2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1937471 بازدید | 85533 پست

خانما سلام

الان اومدم من

کاش میشد از اول همه ی کامنت ها رو خوند

ی سوال داشتم

چدن های روی گاز رو چطور تمیز کنم

دغدغه ام شده

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
خانما سلام الان اومدم من کاش میشد از اول همه ی کامنت ها رو خوند ی سوال داشتم چدن های روی گاز ...

عزيزم تا جايي كه من ميدونم استفاده از سركه يا جوش شيرين و گذاشتن تو لگن ،البته گفته بود بايد حتما چدن باشه كه خراب نشه اول يه گوشه امتحان كن بعدش هم اگه نشد اخرين راه شنيدم محلول لوله باز كن رو ريختن،تو محيط باز مثل بالكن رو چدناو شستنشون

ساعت بيداري٦:٤٠

البته امروز هوا خوزستان مه داره و پسرم ساعت ٩ميره مدرسه

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام برهمگي

ديروز فقط ظرف شستم وشام درست كردم ونخوداب پختم

بعدشم گوجه ميكس وكنسروكردم

دوباره ظرف شستم 

چاي وميوه وظرفاش

ومقدمات شام امروز.ميخواستم ديشب براي پدرشوهرم شام ببرم كه مامانم گفت من براشون بردم اخه نزديكن ديگه من نبردم وامروزميبرم.

بقيه كارهاي ديروزو بايدانجام بدم امروز.

زهراجون وقتي ديدم نوشتين سوپ جودرست كردم يادم اومد اموزش يه غذاياعصرونه زمستوني روبدم.راستي من عاشق ...

سلام من نخود سیاه رو فقط تو ضرب المثلها شنیده بودم.

!!!

پس واقعا وجود داره!

این نیز بگذرد...                                                       
2731
سلام خانما ما هم دیشب از مشهد برگشتیم فقط رفتیم خرید و حموم و شام بعد هم خواب، واسه همتون دعا کردم م ...

سلام زیارت قبول 

خوش بحال من.خیلی ممنون عزیرم.صبح اول صبح چه انرژی خوبی به دادی.ممنونم.

ان شا...حاجت روا بشی 

این نیز بگذرد...                                                       
عزيزم تا جايي كه من ميدونم استفاده از سركه يا جوش شيرين و گذاشتن تو لگن ،البته گفته بود بايد حتما چد ...

ساعت ۱۲:۱۲ شب پبام دادم

لوله باز کن ک ندارم.مگه جوش شیرین و سرکه رو امتحان کنم

ممنون

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2738
من گوجه رو میریزم تو میکسر پوره میشه میریزم توشیشه برعکس میزارم تو قابلمه میزارم چهل دیقه بجوشه ..بع ...

سلام . شیشه باید نشکن باشه؟

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی

سلام دخترا

من باااز ذهنم در حال انفجاره، به هر چیزی که فک میکنم یه عالمه نکته و کار خورد ریز راجبش میاد تو ذهنم که باید انجام بدم، ولی برای هیچکدوم وقت ندارم.

این شده که این چند روز کلا زدم به در بیخیالی.

دیشب فقط رفتیم یکم خرید کردیم، نهار امروز اماده کردم، شام گذاشتم، ۱۳ تا واقعه خوندم، یکم پیاده روی کردم، دو صفحه حفظ کار کردم، و تگزاس ۲ دیدیم و خوابیدم.

ذهنم شده مثل روفرشی که روش پر از وسیله بوده، ورش داشتن نکوندنش،همه چی باهم قاطی شده ریخته رو زمین. نمیدونم از کجاش شروع کنم مرتبش کنم😂😂

یکم از کارایی که باید انجام ببشه بنویسم بلکه سبک بشم:

