2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1933459 بازدید | 85396 پست
خدا نگهدارش باشه. تو رو خدا سیاست های خوب یادش بده و بهش اعتماد به نفس بده.  بهش بگو که دختر ب ...

ممنون عزیزم.ان شاءالله قسمت خودتون.

چشم حتما

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهرخودتون شوهرش بدين  هرروز بيادخونتون    

اتفاقا این یکی از شروط ازدواج دخترمه که همیشه توی ذهنم دارم😃😃

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
چه خوب اونوقت مثل من يهوديدي نصف شبي اومدخونتون   ماديشب11رفتيم خونه مامانم داداشم ميگه اومدي ...

خوشبحالت قدر این موقعیت رو بدون. 😊

من دورم بعد شش سال با دو تا بچه هنوز دلتنگم. 😔

2728
چه خوب اونوقت مثل من يهوديدي نصف شبي اومدخونتون   ماديشب11رفتيم خونه مامانم داداشم ميگه اومدي ...

من خودم چون از مامانم دورم (البته ۴۰دقیقه)واسه همین همیشه به خودم میگم محاله دخترم رو شهر دیگه ای بدم اما خب هیچکی از فرداش خبر نداره😃

خوشبحالت قدر این موقعیت رو بدون. 😊 من دورم بعد شش سال با دو تا بچه هنوز دلتنگم. 😔

البته دوتاشهرمختلفيم ولي نزديكه .

عزيزم درك ميكنم من وقتي خوابگاه ميموندم خيلي دلتنگ ميشدم

مرسي عزيزم چروك ايناكه نميشه؟

خواهش می کنم 

چروک میشه  

البته نه زیاد اگر صاف پهن کنی تا حد زیادی چروکها باز میشن با یه اتو باز میشه 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
من خودم چون از مامانم دورم (البته ۴۰دقیقه)واسه همین همیشه به خودم میگم محاله دخترم رو شهر دیگه ای بد ...

منم ان شاءالله دخترام رو راه دور نمیدم (ان شاء الله زنده باشم)

بیشتر از تنهایی مامانم الان تنهایی بچه هام رو می بینم ناراحت میشم 

حالا دست تنهایی خودم تو همه موقعیت ها هم بماند 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

سلام 

الان دخترا رو می خوام ببرم پارک ان شاء الله اومدم گزارش میدم الان اجازه نمیدن برم آماده کنم بچه ها رو 

من خودم جزو شرایطم این بود تو شهر خودم ازدواج کنم ولی هیچ چی دست خودم ادم نیست، وقتی همسرم اومد خواستگاریم، انقد به دلم نشست و ازش خوشم اومده بود که کلا معیارام یادم رفت😂. خداروشکر الان از زندگیم راضیم، هر چند دوری از خانواده هیچ وقت برای ادم هضم نمیشه😞

انشالله دختر شما هم خوشبخت و عاقبت بخیر بشه، هرجا که میخواد باشه

من امروز رفتم بازار پارچه

نتونستم خودمو کنترل کنم، یه پارچه شومیزی گرفتم

و دوتا پارچه سبز یشمی و توسی که به سبز میره که باهاشون یه مانتو پاییزه بدوزم، فک میکنم ستش قشنگ بشه😍😍

از ظهرم دلدردم و هیچ کاری نتونستم انجام بدم، فقط یه دمنوش برای خودم اماده کردم و منتظرم همسرم بیاد یه فکری برای شام بکنه

سلام من بعد از یه امتحان سخت و دردناک و البته بسیار اموزنده الهی برگشتم امتحانی که خیلی در روند و ن ...

خدا آقاجون عزیزتونو بیامرزه..چشمام پر از اشک شد ممنونم از یادآوریتون 😍😍امیدوارم به برکت حضور ائمه تو زندگیتون هر چه زکدتر سلامت و شاد و دلخوش زندگی کنید😍😍

وزن اولیه ۶۶/۳۰۰ وزن هدف ۵۷ قد ۱۶۰ الهی به امید تو
سلام خانمی، چند وقته می خوام ازتون سوال بپرسم. متاسفانه من خیلی عادت به چای خوردن دارم البته چای سیا ...

سلام عزیزم این که زیاد نیست من از صبح تا ظهر یه قوری کامل میخوردم دوباره هنوز ناهار جمع نشده قوری دوم رو دم میکردم ولی الان خیلی کم شاید خیلی روزا اصلا نمیخورم من انواع دمنوش تو لیوان دم میکنم با شیر  جوش آب جوش میارم و تو لیوان یه ده دقیقه میمونه داغ داغ میخورم گزنه شنبلیله چای سبز لیمو گل محمدی  سماق زنیان زنجبیل دارچین بهارنارنج نعنا و آویشن سیب به البالو انار شلتوک سبوس برنج 

البته حتما تو اینترنت سرچ کن بعضی ها رو نمیشه همیشه خورد و یا محدودیت داره خوردنش یا خیلی درمانی مثل سنا 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄

سلام دوست جونام😍

دیروز که روز پر کاریو داشتم چون تا ظهر که سر کار بودم بعدشم همش سرپا بودم چون شب مهمون داشتم و عصرم یه ساعت رفتم کلاس قرآن و برگشتم 

همه خونه رو جارو کشیدم و سرویسا رو شستم و گاز رو پاک کردم میز تلوزیونو گردگیری کردم 

و برای امروزم صبح که رفتم مدرسه بعد یه ساعت دختر بزرگم دلدرد شدید و حالت تهوع داشت از ندرسه آوردمش خونه و برگشتم سرکار ولی خب خدا رو شکر حالش خوب شد

ظهرم که برگشتم نهار داشتم گرم کردیم و خوردیم یکم استراحت کردم عصر با همسرمو بچه ها رفتیم نمایشگاه کتاب واسه دخترا کلی کتاب گرفتم 

برای خودمم دوتا کتاب گرفتم میخونم ببینم چطورن براتون میگم البته یکیش قورباغه ات را قورت بده بود

قبلا خونده بودم ولی دوست داشتم برای خودم داشته باشم

وقتی برگشتیم خونه همه خسته بودیم یه املت خوردیم 

و هر کدوم یه طرف غش کردیم البته من مشغول وب گردی هستم بقیه خوابیدن😅

یه عالمه ظرف نشسته هم هست ولی فردا میشورم😅

فعلا شب بخیر🌹

سلام عزیزم این که زیاد نیست من از صبح تا ظهر یه قوری کامل میخوردم دوباره هنوز ناهار جمع نشده قوری دو ...

سنا حتما باید با گل محمدی خورده بشه وگرنه پرز روده هارو از بین میبره و کلا معده رو نابود میکنه. 

2706