2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1937322 بازدید | 85528 پست

بالخره همه پستای این چن روز رو خوندم.

این اخر هفته خداروشکر به واسطه اومدن نعمتهای زندگیم، عالی گذشت😍😍😍.

مامان بابام پنج شنبه اومدن، غروب اومدن خونه ی ما، منم به صرف اش خواهرامو دعوت کردم و همه دور هم بودیم، کیک و شیرینی هم گرفتیم و با بادکنک تزیین کردیم حال رو. خدارو شکر یه شب خوب و قشنگ شد، 

صب جمعه همه رفتن حرم ،و من موندم با یه عالمه جوجه تو خونه😍. تا ظهر برگشتن و با هم رفتیم یه دور خرید، بعدشم همگی رفتیم نهار خونه خواهرم. بعد نها. استراحت کردیم و سر شب رفتیم با مامانم و خواهرام رای دادیم، انقد اونجا شلوغ کاری دراوردیم و خندیدیم که اقایی که تفنگ داشت اومد تذکر داد، ولی مگه اینا بیخیال میشدن، 😂.

اینجور وقتا از ته دلم میخوام کاشکی هممون تو یه شهر بودیم، انقد پخش و پلا نبودیم، خواهرام بهترین دوستامن و وقتی جمع هستیم واقعا خوش میگذره.

بعد رای گیری همه رفتن واسه خرید،ما هم خونه همکار همسرم شام دعوت بودیم رفتیم اونحا، هر چند واقعا دیروز روز شلوغی بود ولی لباسامون رو مرتب کرده بودم و اماده، رغتیم مهمونی با وجود لینکه روز شلوغی رو گذرونده بودم و واقعا انرژیم تموم شده بود ولی خداروشکر اونحا خوش گذشت.

امروزم که سرکار نرفتم خونه، لباسا رو اتو کشیدم، خونه مرتب و تمیزه.

برای شام مهمون دارم ولی همسرم گفت هیچی درست نکنی ، مهمون میاد درست میکنه( خواهرزاده همسرم هستن و باهاش راحتبم،ولی من بازم دلم نمیخواد مهمونم کار کنه،احتمالا خودم یه چیزی درست کنم)

امروز کار خاصی ندارم تا غروب، اگه بشه مانتو عیدمو برش میزنم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميگن گرميجات بخورين سعي كنين بدنتون بلغمي نشه خب من كه بلغمي ام چيكاركنم

اگه میتونی داروی امام کاظم رو از طب اسلامی تهیه کن.

ما ۲ ساله استفاده میکنیم خیلی خوبه برا انفولانزا.

تو نت سرچ کن .من از دیشب شروع کردم.

هزیزم ببین

من هر شب قبل از خواب ،

واسه فردام برنامه ریزی میکنم و کارهایی ک باید انجان بدمو مینویسم اینجوری هیچ کارم عقب نمی افته ..

مثلا مینویسم: فرداصب بزنگم به فلانی.بعدش برم بانک..بعدش باشگاه...

و همینجوری ب ترتیب کارامو مینویسم.

راهکار خوبیه واست

2731

سلام عزیزان.چطورین?

ما دیروز کل خونه رو به هم ریختیم و شروع کردیم به رنگ کردن دیوارهای خونه.اول از اتاق خواب شروع کردیم که کلیییی وقتمونو گرفت.اتاقمون رنگ دیواراش بنفش بود, ما هم میخواستیم همون رنگی بزنیم, آقا خودمونو کشتیم تا رنگ بنفش از اب در بیاد😂(راستی خودمون یعنی درواقع همسرجان میخواد رنگ کنه دیوارا رو) خلاصه نشد که نشد,هر چقدر که مایه رنگ میریختیم اون بنفش تیره ای که میخواستیم نشد😐 دلم سوخت ولی دیگه حسته شدیم واقعا.گفتم بیا سفید بزنیم بره پی کارش دیگه.حداقل تمیز میشه دیوارامون. نگم از رد انگشتای پسرم رو کل دیوار و انواع و اقسام ماشین های سنگین و غیر سنگینی که کشیده😂.خلاصه دو تا دیوارشو سفید کردیم و بقیه اش موند واسه امشب و احتمالا کارمون خیلی طول بکشه چون فقط شبا بعد از کار میتونیم رنگ کنیم.

الان خونه امون حسابی شلوغه چون کل اتاق خوابو خالی کردیم وسیله ها رو تو پذیرایی و راهرو جا دادیم.

من که همین الان ریه ام درگیره .سرما دارم. 

