2410
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924459 بازدید | 85188 پست
حتما باید پرستار بگیرین؟بچه ها چند وقته هستن؟

هستن فامیل نزدیک

ولی این دوماه هم همش زحمت دادم به بقیه

دیگه ترجیح میدم به کسی زحمت ندم

همسرمم کارش سنگینه نمیتونه کمک باشه

پسرا ۴ ساله و ۴ ماهه هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام زهراي عزيزم  من امروز حلوا با روش شما درست كردم عالي شد دفعه هاي قبلي هرجي درست ميكر ...

ای جانم😍😍

نوش جونت عزیزم😍 و ممنون بابت تعریفت.

دعا کن خیر باشه و اوضاع خوب پیش بره

مامانم میگن این همه به دیگران دارو میدی خودت بخور  ولی من از قرص بدم میاد.دوست ارتوپدی ام گفت ...

من از برند مهرباني ميكيرم ولي شما از هر برندي بيدا كردي بزن هرجي بوش تند تر باشه بهتره بدنت حسابي داغ ميشه فقط به همسرت بكو كمرتو به سبك مردونه ماساز نده ها واسه ديسكت خوب نيس اين روغن رو يه دكتر تجربي بهم معرفي كرد كه خيلي بيمار داره از همه استان ها ....راستش سال كذشته فيزيوترابي واسه من جواب نداد رفتم بيش ايشون يه موادي رو كذاشتم رو كمرم تا دوروز بعدشم بماد يوناني و روغن سقز بهم داد عالي بود بمادشون دست سازه بيدا نميكني فقط روغنشونو بكير مرتب هم دراز نكش هر دوساعت ده دقيقه راه برو ولي خم و رأست نشو

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2720
ای جانم😍😍 نوش جونت عزیزم😍 و ممنون بابت تعریفت. دعا کن خیر باشه و اوضاع خوب پیش بره

ان شالله عزيزم اصلا نكران نباش و فكراي منفي رو از خودت دور كن همه جيز خوب بيش ميره

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
من از برند مهرباني ميكيرم ولي شما از هر برندي بيدا كردي بزن هرجي بوش تند تر باشه بهتره بدنت حسابي دا ...

اصلا نمیتونم صاف وایسم که راه برم.یک وضعیتی شده 

شوهرم میگه اخه چه وضعه بیا برات آمپول بزنم میگم نمیخوام خودش خوب میشه.

هستن فامیل نزدیک ولی این دوماه هم همش زحمت دادم به بقیه دیگه ترجیح میدم به کسی زحمت ندم همسرمم کا ...

ببینید تو روانشناسی کودک گفته میشه بهتره قبل دوسال بچه پیش کسی نباشه.ولی خب آدم مجبور .منم مجبور شدم.برای همین پرسیدم کسی که آشنا باشه بهتره 

2714
کو دست خط؟

وسطاي تابيكه واسه الان نيس قبلا صفحات كذشته رو مرور ميكردم ....راجع به كمرت ميدونم جه حالي داري منم نميتونستم سال كذشته ٣ماه خونه مامانم دراز كش بودم ٢٠جلسه فيزيوترابي رفتم باورت ميشه تغييري نكردم فقط اون اقا حالمو خوب كرد حالا اكه تشخيص همسرت امبول زدنه خب امبول بزن زودتر خوب بشي 

من از آمپول میترسم 😅😅

ببينم نكنه از اون امبولاست كه مهره هاي كمر رو ميشماره و بعد ميزنه به كمرت اره؟اكه اونه اره خدايي من وان يكاد ميخوندم ترسيده بودم انقد دكتر  بهم خنديد و باهام حرف زد نفهميدم كي كارشو انجام داد 

@michkasali     @مااماااان   @خانومسحرخیز     @محبوبناز   ...

