2726
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1933860 بازدید | 85416 پست
نه عزيزم اذربايجان شرقي ام اينم نخوداب با نخود سياهه كه ازنخودسفيد خيلي خيلي خوشمزه تره. من توبرنا ...

چقدر خوب. 

منم سر پسرم باردار بودم 

دکتر طب اسلامی بهم گفت نخود اب بخور خیلی خوبه. 

چقدر خوب.  منم سر پسرم باردار بودم  دکتر طب اسلامی بهم گفت نخود اب بخور خیلی خوبه.

طبعش گرمه توزمستون عاليه.من فلفل سياهشم زياد ميريزم وفلفل قرمز فراوون عالي ميشه بااب قلم ومرغ نبودم اشكال نداره همونجوريش عاليه.من باروغن دنبه ميپزم كلا رفتم توفاز سالم خوري وطب اسلامي  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبعش گرمه توزمستون عاليه.من فلفل سياهشم زياد ميريزم وفلفل قرمز فراوون عالي ميشه يااب قلم ومرغ نبودم ...

خیلی خوب و عالیه. 

آفرین. 

من بعد زایمان نهایت رسیدگی به خودم کاچی درست کردن بود. بخاطر همین بدنم ضعیف شده و آستانه تحملم بشدت پایین اومده. 

دوباره شروع کردم و ویتامین و مکمل هامو میخورم  و سعی دارم تاجای ممکن تغذیه مو  و سالم و مقوی کنم. 

تا دوباره بدنم قوی بشه. 

همینطور قطره های پسرم و کوتاهی میکردم اما الان دو هفته بیشتر سر وقت و مداوم دارم بهش میدم. و حتی بیرون هم میرم با خودم قطره هاشو میبرم. 

منم به دعای همتون محتاجم.

حواسم به همتون هستم 

سوین جون 

پارادایس 

کوثری

زهراجون 

بانو 

راضیه 

توپولی 

همه تون تو ذهنم هستید.

این نیز بگذرد...                                                       
2728
کلا هر چیزی رو بخوایین کنسرو کنید ب همین روش هس ..من واس مسافرت ها هم خورشت رو میپزم تو شیشه میریزم ...

چه جالب. پس واسه ذرت و نخود فرنگی هم میشه. خورشت چقدر میمونه ؟

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

سلام دوستان

دخترم قبل اذان صبح بیدار شده چون دیروز تا ساعت 7.5 خواب بودش 

از صبحانه املت

بعدش تمیز کردن حال 

یه کابینت رو کامل تمیز کردم

به حموم شوینده زدم تا حسابی تمیز بشه

ناهار کوکو سیب زمینی

ماسک سفیده تخم مرغ و بعدش آب پیاز وسیب زمینی زدم

دستشویی ادامه اش رو امروز تمیز کردم کمدش همه چیش تمیز ش

خلاصه کلی خونه سرو سامون گرفته

توری های هود رو تمیز کردم

من سبزی و ادویه زیاد دارم پارسال از این کیسه های زیپ و کیپ گرفتم همشو ریختم توی این کیسه ها و اسم نوشتم روش و یه سبد نسبتا بزرگ در دار خریدم و اونا رو چیدم توش خیلی خیلی کارمو راحت کرده و امروز وقتی خواستم تمیز کنم به سرعت کارمو انجام دادم حالا واسه دمنوشام هم میخوام یه سبد بگیرم تا راحت شم

میخوام به کارای خیاطی برسم فردا کلاس دارم 

شب باید دخترمو ببرم خونه مادر شوهرم تا من صبح ساعت 6 اینا برم تا بیدار نشده 

چه جالب. پس واسه ذرت و نخود فرنگی هم میشه. خورشت چقدر میمونه ؟

اره میشه ..راستش من خودم تا دوروز تو ماشین بوده بعدش رفتم هتل گزاشتم یخچال ..ولی بیشتر هم میمونه فقط جاش سایه باشه 

هر چه تبر زدی مرا ... زخم نشد...  جوانه شد.

سلام روز بخیر 

و ما همچنان سرما خورده ایم 

دیروز خیلی سینوس هام درد شدید داشت حس می کردم تمام صورتم رو دارن سوزن فرو می کنند بالاخره بعد سالها برای سرماخوردگی رفتم دکتر پنی سیلین داد و یه آمپول دیگه و کلی دارو آمپولها رو زدم دکتر داروساز گفت تا جایی که می ونی از داروها استفاده نکن چون تو شیر ترشح میشه 

اومدم خونه شلغم گذاشتم هم خودم رو بخور دادم و هم شلغم رو خوردیم 

دم کرده پونه و آویشن گذاشتم 

درد صورتم کم شد و گلوم هم بهتر شد 

ولی همچنان بیحالم و کوفتگی دارم 

صبح بعد نماز نخوابیدم کمی کتاب خوندم صبحانه خوردم و در حین مرتب کردن آشپزخونه یه صوت از خانم همیز گوش دادم صوت خیلی خوبی بود 

بعد صبحانه اول به دختری شیر دادم و بعد یه آنتی بیوتیک و یه مسکن خوردم 

کمی وب گردی کردم 

داروم خواب آور بود خوابم برد 

بعد یک ساعت با سرفه های خودم از خواب بیدار شدم یه دمی گوجه گذاشتم به دخترم صبحانه دادم و باهم بازی کردیم و کتاب خوندیم 

یه چند تا لباس بود اتو زدم به مامانم زنگ زدم 

ناهار خوردیم 

چای درست کردم 

دختر کوچیکه یاد گرفته کتابها رو از کتابخونه میریزه پایین بعد دوباره جمع کردن سعی کردم کتابها رو فشرده تر بچینم که جای دست نداشته باشه حالا فعلا که یکی دوبار تلاش کرد نتونست دربیاره 

همسرم بیاد برم آمپول بزنم 

انرژیم خیلی کم شده خدا کمک کنه این روزها هم می گذره 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
اره میشه ..راستش من خودم تا دوروز تو ماشین بوده بعدش رفتم هتل گزاشتم یخچال ..ولی بیشتر هم میمونه فقط ...

ممنونم😍 حتما امتحان میکنم

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
سلام روز بخیر  و ما همچنان سرما خورده ایم  دیروز خیلی سینوس هام درد شدید داشت حس می کردم ...

با بچه کوچیک خیلی سخته.

من از امروز شروع کردم یه قابلمه دارم که مخصوص جوشیدنیهاست.آوردمش گداشتم آب جوش اومد توش اکالیپتوس ریختم.هم فضای خونه بوی خوبی گرفته هم إبریزش بینی پسر کوچیکم بند اومده.

این نیز بگذرد...                                                       
سلام روز بخیر  و ما همچنان سرما خورده ایم  دیروز خیلی سینوس هام درد شدید داشت حس می کردم ...

اینم یادم رفت بگم رفتی آمپول بزنی بگو یه تقویتی هم بهت بزنه.آنتی بیوتیک بدن رو ضعیف میکنه.

این نیز بگذرد...                                                       

سلام

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
2706