2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1932373 بازدید | 85362 پست
هنوز نتونستین بیمه بیکاری بگیرین؟؟؟

یکساله دنبالش دارم میدوعم, هنوزم هیچی به هیچی

تازه گفتن باید برم دیوان عدالت, اونجا درخواست بدم که اون یک ماه رو نظر بدن که اونم حدود شش ماهی طول میکشه

به خاطر یک ماه , ۱۳ سال کار کردنم رفته رو هوا

یعنی هر کاری میکنن که انقدر بدوعی تا بیخیال شی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صاحب کارم برگشت به کارمیده .پس نمیتونم بیمه بیکاری استفاده کنم .باید بگم بیمه رو بریزه .متاسفانه گفت ...

خیلی جاها حقوق ندادن و از زیر کار در رفتن

اما شما سابقه بیمه تو خراب نکن, خدایی نکرده اگه یه روزی حتی چند سال بعد تعدیل نیرو کردن میتونی اون موقع بری بیمه بیکاری بگیری, وگرنههمون موقع هم به این ماه که بیمه رد نشه  گیر میدن

خیلی جاها حقوق ندادن و از زیر کار در رفتن اما شما سابقه بیمه تو خراب نکن, خدایی نکرده اگه یه روزی ح ...

حتما همین کارومیکنم عزیزم ممنون.شما که الان دنبال بیمه بیکاری هستین به نظرتون اون یه هفته خلل ایجادمیکنه؟؟؟

یک هفته بیمه نریخت برام ولی گواهی پزشکی دادم به بیمه

2728
وای چه بد انشاالله درست بشه نازی خانوم

فدات , دعا کن برام, الهی جور بشه و توی این گرفتاری ها یه چیزی دستم رو بگیره

به قولی شاه بخشیده شاه قلی نمیبخشه, محل کارم میگه من بیمه رو رد میکتم, بیمه میگه اجازه نداری این کار رو بکنی

من خودم از محل کار اومدم بیرون, اما رییسم گفت برو از سازمان شکایت کن که بیمه بیکاری بهت تعلق بگیره, حالا بیمه داره برا من ناز میکنه

حتما همین کارومیکنم عزیزم ممنون.شما که الان دنبال بیمه بیکاری هستین به نظرتون اون یه هفته خلل ایجادم ...

فکر کنم با گواهی پزشکی قبول کنن, من گواهی زایمان بردم اما این یک هفته شما رو نمیدونم

فدات , دعا کن برام, الهی جور بشه و توی این گرفتاری ها یه چیزی دستم رو بگیره به قولی شاه بخشیده شاه ...

کلا بیمه خیلی سخت میگیره انشاالله جورمیشه اینهمه بیمه ریختین حداقل یه حقوقی میدن بهتون بازم لزهیچی بهتره تواین اوضاع

فکر کنم با گواهی پزشکی قبول کنن, من گواهی زایمان بردم اما این یک هفته شما رو نمیدونم

مال منم تقریبا مثل شماست.همش تقصیر صاحب کارمه اخه یکی نیست بگه اولا مرخصی داشتم اونارو حساب میکردی بعدشم حقوقمو کسر میکردی لازم نبود برم بیمه.

میتونید به منم بگید کجا و چه طور؟چون من یه دوره عکاسی رفتم ولی به خاطر حاملگی و زایمان نتونستم برم ک ...

من تواینستا پیداکردم این خانمه رو که مجازی آموزش میده ۵۰ تومن کارت به کارت کردم براش حالا داره یاد میده از اولش من فعلا که کند پیش میرم چون همسرم خونس وقت نمیکنم زیاد کارکنم با آموزشش

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊

بانوجان امیدوارم مشکلی نباشه

دخترمنم دوسه سال پیش سوزش داشت ودل درد آزمایش داد شمام کاش میبردیش دکتر ماسک بزن براش ودستکش دستش کن

گله از دست کسی نیس ، مقصر دل دیوانه ماست😊
من تواینستا پیداکردم این خانمه رو که مجازی آموزش میده ۵۰ تومن کارت به کارت کردم براش حالا داره یاد م ...

من اینستا ندارم اسمشون را میگید؟و آیا هنرجو میپذیره؟

قهرمان خودت باش 
سلام دوستان صبح لخیر 🌹نوبت دعای امروز کاربرsamsn_joon🌹 عزیزم امیدوارم به همه خواسته هات برسی وهم ...

ممنون از همتون که امروز برای من میخونید.التماس دعای فراوان دارم

قهرمان خودت باش 
2706