2410
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924734 بازدید | 85188 پست

سلام گلها انشالله خوب باشیدگزارش دیروز من

اول بگم که این هفته من پری بودم و نتونستم کارهای خونه تکونی رازیادپیش ببرم فقط اینکه سقف ایووناجاروکشیدم سرامیکی  ایووناازبالاتاپایین تایدزدم وشستم تمام شیشه های دروپنجره های حال و پذیرایی راازبالاازطرف بیرون شستم دیگه حیاطاراسروسامون دادم هرچی اشغال تو حیاط خلوت بادانداخته بوداتیش زدیم پارکینگاجاروزدم سروسامان دادم انباری راجاروزدم مرتب کردم دخترم همه چسب کاریاراانجام داد

حالادیروز برخواستن‌  از خواب سیاهدانه خوردم  دم در حیاط جاروشد به مرغ و جوجه هارسیدگی کردم اومدم آبجوش بادوقاشق شیره خوردم یه عالمه لباس ریختم ماشین وابکشی و پهن کردم بعدصورتم را اصلاح کردم ابروهاما روز قبلش تمیز کرده بودم  بعدخمیرکردم لباس پوشیدم رفتم کار بانکی داشتم انجام دادم و اومدم دخترم هم تو این فاصله ا تاقا‌وحال‌و و کف آشپزخونه همه را جمع کرده بودوجاروبرقی  کشیده بود من اومدم رفتم آشپزخونه را تمیز کردم ظرف شستم گاز پاک کردم دستمال کشی کردم  لباس  پوشیدم رفتم نونم پختم و جمع کردم  کردم ا یوون باز  شستم مادر مهربانم  اومد اش رشته خوشمزه پخته بود  جاتون خالی خوردیم بعد یه گلدون گل یخی  کاشتم پسرم فرستادم حموم رفتم لیفش زدم بعد خودم بادخترکوچولو رفتیم حموم باز لباس شستم و نظافت کامل و حمام شسته شد اومدم همسرم اومدبراش عصرانه آوردم وشام‌  پختم و یکم استراحت کردم ودنبال اسماکوچولوکردم باش بازی کردم کلی خندید چای درست کردم وشام خوردیم و اومدم کلی تاپیک خوندم و زیارت عاشورا خوندم یک حمدو۱۱قل هو الله به نیت جمیع اموات روی زمین  خوندم وروغن بادام تلخ ب صورتم زدم وازلین به دست وپاساعت خواب۱۰:۴۵ساعت بیداری ۴اول دوش گرفتم به علت لکه بینی بازمجبورشدم،بعد نماز و دو صفحه  قرآن بعد کلی تاپیک جذب خوندم ولذت بردم بعد رفتم کباب شامی درست کردم براهمسرم که ببره کلی ظرفاشا وایتکس زدم شستم وسایلشا بستم صبحانه درست کردم براش سیاه دانه خوردم وبه مرغ و جوجه هارسیدگی کردم الانم که ریلکس کردم نشستم درخدمت شما م برم‌‌ظرفارابشورم‌‌وبعدبرم‌خونه‌خواهرم ‌کاری‌داره‌خواسته‌برم‌کمکش‌‌انشالاهمگی‌روز جمعه‌خوبی‌داشته‌باشید  

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
جريمه نقدي رو كه كفتي يه جيزي به ذهنم رسيد:بجاي جريمه باداش(p) در نظر بكيريم مثلا من دلم يه ست لباس ...

آفرررین دختر این خیلی عالیتره.پاداش قشنگتره.

هستم.

هرچی با پاداشمون خریدیم عکسشو میذاریم انگیزه بشه برای بقیه.

این نیز بگذرد...                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

صفحات قبل بود کارلین یا دیانا گفته بودن که ورزش  کنیم و هر کسی دوست داشت شرکت کنه انجام نداد ج ...

منم با ورزش موافقم خیلی دوست دارم ولی یا یادم میره یاامروزفردامیکنم یا تنبلی میکنم پیشنهاد کارنلین‌بود

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
ما که خونمون ترکیده ،دیدین آقایون خونه هستن آدم کاری نمیتونه انجام بده شایدم فقط من اینطوری ام🤔😁😁 ...

منم مثل شما هستم.همسرم خونس از کار افتاده میشم.

این نیز بگذرد...                                                       
2456
دوستان شما چدن های روی گازتون رو با چی میشورین؟؟؟ روی چدن های گازم سفید شده بعضی جاهاش، فک کنم به خا ...

اولا هزاران لايك به اجاق كاز تميزت👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

جندروز بيش يه تابيك راجع به تميز كردن  جدن هاي كاز بود اينكه جدن أصل باشه يا نباشه خيلي تاثير داره ولي نميدونم جرا يسريا با لوله بازكن تميز ميكنن😬😬لوله بازكن اسمش روشه ومشخصه كاربردش جيه 😒😒بكذريم

باخودت قرار بزار بعداز هربار سرخ كردني حتما حتما با دستمال اغشته به اب وسركه (مقدار اب بيشتر)يا اب ونمك  تميزش كني يا با مايع ظرف شويي بشوري كه جربي ها كهنه نشه 

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
سلام سلام😇كزارش امروز: ساعت بيداري٨☺️بعداز صبحانه،بدرقه همسر باقران وصدقه ✅يه ساعتي رو از حضو ...

