2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1936600 بازدید | 85503 پست
سلام عزیزم، منم اومدم توی جمعتون بمونم، اینجام سلطان خانه داری بشم     البته قبلانا هم یا ...

خوش اومدی عزیزم

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
ممنون عزیز، خدا رو شکر تا الان که خوب پیش رفتم تقریبا بیشتر کارها انجام شد، تازه چند کار اضافه هم ان ...

خیلی عالی بودی

چی بگم از این کرونا متاسفانه تا مدتها آدم و درگیر میکنه امیدوارم هر چه زودتر خوب بشین

7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترا برنامه ی من نماز مغرب وعشارو بخونم.سوره ی واقعه ویه ذکر روبگم.ناخونامو مرتب کنم ولاک بزن ...

عزبزم یگانه جون به تو تنبل بودن نمیاد این همه کار داری انجام میدی

2731

سلام به همگی

خوب هستین؟

تعطیلات خوش گذشت؟

به کارهاتون رسیدین؟

برا خودتون وقت گذاشتین؟

سلام عزیزم خوبی من اون زمان که میومدم شما خودت توی تایپیک حضور نداشتی، چقدر خوب که هستی

لطف داری شما ممنونم

ممنون عزیزم، خدا هیچ کس رو گرفتار این بیماری نکنه

آره .منم این مدت دعام همین بوده که کسی گرفتار نشه چون واقعا سخته

2738

من با یه بچه یازده ماهه اومدیم یه خونه بزرگتر که کلی وسیله کم دارم و فعلا هم نمیتونم بخرم فقط از صبح میدوام تا شب به هیچیم نمیرسم 🙄خودم که اصلا از یاد رفتم

پسرم زندگیم ❤
عزبزم یگانه جون به تو تنبل بودن نمیاد این همه کار داری انجام میدی

مرسی راناجان

اخه من وقتم زیاده ولی یکم این اینستا منو گول میزنه

به قول یارو:حس میکنم زندگیم داره مزاحم اینستام میشه😀😀😀

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
سلام رانا جون شما اومدی؟؟چقد خوشحال شدم یهو دیدم تایپک اومده بالا خوب هستین؟؟

سلام عزبزم

بله آمدم

ممنونم

خوبم شما چطورین؟

من با یه بچه یازده ماهه اومدیم یه خونه بزرگتر که کلی وسیله کم دارم و فعلا هم نمیتونم بخرم فقط از صبح ...

همون که رفتی یک خونه بزرگتر خیلی خوبه وسیله رو کم کم میخری نگران نباش گلم

به خودت برس عزیزم الان گه کرونا هست و رفت و آمدی نیست پس راحت باش و توی این مدت امیدوارم بتونی وسایلی که نیاز داری بخری

مرسی راناجان اخه من وقتم زیاده ولی یکم این اینستا منو گول میزنه به قول یارو:حس میکنم زندگیم داره م ...

😂😂😂😂

منم گاهی همین حس و دارم😏😏

2706