منم پارسال ريه هام عفونت كرده بود ازاونموقع زود به زود سرماميخورم هميشه هم سرفه ميكنم ازوقتي شنيدم كه اونايي كه مشكل ريه دارن بايد بيشترمراقب باشن ميترسم

راستی میخواستم واسه تولد همسرجانو سورپرایز کنم گل پسرم اینقد ذوق داشت همینکه باباش اومد خونه قبل از سلام دادن گفت تلوده باباجونه. تلودت مبارک😂. اینگونه لو داد همه برنامه هامونو😂 منم رفتم کیک و کادوشو اوردم دیگه😂😂😂

2738
اگه میتونی داروی امام کاظم رو از طب اسلامی تهیه کن. ما ۲ ساله استفاده میکنیم خیلی خوبه برا انفولانز ...

چندبار خواستم سفارش بدم ولي ندادم بايدبرم ببينم شهرمون داره يانه.

راستي من به طب اسلامي اعتقاد پيداكرده بودم ازوقتي اخباري درمورد استاد تبريزيان گفتن يكم سست شدم

ببینید اینا دستورهای کلی هست که ما رعایت میکنیم .سالهای قبل برای انفولانزای حاد هم جواب داده.برای دوستانی که اعتقادو علاقه دارن گذاشتم. اصلا تحمیل عقیده نیست کاملا انتخابیه. درهر صورت اگه درمان نکنه ضرری هم نداره.

خسته نباشید. ما پارسال نقاشی کلی کردیم امسال دیگه راحتیم خداروشکر.

قربونت عزیزم.سلامت باشی.

ما هم دو سال پیش نقاشی کلی کردیم ولی شازده پسر زحمت تمیز کردن بیش از حد خونه رو تو این دو سال کشیده😂😂 اینه که مجبور شدیم دوباره رنگ کاری راه بندازیم.

سلام عزیزان.چطورین? ما دیروز کل خونه رو به هم ریختیم و شروع کردیم به رنگ کردن دیوارهای خونه.اول از ...

خسته نباشي عزيزم

اگه مادررنگ بنفش قاطي سفيد ميكردين بايد بگم كه موفق نميشين چون مادررنگه خودش بنفش قاطيه سفيدبشه كمرنگ ميشه بايد خالي فقط مادررنگ رو ميزدين.يا خيلي كم سفيد قاطي ميكردين

ببینید اینا دستورهای کلی هست که ما رعایت میکنیم .سالهای قبل برای انفولانزای حاد هم جواب داده.برای دو ...

ملودی جان من باز یه جا خوندم که گفته بودن برای اینکه این ویروس نتونه تو بدن رشد کنه اصلا سمت مواد شیرین نرید.حتی عسل.

گوشت و لبنیات مصرف نکنید چون از پروتئین تغذیه میکنه.

دود سپند برای ریه مشکل ساز میشه 

یکی دو تا چیز دیگه هم بود یادم نیس.

اصلا قاطی کردم من که! حقیقتا من خیلی سخت نمیگیرم, شوهرم به شددددت سختگیری داره میکنه. باورت نمیشه میگه یه هفته تو خونه بمونید بیرون نرید تا ببینیم چی میشه. امروز فعلا خونه ایم, پسرمم نذاشتم بره مهد😐

سلام.من مدتهاست خواننده خاموش این تاپیکم.مهندس یهداشت حرفه ایم اما الان خانه دارم.دو تا بچه سه ساله و یک ساله دارم..خونم همش از دست این دو تا وروجک بهم ریختست و منم مدام در حال جمع کردن.دلم میخواد منم بیام اینجا گزارش بنویسم و از راهنماییتون استفاده کنم.

چندبار خواستم سفارش بدم ولي ندادم بايدبرم ببينم شهرمون داره يانه. راستي من به طب اسلامي اعتقاد پيدا ...

شایعات همیشه حول و حوش طب اسلامی بوده.

بازهم هرجور مصلحت میدونین.

به این فکر کن هر ایرانی که میخواد بره خارج حتی ی استامینوفن نمیتونه از فرودگاه رد کنه.یعنی تو کشورشون ختی این روهم استفاده نمیکنن . ولی من کلی دارو گیاهی بردم اصلا گیر ندادن. پس اکثر داروی شیمیایی برا کشورهای جهان سوم ساخته میشه.تو خود اروپا ۷۰ درصد درمانها گیاهی هست.

داروی طریفل که برای طب اسلامی بوده الان انگلیسیها به اسم خودشون ثبت کردن.....

2706