2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1936263 بازدید | 85491 پست
چند تا بازی و کارهایی که کمک بکنه به خلاقیت بچه ها. یکی اینه که چند تا از وسیله هاشون رو بذارید توی ...

ما تو کیکامون اکثرن خرده ی پوست تخم مرغ هست ! دیگه خود دانیـــــــــــد      ... البته جدا می کنمااا 

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

میشه یکی منوراهنمایی کنه من یه بچه کوچیک دارم هرروزخونه جارومیکشم دوروزدرمیون سرویسوتایدوهفته ایی یبارباوایتکس میشورم هرروزباشیشه شوراینه هامیزتلویزیون وبوفه پاک میکنم سرامیکاروهردوروزپاک میکنم درکابینتاروهرروزگازوهودهرروز ولی بااین حال شوهرم میادمیگ اونجاتارعنکبوت داره سرویس لک داره به نظرتون چه برنامه ایی اجارکننم این نوع تمیزکردن اشتباهه؟

😎😎😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب کلا اهل شلوغی نیستم ولی کمد دیواری ندارم به نظرم کمد دیواری خیلی موثره.و خیلی کندم .باید دوباره ک ...

منظورم این بود که مثلن اکسسوری تو خونه زیاد داری هم وقتتو میگیره تمیز کردن شون و هم شلوغی باعث شده فک کنی نامرتبه خونه

مثلن گلدون تزیینی زیاد و ظروف کریستال و آنتیک و قاب عکس و تابلو  و ....

مخصوصن اگر ریز باشن

2731
سلام خانما.روز خوبی داشته باشین.ممنون از ایده های بازی خیلی خوب بود.یه سوال میخواستم بپرسم ممنون میش ...

یه ذره باید حساسیتتو کم کنی. من خودم گاهی شاید هر روز جارو بزنم ولی همینجوری سرسری و روی خونه است که جارو میکشم یا فقط اشپزخونه.ولی گردگیری به جز میز عسلی و میز ناهارخوری که چندین بار حتی در روز بقیه وسایل شاید هفته ای دو بار باشه.

اگه جای غذا خوردن خودتونو بچه ها مشخص باشه کمتر ریخت و پاش داره.مخصوصا بچه ها که یه چیزی میگیرن دستشون تو کل خونه راه میرن😁

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
@آتنا98   عزیزم دمت گرم  تاپیک خلاصه ها خیلی جذاب شده با نوشته هایی که خودت اضافه میکنی ...

مرسی از لایک هات گلم 

چوب پر حرم رو خوندی ؟! 

خلال دندون رو چی ! 

خودمم رفتم سرچ کردم به اون چوبا چی میگن ، 

تا این حد !!! خخخ

البته مطالب رو سانسور می کنما ، علمی نباشن حذف می کنم :))    مثه شوفاژ و دوده و اینا 

میشه یکی منوراهنمایی کنه من یه بچه کوچیک دارم هرروزخونه جارومیکشم دوروزدرمیون سرویسوتایدوهفته ایی یب ...

به نظرم تمیز کردن شما مشکلی نداره مادرشوهرته که مشکل داره.

شما به نظرم خیلی هم خوب داری تمیز میکنی. 

مثلا در کابینت هر روز واقعا لازم نیس تمیز کنی. حتی دو هفته یه بار دستشویی با وایتکس زیاده.چون داری تند تند میشوریش دیگه.تمیزه.

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
2738
دیانا ، کلی خندم گرفت از تصییح متنی فرستادی !  ازون طرف هم فیگور ویراستار ها رو برداشتم :)) ب ...

😂😂😂همسرم كزارشامو كه ميخونه كلي بهم ميخنده  

ببخشيد تو زحمت افتادي عزيز دلم ❤️❤️❤️

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....

سلام 

ارد ۴ قاشق غذا خوری 

شکر ۴ قاشق غذا خوری 

پودر کاکائو ۲ قاشق غذا خوری 

شیر ۳ قاشق غذا خوری

روعن ۳ قاشق غذا خوری 

تخم مرغ یک عدد 

بکینگ پودر ۱ قاشق چای خوری 

مواد خشک را باهم مخلوط و الک کنید  تخم مرغ بزنید  و با روغن و شیر مخلوط کنید  بعد که خوب مخلوط شد با مواد خشک مخلوط کنین 

و بریزین مواد رو تو ظرف کاپ کیک یا فنجون یا هر ظرفی که قابلیت ماکرویو را داره بزارید  فقط چون این کیک پفش زیاده دو سوم ظرفتونو فقط پر کنین وگرنه سر میره از قالب میریزه بیرون  زمانش بستگی به دمای ماکرویو داره ۱۰۰۰ وات ۳ ددقیقه زمان میبره ولی حتما حواستون بهش باشه  تا زمان دلخواهتون دستتون بیاد 

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔

ببخشید من بلد نبودم عکس بزارم ببخشید اگه واضح توضیح ندادم به بزرگی خودتون ببخشید دوستان  

هیچ وقت توقع نداشته باش اون حسی که به ادما میدی رو پس بگیری .........اونا قلب ♥️تو رو ندارن😔

سلام خانمها روزتون بخیر

رانای عزیز تو بیمارستان بستری هستن حالشون خوب نیست

با بچه ها تصمیم گرفتیم برای سلامتیشون ختم صلوات بذاریم لطفا همکاری کنید و هرچقدر می تونید صلوات بفرستید و اعلام کنید 

امیدوارم زودتر حالشون خوب بشه

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊
سلام  ارد ۴ قاشق غذا خوری  شکر ۴ قاشق غذا خوری  پودر کاکائو ۲ قاشق غذا خوری  ...

اي خدا خيرت بده😍😍😍بانو جان خودش زحمتشو كشيد😉

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2706