2703
2553
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1924751 بازدید | 85188 پست

سلام خوبین بچه ها چیکار کنم که خیلی نخوابم شوهرم ساغت 10،11صبح میره سرکار وقتی اون میره منم میخوابم تا یک ظهر ناهارم خونه نیس خودم تا 4بعدظهر هیچی نمیخورم ساعت 2،3شبم میخوابیم همش میگم کارامو بعدظهر میکنم ولی بعدظهرم فقط یه جارو میزنم خیلی تنبلم 😑😑😑😑

سلام به همگي خوبين دخترا؟

ديروز بعدازسركار باسرعت برق وبادلوبياپلو درست كردم وچاي خورديم وظرفاروشستم ولباس برداشتم وقابلمه به دست راه افتاديم خونه پدرشوهرم شامشو داديم اومديم خونه مامانم اونجام فقط ظرف شستم

امروز:

شام حاضري درست كنم ولي نميدونم چي

گازوتميزكنم

اشپزخونه روجارو وطي بكشم

لباس تاكنم

يه دورلباس بشورم وپهن كنم

به گلدونابرسم .بزرگترين وزشت ترين قورباغمه

دوش بگيرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبین بچه ها چیکار کنم که خیلی نخوابم شوهرم ساغت 10،11صبح میره سرکار وقتی اون میره منم میخوابم ...

اول یه چکاب کامل بده. اگه کمبود آهن یا ویتامین دی داشته باشی یا تیروئید ت کم. کار باشه کسل و بی حالی همش. 

اما اگه نه و همچیت اکیه برنامه ریزی کن برای کارهات. 

کارهایی که باید انجام بدی بیار رو کاغذ و هر کدوم رو انجام دادی تیک بزن. 

سلام زیارت قبول  خوش بحال من.خیلی ممنون عزیرم.صبح اول صبح چه انرژی خوبی به دادی.ممنونم. ان شا ...

ممنون عزیزم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
2456
سلام دخترا من باااز ذهنم در حال انفجاره، به هر چیزی که فک میکنم یه عالمه نکته و کار خورد ریز راجبش ...

زهرا جون میشه درمورد بحث روانشناسی توضیح بدین البته اگه دوست دارین

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
عزيزم رنگشون كاملا سياهه طرفاي مازياده .عكسشم اينه

من تا به حال ندیده بودم با اون نخود زردها نمیشه آش رو درست کرد؟

منظورتون نخودابه؟

همونی که اون روز طرز تهیه شو گفتین با آب قلم گوساله و ادویه فراوون دزست میشه

2714
اگه منظورتون نخودابه اره ميشه اصلش باهمين نخودزرداس ولي طرف اذربايجان بانخودسياهم درست ميكنن.

اکی عزیزم.ممنون من تا به حال درست نکرده بودم

همونی که اون روز طرز تهیه شو گفتین با آب قلم گوساله و ادویه فراوون دزست میشه

اره عزيزم نخودابه باهمين نخودزردا هم ميشه درست كنين.به امتحانش مي ارزه حتما امتحان كنين

اره عزيزم نخودابه باهمين نخودزردا هم ميشه درست كنين.به امتحانش مي ارزه حتما امتحان كنين

باشه حتما درست میکنم ببینم چطور میشه

زهرا جون میشه درمورد بحث روانشناسی توضیح بدین البته اگه دوست دارین

لینک تاپیک پرنسس رو رفتم، فعلا فقط مطالعهش کردم عزیزم، باید یکم برای خودم تحلیلش کنم، ورز بدمش، بومی سازیش کنم بعدم اجراییش کنم. 

فعلا مطالب خام تو ذهنمه که در این مرحله برای خودمم کاربردی نیست چه برسه به دیگران، ولی اولین فرصتی که نشستم از توش برای خودم یه چیز کاربردی دراوردم چشم میام براتون میگم

در مجموع خوندن تاپیک پرنسس رو به همه توصیه میکنم، ذهن ادمو باز میکنه، عاشق اینجور ادما با این سطح فکر بالا هستم، ادمایی که به تمام مسائل از بالا نگاه میکنن، جبهه نمیگیرن و از پایین نگاه کنن، عاقلانه و با دید باز به همه چی نگاه میکنن

لینک تاپیک پرنسس رو رفتم، فعلا فقط مطالعهش کردم عزیزم، باید یکم برای خودم تحلیلش کنم، ورز بدمش، بومی ...

عزیزم آرتینجون یا کارنلین جون (نمیدونم کدومشون)یه لینکی رو گذاشتن استارترش بانو آرتمیس بودیکی هم به دنبال باورهای جدیدی هستم برای خودم شما منظورتون کدومه

2706