به به

مهربوووون

آفرین به تو

تولد دونفره خیلی خوبه

این نیز بگذرد...                                                       
سلام سلام😇كزارش امروز: ساعت بيداري٨☺️بعداز صبحانه،بدرقه همسر باقران وصدقه ✅يه ساعتي رو از حضو ...

تولدشون مبارک🌺همیشه خوشبخت باشین🌹

کار عاقلانه ای میکنی که دلخوری رو کنار میزاری دختر خوب💖

تولدشون مبارک🌺همیشه خوشبخت باشین🌹 کار عاقلانه ای میکنی که دلخوری رو کنار میزاری دختر خوب💖

خيلي از دلخوري ها بخاطر اينكه فكرنكرده حرف ميزنيم 

ممنون عزيزم❤️❤️❤️

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2714
من صب بیدارشدم حریره واس دخترم صبونه واس‌پسرم بعد یهکم باگوشی بازی کردم بعد ناهار درست کردم بعد ناهد ...

خيلي خوبه شما وبانو جان اقتصادي فكرمي كنين و از كهنه استفاده ميكنين همينجوريش تو خرج خوراك وبوشاك واجاره ادم كم مياره جه برسه به اينكه خرج بوشك وشير خشك هم اضافه بشه 😒رزق زندكيتان زياد😇

خوب گزارش بنده در روزهای گذشته...

کاراهای هر روز

بعد نماز صبح و تعقیبات تا طلوع افتاب بیدارمیمونم و به فاصله نیم ساعت اول سیاهدانه و عسل و بعد ۲۱ عدد مویزم رو میخورم. بعضی از روزها دوباره میخوابم تا ساعت ۹..

بعد بیداری اصلی اول مرتب کردن تختها و اتاق خوابها 

اماده کردن صبحانه و همزمان بار گذاشتن غذا 

جارو  و گرد گیری سطحی 

شستن ظروف و نظافت اشپزخونه

از همون اول صبحم تمام پنجره ها رو باز میکنم تا هوا عوض بشه.

نت گردی.

خوندن قران یا کتاب روزانه

خوندن نماز ظهرو عصرو نماز قضا و دعاهای روز

خوردن ناهار البته ساعت خاصی نداره چون همسرم ظهر نمیان هروقت بچه ها گرسنه باشن میخوریم گاهی اوقات ساعت ۴ هم شده گاهی هم ناهارم مونده برا شاممون چون طی روز بچه ها  و ایضا خودم هله هوله و میوه و جوشونده زیاد میخوریم

شستن لباس. روزی ی دور ماشین باید بزنم.

تا کردن و مرتب کردن لباسهای خشک شده قبلی 

کشوی پسرم هفته ای چندبار باید مرتب بشه😥

اینا کاراهای تکراری هر روزه .

دیروز کل حیاط از برکهای پاییزی جارو کردم بعد شستم

حموم و دستشویی بالا و سرویس بیرونم جرمگیر زدم

اب شهرمون خیلی سختی و اهک داره افتضاح میشه

کلی انار دون کردم برا رب

امروز هم الان همسر که خونه هست بساط صبحانه اماده کردم 

رب انار و غذای ناهارم با شعله کم دارن میپزن

بعدازظهر هم احتمالا میریم بیرون سمت ییلاق شامم بیرون بخوریم 🤪

اینهفته جواب ازمایشمم ببرم به دکترم نشون بدم

تنگی نفس و طپش قلب کلن ولم نمیکنه....

دیگه این بود گزارش من. ببخشید که نکات ریز رو ننوشتم.

خيلي خوبه شما وبانو جان اقتصادي فكرمي كنين و از كهنه استفاده ميكنين همينجوريش تو خرج خوراك وبوشاك وا ...

مرسی عزیزم بادوتابچه ویه حقوق دیگه پوشک نمیش استفاده کرد اصلاکاش هیچکی نمیخرید مجبور شن ارزون کنن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
خوب گزارش بنده در روزهای گذشته... کاراهای هر روز بعد نماز صبح و تعقیبات تا طلوع افتاب بیدارمیمونم ...

ان شالله كه جيز خاصي نيس ودفعه بعد با خبرخوش سلامتيت كزارش ميدي❤️❤️جه لذتي داره جارو زدن برك هاي باييزي😍😍😍ملودي جون هروز ماشين لباس شويي رو روشن ميكني بهش اسيب نميرسه؟نميشه يه روز درميون روشن كني؟ براي كشوي بسرت از نظم دهنده ها كمك بكير من اين مشكل رو با همسرم داشتم كه تاحدودي بهتر شده 

منم فقط شبا پوشک میکنم روزها کهنه میکنم چون واقعا گرون شده

منم واس شبا پوشک میکنم میخوام دیگه اونم نکنم ولی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706