢ ﻣﯿﺮﻡ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻭ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﻃﻨﺒﻠﯿﻢ ﻣﯿﺎﺩ ﻭﺍﺱ ﮐﺎﺭ ﮐﺮﺩﻥ
آب هست،ولی کم است!!!
من دارم میرم تا به قول رعنا جون یه چیزی بندازم تو ماشین تا حس کار دست بده.. رخت خوابارو جمع کنم.. بعد گازو تمیز کنم و غذا بذارم..انجام دادم اینارو میام دوباره
پسر قشنگم 7 اردیبهشت اومد بغلم..خدایا برای همه چیز شکرت..وبلاگ ایلیای مامانی http://-iliya-.niniweblog.com/
سلام ....دیشب تا صبح بیدار بودم ..حتی نصف شب اومدم چت ......اخر هم نتونستم یه دور بزنم انقدر از خودم بدم اومد که همش پای نتم ....صبح داشتم با گریه میرفتم سر جلسه ............توبه کردم نیام سایت ولی باز اینجام ........ . . . . . نمیدونم چه مرضی ه .............بخدا اعتیاد دارم ...........از 19 سالگی پای اینترتم ............الان 28 سالمه ................دریغ یه کار مفیدی که کرده باشم (اینترنتی ) ........... . . رعنا کمکم کن کم بیام سایت . . . . مطالب تکرارایه ..ولی نمیدونم چه کششی هست که اصلا نمیتونم تو درس متمرکز شم
***ادم های ساده و مهربان خیلی خطرناکند !! کلاه که سرشان بزاری خدا کلکتان را میکند !!!***
در مورد کار های خونه.......حموم دستشویی همچنان دست نخورده مونده ...ظرف هم دارم ............اتوکردنی های اون شب هنوز مونده . . باز اشغال اومده تو تراس باد اورده ............ . . ولی خونه زندگی تمیزه جارو و مرتب کردنم نمی خواد ....... خودم و امیر دوش لازمیم ...... . ایا این تعطیلات رو بریم شهرستان ؟؟؟ تا 4 شنبه بعد امتحان ندارم........ .. . یا بمونیم خونه ......
***ادم های ساده و مهربان خیلی خطرناکند !! کلاه که سرشان بزاری خدا کلکتان را میکند !!!***
همین الان شروع کن من دارم میرم دوش بگیرم و ... شما برو حداقل یه فصل بخون یکساعت دیگه بیا یه ربع هم تو نت بچرخ تا دوباره ساعت دوم و شروع کنیم من خودمم معتاده نتم برای همین اینجا رو درست کردم که حداقل استفاده مفید کنم
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
الان از دیشب بیدارم یعنی از دیروز ساعت ده بیدارم البته نیم ساعت بعد از ظهر خوابیدم . . . اصلا رمق درس نیست ......... .برم بخوابم نه ؟؟؟بعد کار ها انجامبدم؟؟
بمون خونه با این درس و ... بعد از امتحانات برو سفر خوبه که الان میدونه کدوم کارات مونده دیگه بدتر از اون روز که نیستی شروع کن 3 ساعت دیگه تمومه قول میدم بهت
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
حداقل دوش بگیرین بعد بخواب خوابیدن هی کسلی میاره
2706