کارنلین جان عزیزم من وقت ندارم گلم .راستش گاهی هم کنجکاومیشم شماهاچرااینقدپیگیرید زبان بخونیدبرااینکه زبان یه کشوردیگه رایادبگیرید چون زبان بین المللیه یا یه چیزدیگه من زبانم خیلی خوب بود علاقه به درس زبان داشتم ولی وقت وحوصله شاندارم عزیزم

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
ببینید تو روانشناسی کودک گفته میشه بهتره قبل دوسال بچه پیش کسی نباشه.ولی خب آدم مجبور .منم مجبور شدم ...

درسته خواهرم روانشناس هستن روی این موضوع خیلی تاکید داشت.

وقتی علی اومد تا یه سال و نیم کارمو کنار گذاشتم

کارم یه روز تو هفته هست،( الان بخاطر تغییر تو زمینه کاریم یه فرصت اموزشی یک ماهه باید برم بعدش مجدد میشه همون یه روز تو هفته) 

یه روز تو هفته اونم نصف روز انشالله به سبک تربیتیش اسیبی نمیزنه( البته اگه این یه ماه دوره رو فاکتور بگیرم)

ان شالله عزيزم اصلا نكران نباش و فكراي منفي رو از خودت دور كن همه جيز خوب بيش ميره

انشالله 

به دعای شما دوستای مهربونم😍😍😍

خب من از عصر:

ماکارونی گذاشتم

کارای بیرونم همش موند چون کار همسرم طول کشید و دیر اومد

فقط خرید کرد

کوه ظرف رو شستم و خشک شد چیدم سرجاش

میوه و‌سبزیحاتی که خریده بود ضدعفونی خشک و یخچال رفتن

یه نامه اداری باید تنظیم میکردم. یکم مباحثش سنگین بود، بچه ها رو‌سپردم به همسرم و‌رفتم تو اتاق نوشتمش

بعد شیفت عوض شد باز من بچه ها رو نگه داشتم تا همسرم نامه رو‌ ویرایش و تکمیل کنه

نامه رو ارسال کردم و یه کوه از دوشم برداشته شد.

لباس دستیا رو‌ تو حموم شستم

ماشین رو هم روشن کردم که هنوز کارش تموم نشده

یه کاپوچینو همسر. رو مهمون کردم😋 میدونم خوبم نیست ولی خب یه ذره که اشکال نداره،داره؟😏

کارای خونه همش انجام شد فقط موند شستن سرویس که باشه واسه فردا عصر.

برنامه ی انجام شده ی من 

صبحانه بخوریم✅

تخت مرتب کنم ✅

اتاق خواب مرتب کنم✅

کلاس آنلاین پسرم بریم    3 ساعت✅

قرص ها رو با دستگاه ریز کنم       غورباغه✅

نهار درست کنم 3 مدل  هر کی یه مدل میخوره✅

ظرفای دیشب و نهار بشورم✅

نماز و دو صفحه معنی قرآن✅

زبان بخونم      1 ساعت لغت❌

کتاب بخونم     نیم ساعت❌

لباسا رو بشورم و پهن کنم✅

ظرفای آبچکون جمع کنم✅

امگا 3 پسرم بدم✅

به پاهام و ناخنام و صورتم روغن زیتون بزنم ✅

نماز مغرب✅

آب بجوشونم برا خوردن✅

شام درست کنم✅

گاز تمیز کنم✅

آشپزخونه رو مرتب کنم✅

ظرفای شام بشورم سطل زباله خالی کنم✅

با پسرم کار کنم    1 ساعت✅

قرص ها رو بخوریمو لالا ✅

جانبی ⬅️⬅️⬅️⬅️  مهمون سر زده داشتم منی که خونمون سالی یه بار کسی نمی یومد 🙄حالا نمیدونم چرا تو این وضعیت هی مهمونم میگیره   براش تخمه و شیرینی و چایی و میوه  آوردم    پیش دستی ها و ظرفای مهمونی رو شستم      آشپزخونه ر و دستمال کشیدم       سرویس آب کشی کردم      داخل طبقات یخچال دستمال کشیدم و مرتب کردم        حموم رفتم     پسرم بردم حموم به سرش سدر زدم    یه وان  لباس با دست شستم و لک گیری کردم  و بقیه شستنش گذاشتم ماشین زحمتش بکشه      حوله های حموم شستم    

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2706