2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1937529 بازدید | 85534 پست

بچه ها من این چند روز ک دارم کارا رو انجام میدم، خیلی رفتم تو فکرش الان ک مجردم ینی سخته هر سری اینهمه کار انجام میدی باز فردا از نو 😟

همیشه از وقتی یادم‌میاد دوس داشتم شاغلشم یکی مث اون قدیما ک خونه زاد بودن براشون کار میکردن، همچین کسی داشته باشم،یه خونه بزرگ یه ساختمون سرایه داری داشته باشه و یه نفر مرتب کارامو برام انجام بده، کلا دوس دارم ینفر باشه کارای خونه رو برام انجام بده و غذا درست کنه، الان درآمدم کفاف نمیده اگه پزشک بودم میشدم اینکارو کنم🙁 آخه با درآمد کارمندی😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا من وشما واريا واتنا هستيم تا شهريور شايدبيشتر شديم فعلا به فكردفترباش 

همون دفتر معمولی که دارم استفاده میکنم بقولی از وسایل دم دستی هزینه نکنم تا اگه ادامش دادم اونموقع هزینه میکنم براش

2728
ایول همین مورد آخری که میخواستم راجع بهش اطلاعات جمع کنم بولت ژورنال بود😂 خانوما من خیلی دلم میخوا ...

اره منم کانال رو‌پیدا نکردم

تیکر روز کنکوره..... کنکوری که قرارهست منو به آرزوهام برسونه😊

سلام ،منم اومدم برای شروع و انجام کارهای عقب افتاده 

امروز جارو کشیدم ، گردگیری کردم ، کلی ظرف شستم ، حالا فردا می خوام دستشویی رو بشورم ، بازم بعضی جاها رو گردگیری کنم ، مرتب کردن کشوها ، 

خدایا شکرت به خاطر همه چیز  
سلام خانمهای کدبانو 🍀🌸🍀 امروزم تقریبا به همه کارام رسیدم😊 پیاده روی😀 جارو😀 گردگیری😀 تی ک ...

ببخشیداذربانوجان چ تاپیکی میخونیدمیشه تاپیکای مفیدرابمنم معرفی کنید

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
2738
سلام صبح بخير دوستم .....من جي بخورم دل دردم خوب بشه از ديشب كم مونده زمينو كاز بكيرم

عرق نعنا و نبات

آویشن و عسل

البته اول بگو علت دردت چیه؟

اگر بخاطر ماهنه است گل گاوزبون هم خوبه

یا چای دادچین

این نیز بگذرد...                                                       
سلام صبح بخير دوستم .....من جي بخورم دل دردم خوب بشه از ديشب كم مونده زمينو كاز بكيرم

حتمامیخای پریودبشی عزیزم دمنوش چای کوهی اویشن یابابونه هرکدوم ک دردست داری بانبات فراوان میل کن یاحلوادرست کن اگ باروغن پاک باشه بهتره وحوله داغ یااجرداغ کن بپیچ ب دستمال ب شکمت بزاراگرازپریودی باشه خوب میش دمنوش دارچین زنجبیل هم خوبه دوستم ایناب ذهنم رسیدانشالازودخوب میشی

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
كارنلين شماهم ازوقتي ديسك كمر اومدسراغت.....جنس دردات توماهانه تغيير كرد؟

راستی دمنوش گل گاوزبون واب سیب وخرمابریانی ک تفت بدی باکمی اردخیلی خوبه

ممنون عزيزم 

نهایتش رفع نشدیه قرص مفنامیک اسیدبخوریدامادرخوردن این قرص زیاده روی نکنیدچون بیشترازیک هفته مصرف بشه باعث کم خونی میشه

سلام دوست جونیا،،،عاشق این تاپیک پر انرژی ام،،،دوستای گلم من یه مشکلی دارم😔اینکه کاهل نمازم یه روز میبینی نماز صبح بلند میشم و بقیه نمازهای روز رو هم سر وقت میخونم بعد دو روز نمیخونم،،،این خیلی برام شده دغدغه ،،،کسی راه حلی میدونه من آدم بشم؟

سلام دوست جونیا،،،عاشق این تاپیک پر انرژی ام،،،دوستای گلم من یه مشکلی دارم😔اینکه کاهل نمازم یه روز ...

عزیزم کانال استاد محمد شجاعی عضو شو فایل های صوتی نماز سکوی پرواز داره گوش بده ایشالا بتونه کمکت کنه...

سلام دوستانم

گزارش دیروز

صبحانه و ناهار و شام آماده شد به همراه ظرف شستن و مرتب کردن آشپزخونه

نمازای اول وقت و ذکر و دعا و قرآن خونده شد

شستن حیاط و پارکینگ و سرویس بیرونی

آب دادن گلدونا

پختن گوجه فرنگیا و شستن شیشه ها واسه کنسرو گیری و  کنسرو کردنشون 

پختن پنکیک و تزیین با مربای آلبالو برای دخترا

بازی با دختر کوچولوم و مرتب کردن اسباب بازیاش

🌷راستی منم با بولت ژورنال موافقم و من هم مثل بقیه دوستان دفتر معمولی داشتم واسه یادداشت روزانه یا مسائل مهم اما به این شکل جامع نبود

اما حتما تا قبل مدارس پیگیری میکنم🌹

خدایا ممنونم که همیشه نگاه پر از عشقت روی زندگیمه به خاطر نفس کشیدنام ، پلک زدنام ، ضربان قلبم ، حرکت و جنب و جوشم و به خاطر هزار و یک دلیل شکرت🧡💛💚💙💜🤎♥️❤🤍
2706