۱. عکس از قرارداد واسه خواهرم بفرستم

۲. ۳ تا عکس علی واسه مهد

۳. لیست مرکز رو تکمیل کنم

۴. حفظمو برای سه شنبه تکمیل کنم

۵. شلوار همسرمو کامل کنم

۶. به خواهرم بگم دکمه لباسامو بیاره

۷. به اون یکی خواهرم زنگ بزنم واسه اخر هفته بگم بیاد ایفون رو شوهرش درست کنه

۸. واسه علی کفش زمستونی بگیرم

۹. ارایشگاه برم

۱۰ . واسه خودم شلوار بخرم

۱۱. مانتو پاییزه مو براش مدل پیدا کنم بدوزم

۱۲. برای همسزم یه پیراهن بخرم

۱۳. قیچی و چسب ماتیکی و کلر بوک برای مهد علی بخرم

۱۴ برای علی وشایل تفرسحی فرهنگی بخرم😁

۱۵. موکت برای راهرو بخریم

۱۶. پرده برای اتاق علی

۱۷. جامایعی 

۱۸. استارت زبانمو بزنم

۱۹. استارت برنامه نویسی رو بزنم

۲۰. راجب برنامه دو سال اینده با همسرم صحبت کنم و به یه نتیجه مشترک برسیم

۲۱.قبض برق مستاجر قبلی بدهی داشته باید براش بفرستیم تا پرداخت کنه 

۲۲. قبضای خونه قبلی رو ببریم و تسویه کنیم

۲۳. تلفن خونه رو پیگیری کنم

۲۴. بحث روانشناسی رو که درگیرشم به نتیجه برسونم و کاربردی کنم

۲۵. با رییسم راجب مواردی که قانونی باید پیگیری بشه صحبت کنم

۲۶. واکس مدنظرمو بگردم پیدا کنم بخرم

۲۷. پای مرغ و قلم گاو و دنبه بگیرم اماده کنم

۲۸.شامپویی که برای موهام گرفتم فایده نداشت، حنا و سدر بگیرم امتحان کنم ببینم موهام حالشون بهتر میشه یا نه

۲۹. کشو ظرفای دم دستی رو مرتب کنم

۳۰. لبه های موکت رو‌مرتب کنم

۳۱. پارچه هامو سرو سامون بدم و خیاطیامو تموم کنم

۳۲. پیگیر عکسای اتلیه بشم، یه روز برم انتخاب کنم، بیعانه دادم ولی نرفتم انتخاب کنم واسه چاپ

۳۳. هزینه مهد قبلی رو تسویه کنم

تموم نمیشه هر چی مینویسم😂😎

بازم میاد همینطور

باید خریدا رو دسته بندی کنم، کارهای روتین و کارهای عقب مونده رو دسته بندی کنم و شروع کنم لیست رو یکی یکی تک زدن.

بخوام اینجا بنویسم تا شب باید بشینم پای گوشی😂

سلام دخترا من باااز ذهنم در حال انفجاره، به هر چیزی که فک میکنم یه عالمه نکته و کار خورد ریز راجبش ...

زهراجون منم مثل شمابودم اونروز نشستم كلي تايپ كردم روبرگه الان هركدون انجام ميشه تيك ميزنم يكم ذهنم اروم شده

سلام دوستان دیروز تا ظهر سر کار بودم برگشتم خونه ناهارمو کامل کردم  این بین تا ناهار آماده بشه نمازمو خوندم و ظرفای صبحانه رو شستم

بعد ناهار با دختر کوچولو تا ۴و نیم خوابیدم

مواد فلافلو آماده کردم و با دختر کوچولو رفتیم خونه همسایه یه ساعتی اونجا بودم دخترم کلی با بچه هاش بازی کرد

بعد اومدم خونه نماز خوندمو فلافو سرخ کردم و مخلفاتشو آماده کردم

بعدش میوه آوردم 

ظرفا رو شستم

ابچکونو خالی کردم

نهار فردا رو انتخاب کردم که امروز صبح یه مقدارشو آماده کردم 

با دختر بزرگم یه خورده حرف زدم بهش اعتماد بنفس دادم که توی درسات حتما موفق میشی و خوابیدیم

سلام دخترا من باااز ذهنم در حال انفجاره، به هر چیزی که فک میکنم یه عالمه نکته و کار خورد ریز راجبش ...

انشالله همه را بخوبی انجام بدی 

منم کارای زیادی توی ذهنمه باید بیارم رو کاغذحتما

2706