2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1934232 بازدید | 85423 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ارکوپالمو واسه خودمون و مهمونای راحتمون استفاده میکنم. واسه مهمونیایی که دعوتی میگیرم هم دو دست ...

زهراجون منم نميدونستم كجايي ديروز خواستم به سوال زهراجون جواب بدم ديدم اي دل غافل من نميدونم كجايي ان خخ رفتم نگاه كردم  

منم چندمدل فنجون ونلبكي دارم كه استفاده نكردم هي باخودم ميگم مهمون اومدني استفاده ميكنم ولي يادم ميره

شماهم حتما استفاده كن ست بودني خيلي خوب ميشه

زهراجون منم نميدونستم كجايي ديروز خواستم به سوال زهراجون جواب بدم ديدم اي دل غافل من نميدونم كجايي ا ...

عههه😁😁

فک میکردم فقط منم انقد پرتم😑😁. خب خداروشکر تنها نیستم ، رفتم خونه زیرشونو نگا میکنم ببینم اسمشون چیه.

انشالله مهمونیای بعدی حتما ست استفاده میکنم😍

اقا من از چالش عادت خوب جا موندم😍. واسه من شاید بیشتر اخلاق محسوب بشن، ولی میگم. به شدت ذهن بر ...

مثل هميشه عالي

گزارش ديروز من

بعدازسركاررفتم كلي كاربانكي انجام دادم بعدش خريدكردم اومدم خونه دستامو ضدعفوني كردم خريدارو جابه جاكردم

چايي بازنجبيل درست كردم باخرما خورديم

شام درست كردم

4قل وايه الكرسي خوندم

مقدمات شام امروز روهم اماده كردم

نخودسياه خيس كردم كه بعدا نخوداب درست كنم(چون گرميه)

كابينت اجاق گازرو مرتب تركردم

نت گردي كردم ويه ساعتي خوابيدم

شام خورديم وجمع كردم

ميوه اوردم خورديم كه ويتامين ث بدنمون تامين بشه

ظرفاروشستم 

ناهارمونوكشيدم

اسپند دودكردم

تمام

شب ميام گزارش كاراي امروزوميدم

الانم نشستم اتاق جراحي بادستكش جراحي وماسك فيلتردار  

عههه😁😁 فک میکردم فقط منم انقد پرتم😑😁. خب خداروشکر تنها نیستم ، رفتم خونه زیرشونو نگا میکنم ببین ...

نگران نباش من بعضي وقتا حتي نميدونم ازيه وسيله چنتا دارم

اون روزبه همسرم ميگم من ازاون رنده سفيداهم دارم يانه؟

ميگن داري منم ميگم نه بابا من دوتادارم ايشونم ميگن نه سه تا رفتيم خونه ديدم همسرم درست ميگن اينچنين پرتم من.

موقع جهازخريدنم چندتاازوسيله هاموتكراري خريم اومدم خونه ديدم دارم  

سلام علیکم عزیزان 💐💐💐

از اول ماه رجب ختم فوق العاده مجرب 14هزار ذکر شریف

" یا جواد الائمه ادرکنی "

بردارین

از 6 اسفند تا 15 اسفند که ولادت با سعادت امام جواد الائمه  (ع)

است تمام کنید

💐💐💐

در این ده روز ان شاءالله روز ولادتشان بهترین عیدی را  به شما عطا میفرمایند

میدانیدکه برای حاجتهای مادی و دنیوی

(شغل ... مسکن ...قرض ...ازدواج ... شفای بیمار و ....)

توسل به امام جواد الائمه  (ع) خیلی کارگشاست.و بسیار مجرب است

💐💐💐

دقت بفرمائید

ختم 14هزار یاذکر شریف

یا جواد الائمه ادرکنی "چله" نیست

بعدا سوال نپرسید

مهم نیست روزی چند مرتبه  فقط آن  تعدادش مهم است که 14هزار تا شود سعی کنید کم و زیادش نکنید ختمها رو طبق دستور خاصی که گفته شده  است انجام دهید

حتما حکمتی دارند

💐💐💐💐

ولی می توانید تقسیم کنید در این ده روز

روزی هزار و چهارصد مرتبه بگوئید

(یعنی روزی ۱۴ دور تسبیح)

تا روز ولادت با سعادت  امام جواد (ع) ختمتان تمام شود

💐💐💐

این پیام را اگر تمایل داشتید برای دوستانتان  نشر دهید شاید بسیاری از خوبان خداوند اطلاع ندارند اول ماه  رجب چه زمانی است و این ختم رو شاید خیلی از خوبان خداوند اطلاع ندارند و ندانند

💐💐💐

لازم به ذکر است این ختم بسیار مجرب است و تجربه شده است ان شاءالله که به حق میوه دل امام رضا (ع) امام جواد الائمه (ع) حاجت دلتان با حکمت خداوند یکی باشد

💐💐💐

تا دلتان شاد شود و امام جواد الائمه (ع)  روز ولادت با سعادتشان با دستان مبارکشان عیدیتان را عطا فرمایند

اگر این توفیق الهی نصیبتان شد و این ختم مجرب را انجام دادید  این  بنده حقیر و روسیاه را از دعای خیرتان محروم نفرمائیدکه بسیار محتاج دعای خیر شما هستم

💐💐💐

زیارت کربلا نصیبتان ان شاءالله

التماس دعای فرج و یا علی مدد 🙏

این نیز بگذرد...                                                       
ممنونم آره خودمم همینو میگم میگم نمیخوام که هر سال عوض کنم. پس یه چیز درست و حسابی بگیرم.  راس ...

فقط بنظرم بهتره درمورد خریدا و برنامه هات با خانواده شوهرت مشورت نکنی.اگه از این اخلاقا دارن ک تو همه چی نظر بدن و دخالت کنن،پس بهتزه ازشون نظر نخواهی😉

2706