2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1933907 بازدید | 85416 پست

سوره حمد از آن جهت فاتحه نامیده میشود زیرا دروازه ورود به قرآن است.نام دیگر سبع المثانی است از آن جهت که این۷آیه دوبار بر پیامبر نازل شده.میتوان گفت به دو قسمت از نظر گفتگو تقسیم شده قسمتی صحبت خدا با بندگان و قسمتی صحبت بندگان با خدا.از بسم الله تا مالک یوم......خدا با بندگان صحبت میکند گویا خود را معرفی میکند مابقی بنده با خدا صحبت میکند که به راه راست هدایت شودو مورد نعمت خدا واقع شود.در این سوره ابتدا حمد خدا گفته میشود که حمد و سپاس به دو قسمت لفظی و عملی تقسیم میشود.حمد لفظی آن است که انسان لفظا با تسبیح یا هر شمارش دیگر بنابر عادت ذکر حمد و سپاس گوید اما حمد خدا آنگاه ارزش دارد که بر وجود انسان اثر بگذارد و در رفتار و کردارو سرتاسر وجود او نمایان شود.به هرچه دارد مغرور نشود و آنرا از باب تلاشهای خود نداند بلکه لطف خدا نسبت به خود داند.گاهی حمد گفتن خود گناه بزرگی است مانند وقتی کسی در گرفتاری بدی گیر کرده و شما از اینکه مانند او گرفتار نشده اید حمد خدا را بگویید این به آن معنی است که شما از گرفتاری دیگری خوشحال شده اید.اینم تفسیری که قولشو داده بودم خیلی خیلی خلاصه کردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام با شناختی که ازت دارم بله قطعا تو فرصت کوتاهی میتونی. تو خیاطی علاقه و‌پشتکار مهمه حتما شروع ...

شما که استادی خانم    

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
هزار ماشا... عکس لباس دخترتو بذار ببینیم.

خیلی دلم میخادعکس بزارم کارنلین جان تاخودمم انرژی بگیرم امامتاسفانه باگوشیم نمیشه عکس ارسال کرد 

انشالایه بورس بازحرفه ای بشم پولداربشم گوشی باورژن بالاتربخرم  

2728
سلام با شناختی که ازت دارم بله قطعا تو فرصت کوتاهی میتونی. تو خیاطی علاقه و‌پشتکار مهمه حتما شروع ...

اره میخوام کلی تحقیق کنم  

ببینم یه پیج عالی پیدا کنم

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
سوره حمد از آن جهت فاتحه نامیده میشود زیرا دروازه ورود به قرآن است.نام دیگر سبع المثانی است از آن جه ...

عکسشم میتونی بزاری  سخته برات از صفحات کتاب عکس بگیر بفرست اینجا

منم بخوام از برنامم بگم اینه صبحا یا میخوابم یا مثل الان تو نی نی سایتم.تمیزی خونه هم هر روز یه کار ...

منم هر روز همون تکراریا رو میزارم  ولی بزار خیلی به آدم انرژی میده 

سوره حمد از آن جهت فاتحه نامیده میشود زیرا دروازه ورود به قرآن است.نام دیگر سبع المثانی است از آن جه ...

شما که استادی خانم      

عزیز دلمی😍😍

اگه دوس داری حتما زودتر یاد بگیر

وقتی یاد گرفتی میفهمی تابحال خودتو از چه نعمتی محروم کردی. هر لباسی بخوای با هر سبکی بخوای با هر ترکیب رنگی که بخوای ، ( واسه من پیدا کردن لباس با همه این شرایط واقعا سخت بود)

خب گزارش من:

دیروز عصر دوتا مهمون کوچولو داشتم

مامانشون وقت دکتر داشت،اومدن با علی بازی کردن

براشون پفیلا درست کردم و از بستنیای خودم براشون سرو کردم.

همزمان ابگوشت گذاشتم واسه شام.

یکم خیاطی کردم

ساعت۹ حدودا مامانشون اومد دنبالشون

و یکم بعدشم همسرم اومد خونه

شام خوردیم

سوره هامو خوندم.

امروز از صب:

صبحانه خوردیم.

دلم اب میخواست ولی اگه میخوردم حالم بد میشد، طالبی خوردم

با مامانم و‌خواهرم تلفنی صحبت کردم.

خواهرم فردا میخواست بره چادر بخره دوس داشت همراهش برم، اگه شرایط اکی شد شاید همراهیش کردم.

( این خواهرم با اون خواهر بالایی فرق داره، یکی دیگشونه😁😁).

بعدش رفتم سراغ اتاق علی

دلم میخواد فرش اتاقشو عوض کنم ، همینطور فرش راهرو رو، ( هدف پس اندازمو مشخص کردم، تا وقتی دارایی دوم بیاد واسه اون پس انداز میکنم، به بعدش انشالله واسه فرش راهرو و اتاق علی).

یه تغییراتی تو اتاق علی ایجاد کردم، و بالخره ساک نی نی رو یکم جم کردم( فردا ۳۶ هفته م پر میشه و‌میرم تو هفته۳۷، دیگه تا اومدن نی نی چیزی نمونده انشالله).

پوشکا رو بردم تو انباری راه پله( گذاشته بودم بالای کمد،اتاق شلوغ شده بود، منتقلشون کردم تا اتاق خلوت تر بشه.)

کشو لباسای نی نی رو مرتب کردم و دو دست لباسشو گذاشتم تو ساکش.

اتاقشو جارو کشیدم و تموم شد

بعدش رفتیم حال که دیروز بچه ها بازی کرده بودن و یکم از شنای خمیر شنی رو‌فرش ریخته بود، یخوردم چی میز خوردن کثیف شده بود، همه جارو دستمال کشیدم و گردگیری کردم و جارو کشیدم

برای نهار لوبیا پلو گذاشتم. که دیکه حاضره.

یه دمنوش چای سبز و چای قرمز درست کردم با خرما خوردم، علی هم دلش خواست واسه اونم ریختم ولی کمرنگ

اشپزخونه و سرویس و اتاق خودمون موند. که انرژیم تنوم شد.

استراحت کنم، نمازمو بخونم

بعدش اگه انرژیم برگشت اشپزخونه رو جم کنم

وگرنه باشه بعد خواب عصرمون.

یه عالمه برنامه تو ذهنمه ،اموزشام و خیلی نکات دیگه که باید بزارم تو لیست که عادت سازی بشه

ولی همینکه میدونم چند هفته دیکه انشالله با اومدن نی نی کلا سبک زندگیم تغییر میکنه نمیتونم ذهنمو متمرکز کنم و برای برنامه هام شروع کنم.

واسه همبن فعلا تمرکزمو میذارم رو کارای عقب مونده، انشالله نی نی بیاد، شرایطمون استیبل بشه، بعد برنامه هامو کم کم متناسب با شرایط پیاده سازی کنم.

برام دعا کنین. یکم بخاطر شرایط قرمز مشهد نگرانم واسه زایمان

خب گزارش من: دیروز عصر دوتا مهمون کوچولو داشتم مامانشون وقت دکتر داشت،اومدن با علی بازی کردن براش ...

ان شا... بخیر میگذره این چند وقت آخر هم.

ماشا...هزار ماشا...تا الان خوب بودی از این ببعد هم خوبی.

برنامه هاتو بنویس که ذهنت خالی بشه ولی به خودت برای انجامش استرس وارد نکن.

با آرامش بذار این روزها سپری بشه.

خدا خواهرها رو حفظ کنه.کمکت هستن.

این نیز بگذرد...                                                       
2706