2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1936728 بازدید | 85510 پست
سلام عزيزم خوش حال ميشيم به جمع مون اضافه بشين و ازتجربه هاي هم استفاده كنيم❤️❤️❤️

مرسی عزیزم که اینقدر مهربونی.‌‌‌..راستشو بخوای یک پسر ده ماهه نق نقو دارم این چندماه واقعا اوضاع خونم بهم ریخته واقعا به همچین تاپیکی نیاز داشتم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه شباخودت اذیت میشی چون باید هر دو سه ساعت عوضش کنی اینجوری اون طفلی هم خواب از سرش میپره &nb ...

گفتم یه شب امتحان کنم بعد خوب یود ادامه بدم آخ روزا که خوابه بازمیدارم جیش نمیکنه اصلا

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

سلام سلام

دوست های گلم  

من الان با خوندن برنامه هایی که انجام دادید

یه تلنگر خوردم

که معنویاتم را قوی کنم و در حد نماز بدو بدو نباشه

و ذکر و دعا و تعقیبات و نماز به موقع صبح هم انجام بدم

تلنگر بعدی هم رسیدن به خودم و پوست و مو 

و اینکه ناشتا آبجوش ابلیمو عسل بخورم،یه دوره خوردم عالی بود

یادت باشه که ،خودت را الویت اول زندگیت بزاری،خودت را دوست داشته باشی،خودت را ببخشی
2731
ان شالله كه جيز خاصي نيس ودفعه بعد با خبرخوش سلامتيت كزارش ميدي❤️❤️جه لذتي داره جارو زدن برك ها ...

ممنونم گنجشکک جان💖💖💖

عوارض پسا کرونام خیلی زیاد و خیلی شدید بوده و هست باهمت و غیرت روزا رو جلو میبرم به قول مهتاب جونم که اونهمه دمنوش و جوشونده و دارو سنتی و اینا مصرف میکنی تازه این هست البته دکترم گفته ۸ ماه شاید یکسال طول بکشه تا مثل قبل بشی. الحمدالله خیلیهاش رو با طب سنتی و اسلامی درمان کردیم ولی اصل داستان که قلب و نفسم هست مونده و سمت چپ بدنم ان شاالله اونم خوب بشه البته با دعای شما دوستای گلم😘😘

برا همین دوماهه که برگشت کامل کردم به سایت ... شماهارو میخونم کلی انرژی میگیرم...

پسرمم که بچه ها میدونن بزرگه و دانشجو . زیاد شلخته نیست ولی مثلا ی تیشرت بخاد ورداره کل سیستم بهم میریزه.منم وسواسی تو تا کردن لباس....

تا الان من و كارنلين وسوسن وملودي و بانوي سحرخيز واذربانو ......براي ورزش يا بياده  روي اك ...

این ورزش و جریمه قلک رو هر روز یاداوری کن عزیزم 💫

در مورد لباسشویی هم که گفتی..... همش کلی لباس دارم 😫۴نفریم حساب کن پسرم هر روز  میره دوچرخه سواری و نرمش دوش میگیره .همسرمم بعد شرکت و کارای روزانه بنده خدارو میندازم داخل حموم. منو و دخترمم که ی روز در میون دوش میگیریم . هفته ای یبار روبالشتی و حوله ها رو هم باید بشورم

و الی ماشاالله......

2738
سلام سلام😇كزارش امروز: ساعت بيداري٨☺️بعداز صبحانه،بدرقه همسر باقران وصدقه ✅يه ساعتي رو از حضو ...

تولدشون مبارک باشه ،انشالله سالیان سال کنار هم خوشبخت و عاقبت بخیر باشید .

سلام دوستان امروز دیگه خیلی فعال شدم خخخخ صبح ربع ساعت خونه را مرتب کردم بادمجان پوست گرفتم و سر ...

خدا قوت هلنا جان .

تو گزارشهات بگو کیک چی درست میکنی ما هم ایده بگیریم 😉😊😍

اتفاقا شما به سلامتی بچه هاتون هم بیشتر کمک میکنین.  منم جدیدا رفتم سراغ پد و دستمال توالت پار ...

ولی دستمال توالت سخته ها هربار هی بشوری هی خشک کنی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
از وقتی کرونام خوب شده حس و حال کار کزدن ندارم

خوب میشی منم اینجوری بودم

خدا قوت هلنا جان . تو گزارشهات بگو کیک چی درست میکنی ما هم ایده بگیریم 😉😊😍

من فر ندارم عزیزم

کیک قابلمه ای درست میکنم

الان از دستورش اسکرین شات میزارم  

یادت باشه که ،خودت را الویت اول زندگیت بزاری،خودت را دوست داشته باشی،خودت را ببخشی
تولدشون مبارک باشه ،انشالله سالیان سال کنار هم خوشبخت و عاقبت بخیر باشید .

ممنون عزيز دلم❤️❤️❤️❤️

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2706